Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kore den yedek parça getirtmek yardım!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hyosung gt 650 (2005)
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Estafurullah maksat bilgi alış verişi. Bu arada Hyosung ile ilgili UNdocab nickli arkadaşın söylediklerine de önem vermenizi tavsiye ederim. Hyosung ile en çok haşır neşir olan adamdır bu sitede. Motorunuz da aynı. Teknik sorularınıza en iyi cevabı da ondan alırsınız.
    BU SÖYLEDİĞİNİZİ DE DİKKATE ALICAM

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yurt dısından sipariş vermek için oluşturulmuş siteler var. Ben 10 defa sipariş verdim hepsi geldi. Sadece bir tanesine 5 lira vergi alındı.
    Ayrıca sipariş verirken yasaklı ürün gurubundan sipariş vermeyin!çünkü incelenirse %100 geri gönderiliyor.
    Sim kartla çalışan elektironik ürünler, kansorojen ürünler ve daha bir cok ürün yasaklıdır. Ve geri gönderilir

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:34 ----------

Arkadasım yedek parça siparis verebilirsin. Yanılmıyorsam 33 dolar ı geçen her ürün vergiye tabi olur. Siz sadece sipariş vereceğiniz sitenin güvenirliğinden emin olun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:37 ----------

Alıntı Deadly Sto(R)m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek ve net: Hayır!

Örneğin DHL express ile gelen kargonun gümrük ödemesini DHL hesabına havale/EFT yaparsınız, sonra yine firma kapınıza kadar getirir.
    Bende farklı kargo şirketleri ile gönderim talep ettim. Fakat hepsi ptt kargo ile geldi.
    Belki bulundumuz yerlere göre değişiklik gösteriyordur!?

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı MUSTAFA KIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende farklı kargo şirketleri ile gönderim talep ettim. Fakat hepsi ptt kargo ile geldi.
    Belki bulundumuz yerlere göre değişiklik gösteriyordur!?
    Yurtiçinde teslimatı hangi şirket yaparsa ödeme ona yapılır. Siz yurtdışı çıkışı için bir kargo firması talep etmişsinizdir. Yurtiçinde dağıtımını PTT yapmıştır. Bana daha önce direk UPS ve DHL ile geldiğinde onlara ödemiştim. Hatta bir defasında da Horoz Lojistik getirmişti. Bunun dışında genellikle PTT'ye ödemelerimi yaptım.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

site gönderiyormu onlara sor bilemeyiz, gümrüğe takılma şansını azaltmak için parçaları parça parça gönderip birde fiyatını düşük düşük yazıcaklar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler