Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Higuchi Takeshi: Türkiye’ye inancımız tam…

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Yamaha güçlenerek büyümeye devam ediyor..
    Yamaha Motor Türkiye’nin ‘eşsiz Yamaha tarzını’ olarak nitelendirilen unsurları bünyesinde barındıran yeni genel merkezi özel bir davetle kapılarını açtı.
    İstanbul Ataşehir’de Yamaha Türkiye Genel Müdürü Bora Berker Cansever’in ev sahipliğinde gerçekleşen davet aynı zamanda Yamaha Motor Avrupa’dan üst düzey yöneticiler, sektör temsilcileri ve marka iş ortaklarını bir araya getirdi.

Açılışta konuşan Bora Berker Cansever ‘2018 bizim için yenilenme yılı. Genel merkezimiz de hayata geçirdiğimiz yeniliklerden birisidir. Bu kapsamda Türkiye’deki varlığımıza yatırımlarımızı arttırarak ve hizmetlerimizi geliştirerek devam ediyoruz. Ülkemizde geniş bayi ağımız ile birlikte en büyük hedefimiz olan hayat boyu Yamaha müşterisi oluşturma yönündeki çalışmalarımıza yeni genel merkezimizde devam edeceğiz. Markamız her zaman rekabetçi, yenilikçi ve sınırları zorlayan bir marka olmuştur. Geçmişte olduğu gibi önümüzdeki dönemde de, Yamaha markasını ve müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetleri güçlendirmek için çalışmalarımızı aynı motivasyon ile arttırarak sürdüreceğiz” dedi.

Türkiye’de çok iyi potansiyel var

Yamaha’nın Avrupa yöneticilerinden Higuchi Takeshi, Türkiye’nin motosiklet konusunda ciddi bir potansiyele sahip olduğunun altını çizerek “Markamızı Türkiye’de daha da güçlü hale getirmek istiyoruz. Bunun için müşterilerimize hem mükemmel ürünler hem de mükemmel hizmetler sunmak üzere çaba sarf ediyoruz. Türkiye pazarı içinde bulunduğu koşullardan dolayı bazı zorluklar yaşansa da bunları aşmak için birlikte çalışıyoruz ve güzel günlerin geleceğine inancımız tam” dedi.

Motor1
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Önce fiyatları düşürsünler
    frankestayn1 bunu beğendi.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı Pistonlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önce fiyatları düşürsünler
    Önce dövizi düşürelim paramızın değerini yükseltelim..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önce dövizi düşürelim paramızın değerini yükseltelim..
    Önce para bulalım...

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önce para bulalım...
    Kalanları da satsınlar.
    Kaldıysa...
    Bulsunlar, kalmadıysa...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı whitedeamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önce para bulalım...
    Parayı faizsiz bulalım

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Önce eksik beyinleri tamamlayalım...

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biliyon. Akıl şey değil ki sokasın be birader.

Nasıl olacak nereye kadar gidecek böyle bilmiyorum.

Üretim'e yardırmalıyız. İnşaat yaparak büyüdüğünü zannediyor koskoca ülke. Hale bak.
    20

Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biliyon. Akıl şey değil ki sokasın be birader.

Nasıl olacak nereye kadar gidecek böyle bilmiyorum.

Üretim'e yardırmalıyız. İnşaat yaparak büyüdüğünü zannediyor koskoca ülke. Hale bak.
    Her zengin olanın koca bina dikmsine izin verirsen durum böyle olur ,denetlemek lazım ,üretim için umudum yok bı 10-20 sene daha böyle gideriz

Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamamlamaya üst kadrodan başlamak lazım sonra üretim lazım bunlar olana kadar Yamaha'nın ülkemizde geleceği çok parlak değil maalesef 3 5 sene önce alım gücü yok diyorduk ama şimdi yamaha almak çok daha zorlaştı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı kygsz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her zengin olanın koca bina dikmsine izin verirsen durum böyle olur ,denetlemek lazım ,üretim için umudum yok bı 10-20 sene daha böyle gideriz
    "Şunu hayretle gördüm. bu iş hiçbir zaman tam olarak "para" ile dönmemiş aslında. yani kendi içinde böyle. kastettiğim kredi, borç, vade, valör işleri değil. nakit para(canlı denir) sadece son müşteriden alınıyor.

Kendi içinde inşaat sektörü adeta bir trampa sarmalına dönüşmüş. yanlış anlaşılmasın, trampa sistemi özde kötü bir sistem değil. belli ki krizle gelen bir sistem de değil. işler yolundayken, aksine işin zamanında yapılması, kaliteli yapılması, daha ucuza mal edilmesi ve herkesin(taşeronlar dahil) daha çok kazanıp rantı bölüşmesi manasında sağlıklı bir iştir.

Burada sektörün şu anki "problemli" halini anlatıyorum ki bu durumda da yine trampa sistemi aslında sigorta olmuş durumda. trampa yapısı aslında krizi engelliyor. daha doğrusu geciktiriyor diyelim. eşşek gibi borçlular, eşşek gibi alacaklılar ama her ikisi de realize olmuyor. borsadaki realize olmayan zarar zarar değildir mantığı gibi. otur bekle. hala taşerona daire ver, projeyi mimara beleş çizdir, parayı verme, üstüne daha da para alıp ona da bir daire itele, mutfak dolapçısının köydeki arsayı al, bir daire de ona saysın, bir sonraki inşaatta malzeme kendinden beleş çalışsın vb. şeklinde yürüyor."

http://wowturkey.com/forum/viewtopic...400331#6400331

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Önce İnsan olalım...

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamaha’nın Avrupa yöneticilerinden Higuchi Takeshinin beyanlarında demek istediğini doğru anlamamız lazım.

"Türkiye’de çok iyi potansiyel var" derken aslında Türkiyenin gerçeklerini biliyor. Yol diye yapılan dandiri dundik yollarda , Türk motor sürücüsünün motorunu hunharca kullanacağınıda hesaplıyor. Ki sağı solu bozulup teknik servislik olsun yedek parçadan yamaha yolunu bulsun. Ayrıca "güzel günlerin geleceğine inancımız tam" derkende bunun bir an önce gerçekleşmesini temenni ediyor.

ÇAKALLLLLL.

kerem999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ne istersen var
    Anasi varmisda kizi varmis tipik genel gaz vermeler almalar potansiyel var yamaha turkiyeden umutlu satis rakamlari ortada bunlar laf

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)