Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

6000 ile 7500 arasi motosiklet önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Haklisiniz sanırım piyasa çok ucmus gecen yil almak istedm keskede alsaydm biraz daha üstüne çıkmak gerekiyor sanırım..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Cf 150nk nın yedek parçaları , motosikletten daha pahalı. İnanın bana yedek parçaya ihtiyacınız olduğunda motoru aldığınıza lanet edersiniz...

Lazasker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF 250 Rally
    CF MOTO 150 NK. Hem yakışıklı hem fiyatına göre çok iyi. Eski motorumdur. 5000 km yaptım tık demedi hiçbir arıza vermedi. Yazın sıcağında 3 saat aralıksız yokuş çıktım, 2500 rakıma ulaştım, dağ tepe çamur her türlü arazide keçi gibiydi. Benle beraber çıkan YBR birçok kez şişti maalesef. Asfaltta da gayet güzel. Tek sıkıntı selesi. Çok sert... Yedek parça temininde gecikmeler oluyordu beni bayağı strese sokmuştu ama şimdilerde aşmışlar sanırım sorunu. Ve biraz pahalı yedek parçaları.

Ben o fiyat aralığında CF moto 150nk ve CBF 150 dusunurdum sadece. İkisinin birbirine karsi olan artıları ve eksileri belli tek tek yazma ya gerek yok ama bu ikisinden baskada almazdim yani dogruya dogru

ahmetakgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH Drift MİNÖR
    Ns 150 , Ns200' ün kronik sorunları olduğunu söylüyorlar örneğin krank felan cabuk kiriyormus..

Benim önerim o paraya sıfır bi Mondial Zone 150 veya 180.

çinli olmasına rağmen dijital göstergeden tut. Artçı koltuğunun alt kisminda ufak bagaj var. çok donanımlı bir motor ve parca konusunda problem yaşamassın.. Araştır incele..

serconline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt25 ABS
    Arkadaşlar YBR125 demişsiniz ama ben size şöyle birşey söylim eski modelleri 2007-2006-2008 hatta 2009 modelleri tamam güzel ama şimdiki esd modelleri bana göre eskiyle alakasız eskisi kadar güzel değil...

adam uzun yola gitmek istiyorum demiş bu yüzden ybr125 seçmesi çok büyük mantıksızlık olur acı ama gerçek motorda ivmelenme denen birşey yok dese ki şehir için iş yapıcam hani hız tutkunu değilim tıkır tıkır gitsin gelsin o zaman tamam ama konu çok farklı

Pulsar200NS 'e gelince bende kullanıyorum gerek ivmelenmesi gerek top speed'i gerekse frenlemesi vs herşeyi güzel tek bir gerçek var YBR125 veya honda veya kavasaki kadar sağlam değil olamazda...Geçen noterde bir arakadaş satttı kuryeydi bende şahit oldum 200.000 kmYi devirmiş pulsarla uzun yol çok yapmış ve hiç bir sorunda yaşamamış yağ benzin bakım devam ettim dedi...

Sağlam değilden kastım şu motor durduk yere kırılıp dökülüyormu hayır kesinlikle ben daha hiç bir sorunla karşılaşmadım ama japon motoruyla bunu bir tutamassın ...

Bu paraya hangisi dersen ybr alıp yolda çile çekeceğime pulsar200 alır gazlaya gazlaya giderim rahatlıkla sollamayada çıkarım bu benim tercihim
    seninde en mantıklı kararı verip hayırlısıyla bir motor almanı dilerim

Pangaea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Ybr'ye açıklık getireyim; 1 kişi 85-90 kilo olacak şekilde 2 kişi istanbul bursa arası gittik geldik, ben her haftasonu sırtımda dağ çantasıyla istanbul şile arası gidiyorum (bu sabah 6 da yola cıktım soğuk yağmur demeden geldim gene 60 km yol) hızlı gidersem huzursuz hissediyorum sanki motor viraji alamayacak gibi (biraz benim paranoyaklığım da olabilir 80-100 km/h hizlardan bahsediyorum) onun dışında selesi çok rahat hızlı gitmem diyorsan uzun yol gitmek için idealdir he sıkıntısı ne, eğimli yol çıkarken biraz zorlanıyor arkandan hızlı gelen tır varsa insan rahatsız oluyor napcam la şimdi diye emniyet seridine çekip 5-10 saniye yavaşlayıp tırın arkasından devam etme ihtiyacı hissediyosun ama bu segmentteki tüm motorlarda böyle bir güçsüzlük olacaktır kanımca.

not: ivmelenme konusunda arkadaşlara hak vermek durumundayım güçlü, hızlı bir motor istiyorsan aradığın motor değil ama dediğim gibi fıtı fıtı gidersin her yere gidersin, üzmez

Herkese desteklerinden dolayı teşekkür ederim

Motosikleti
    Peugeot 103
    Hero Karizma'da olabilir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı blck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr 0 mantıklı olabilir ama uzun yolda nasıl olur şehirler arası ns 200 ağır basma sebebi uzun yolda da kullanmam istiyorum
    Ybr 0-100 18 sn
    200ns 0-100 10.1 sn

Fazla söze gerek yok

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)