Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

BALAKLAVA KONUSU YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.

Motovento
    REKLAM ALANI
    dogan70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 150 Ns
    İyi forumlar herkese, kazasız belasız sürüşler inşallah.
    Hemen konuya gireyim dostlar balaklava olmadan kask takamıyorum hem temizlik açısından hemde balaklava varken daha rahat ediyorum gibi geliyor. Bu zamana kadar 3 tane ucuz marka balaklava kullandım ve hep rahatsız olduğum sonuçlar çıktı ortaya önerilerinizi bekliyorum şöyle bi araştırma yaptım Dainese'nin, Rukka'nın, Revit'in ürünleri var ve biraz pahalı ama rahat ettirecekse alaya razıyım. Shoei nxr kullanıyorum bu zamana kadar aldığım bütün balaklavalar kaskı takarken çeneme doğru toplanıyordu beni en çok rahatsız edende bu. Yazlık alacağım kullananlar kullandıkları ürünler hakkında yorum yapabilirler mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    dostum aynı şekilde bende balaklavasız kask takamıyorum rahatsız oluyorum taktıüğım zaman.ve 2 senelik agv k5 in içi sıfır gibi ve kokuda olmuyor.aliexpressten 5 tane almıştım zamanında yıkayıp yıkayıp kullanıyorum hiç bir sorun olmadı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    agility 125
    saç döker. rahat edicem diye 30 unuzda 50 göstermeyin. hayabusa bile kurtaramaz karizmanızı qnqlar.

Motosikleti
    Bajaj 150 Ns
    Alıntı YBRMANİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum aynı şekilde bende balaklavasız kask takamıyorum rahatsız oluyorum taktıüğım zaman.ve 2 senelik agv k5 in içi sıfır gibi ve kokuda olmuyor.aliexpressten 5 tane almıştım zamanında yıkayıp yıkayıp kullanıyorum hiç bir sorun olmadı.
    Hmm güvenebilir miyim bilmiyorum, kaskı taktığında toplanma oluyor mu ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:59 ----------

Alıntı extagon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saç döker. rahat edicem diye 30 unuzda 50 göstermeyin. hayabusa bile kurtaramaz karizmanızı qnqlar.
    Anlamadım balaklava mı saç döker ?

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    Alıntı dogan70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hmm güvenebilir miyim bilmiyorum, kaskı taktığında toplanma oluyor mu ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:59 ----------

Anlamadım balaklava mı saç döker ?

likralı zaten kafanı tam sarıyor toplanma falan olmuyor.
    dogan70 bunu beğendi.
    Yamaha YBR-125 2008/Honda DYLAN 2008/Honda CBF-150 2011/Kawasaki ER-5 2005/Yamaha fazer8 2011/YAMAHA YZF R1 2010/YAMAHA YZF R1 2014/HONDA CBR 1000RR 2014+YAMAHA YBR-125 2012

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı extagon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saç derisi sağlığı için balaklava önermiyorlar mı?Ayrıca yazın kafanız terleyince o kaskın içi çorap gibi kokar

Motosikleti
    xmax250
    balaklavva cok basit bir seydir.. kalitelisiyle kalitesizi arasında anca kumas ve dikiş farkı vardır..

cenenizde toplanma olayı tamamen sizle alakalı yani
    Justforfun bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj 150 Ns
    Alıntı nvrmnd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    balaklavva cok basit bir seydir.. kalitelisiyle kalitesizi arasında anca kumas ve dikiş farkı vardır..

cenenizde toplanma olayı tamamen sizle alakalı yani
    Yanlış mı kullanıyorum yöntemi varda ben mi duymadım 🤷🏻♂ Bence ürünle alakalı 😅

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:46 ----------

Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saç derisi sağlığı için balaklava önermiyorlar mı?Ayrıca yazın kafanız terleyince o kaskın içi çorap gibi kokar
    Katılıyorum balaklava daha sağlıklı diye biliyordum 🤔

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Balaklava candir,iç dokusu pamuklu ve ter emen,diş dokusu ise hava alan cinsten olursa rahat kullanim sağlar.

Içi/dışı polyester olmasin yeter.

Yukarida bahsedilen tum ozellikler,prohell balaklavada mevcut uzun zamandir kullaniyorum memnunum.

Oxford urunude iş görür.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Kışın iyi güzel oluyorda çene kısmındaki sakallar mahvediyor. Uzun süreli kullandığımda yanmaya başlıyor.

Motosikleti
    xmax250

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Dainese kullanıyorum.Bende balaklavasız kask takmamıyorum .Benim sorunum kulaklar kepçe falan olmamasına rağmen kask takarken katlanıyor.
    Dainese ipek olduğu için biraz pahalı sanırım.Kaskı takarken ince ve ipek olduğundan daha kolay geçiyor kask kafaya.Tavsiye ederim.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Toplanma konusunda kaliteli bir ürün elbetteki araya farkını koyabilir ama istenilen fiyatlarla karşılaştırdığımızda o kalite farkıyla fiyat farkı gözünüze normal geliyorsa elbetteki bilindik bir marka kullanmak daha mantıklıdır.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Balaklavaya hiç alışamadım, takınca kask daha bir sıkıyor, yazın hiç giyemem terletiyor. Yaşım 46 olmasına rağmen saçlarım dökülmedi bunun da etkisi var tabi. Onun yerine yaz kış boyunluk kullanıyorum çeneme kadar çekip kaskı öyle giyiyorum bu sayede çeneden gelen rüzgarı da kesiyor.

Motosikleti
    Bajaj 150 Ns
    Yorumlarınız için çok teşekkür ederim sayenizde baya fikir sahibi oldum ☺

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:32 ----------

Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dainese kullanıyorum.Bende balaklavasız kask takmamıyorum .Benim sorunum kulaklar kepçe falan olmamasına rağmen kask takarken katlanıyor.
    Dainese ipek olduğu için biraz pahalı sanırım.Kaskı takarken ince ve ipek olduğundan daha kolay geçiyor kask kafaya.Tavsiye ederim.
    Dainese’nin hangi modelini kullanıyorsunuz acaba ?

HyperXCrossfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Ydsye de bakilabilir ürünleri kalitelidir hem de yerli.

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Beni boğuyormuş gibi geliyor Biraz kapalı alan korkum var ve kask yeterince darlıyor birde bunu kullansam telaştan motoru kullanamam. Ben buff kullanıyorum boğaz, yüz ve çene kısmıma gelmediği sürece rahat rahat geziyorum. Kulaklar battal boy olduğu için de direk kaskı kullanmak söz konusu bile olamaz benim için Balaklava olmasa da buff hiç yoktan iyidir diye düşünüyorum
    dogan70 ve twisten bunu beğendiler.

Dainese ipek olanı çok pahalı ama sorunsuz kullanım sunuyor. Ben de motora yeni başlamanın gazıyla bu kadar para verdik ama ucuzu da aynı işi görür müydü acaba, diye içimden geçiriyordum. Her iki çeşit balaklavayı da kullananlar daha net karşılaştırma yapabilirler.
    dogan70 bunu beğendi.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Şunu kullanıyorum.
    https://www.motosikletaksesuarlari.c...ava_36758.html

Resimdekine pek benzemiyor dikiş yerleri bu şekilde değil ve bu kadar incede değil.
    dogan70 bunu beğendi.

Gönenç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NS200(ESKİ),CBR500R(ESKİ),CBR650F
    Motomax'ın bambu balaklavası var,hem yumuşak hemde sıkılığı iyi,15 lira gibi bir fiyatı vardı çok memnunum.
    dogan70 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)