Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MODEL Mİ PARA MI??

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    wonder 150
    Az önce yamaha bayisi ile görüştüm ve bana ellerinde 2017 MT07 olduğunu ve fiyatının 38.000 tl olduğunu söylediler ama istediğim takdirde 2018 modelini de getirebileceklerini ve onun da 39.200 tl olduğu söylediler farkını sordum hiçbir opsiyonel fark olmadığını sadece kasasında bir kaç değişiklik olduğunu söylediler.
    Şimdi size soruyorum eğer 2017 modelini alsam satarken fiyatı 2018 e göre düşük olurmu sadece 1 yıllık model değişikliği için 1.200 tl fark vermeye değer mi?
    TEŞEKKÜR EDERİM.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hem fiyat farkının çok fazla olmaması, hem kasadaki küçük değişiklerin bence güzel olması hem de yeni modelin genelde daha mantıklı olması sebepleriyle ben fiyat farkı çok bir problem yaratmayacaksa 2018 ini almanızı öneririm.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    satmak için alıyosan 1200 büyük rakam
    naylonlarını çıkarma!
    acestor bunu beğendi.

computeus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF MOTO CL-X 700 Adventure
    1200 lira için 2017 model almaya gerek yok.

Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Ömür boyu kullanacak olsanız az para verin derim. Ama sonunda satılacaksa bir yıl yeni olması alıcıda iyi intiba oluşturacaktır ve muhtemelen aynı farkı rahatlıkla alabilirsiniz.
    pea bunu beğendi.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    2018 yepsyeni pırıl pırıl motor alın hocam fazla bir farkta yokmuş

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    genel rakam kocaman ama 1200 tl fark bu rakam arasında bir hiç, sonuçta sıfır bile alsanız 2017 olunca sonraki senelerde ikinci el fiyat farkı artacaktır. Ancak ben olsam 2017 üzerinde fiyat kırmaya çalışırım, giderim bayiye, sıfır bile olsa aradaki fiyat farkının daha fazla olması gerektiğini söyler pazarlığa girişim, emin olun onların pazarlık payları eski modeller için var çünkü liste fiyatları artık 2018 için ve emin olun yaz ayındaki %20'lik zamdan önce bayilerine getirmişlerdir, size de bu farkı yansıtıyorlar.

Pangaea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    2018 modelini ne kadar zamana getirebileceklerini de göz önünde bulundurmanızda fayda var. 2 aya gelmezse sonra...

Metilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kasanın makyajlı olup olmadığını öğrenin muhakkak. Yeni makyajlı versiyonu hazirandan önce gelmez diyorlardı. Aynı kasa ise 1200 liraya koruma takozu, cam, çanta gibi aksesuarları almanız mümkün.

Motosikleti
    Dominar 400
    Tabikide 2018 modeli almalısın. fiyat farkı 3000-5000 TL bile olsa arada ciddi farklar var. Youtube de 2018 in incelemesi var ordan bakabilirsin değer mi değmez mi diye. Ki bundan 5 sene sonra her Mt-70 alacak olan adam 2018 ve sonrasına bakıcaktır
    infernus bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    ciddi fark var hocam 2018 al.2018 modeli daha çok viraj seven daha rahat seleli 3 5 tasarım farkı olan bir motor.1000 tl için cidden fark VARMIŞ.henüz test motoru gelmedi gelince testler ortaya çıkar yabancı testler de oldukça beğenildi onu biliyorum.ayrıca bekle gelsin kaporaya önden para ödemeye hiç gerek yok bitecek değil ya.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Farkların hepsini incelemedim ama sinyallerin yeri nedeniyle, (başka büyük fark yoksa) 3-5 sene sonra aynı kilometrede 2017'yi tercih ederdim.

BikeManiac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f700 gs
    motorun gelmesi 2 ayı bulur, gelince de fiyat 42 bin felan yaparlar. dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmak ta var. bir düşün derim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)