Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosikletle Tek Teker Şovunda Faciadan Dönüldü..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Motosikletle tek teker şovunda faciadan dönüldü... Motosiklet anne ve çocuğuna böyle çarptı..

ANTALYA - Alanya'nın en işlek caddesinde motosikletle tek teker üzerinde şov yapan genç, anne ve 1,5 yaşındaki oğluna çarptı. Ağır yaralanan anne ve çocuğu hastaneye kaldırıldı. Olay anı ise saniye saniye güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.
    Kaza, Atatürk Caddesi üzeri ALTSO önünde meydana geldi. Kullandığı 07 NUC 06 plakalı motosikletle tek teker üzerinde şov yapan genç, yolun karşısına geçmeye çalışan anne ve 1,5 yaşındaki oğluna çarptı. Süratli şekilde yolda hareket halinde bulunan motosiklet sürücüsü yaya olarak yolun karşısına geçen vatandaşları görünce panik yaptı ve direksiyon hakimiyetini kaybetti. Kontrolden çıkan motosiklet yan yatarak, metrelerce sürüklenerek yolun karşısına geçmek isteyen Anne ve oğlunu adeta tırpan gibi biçti. Anne, yaya geçidinde yere yığılırken, oğlu ise yola savruldu. Motosiklet sürücüsü kaza sonrası yerden kalkarak ilk olarak yerde yatan çocuğu kucağına alarak orta refüje koydu. Ardından ise annenin yanına giderek gözyaşlarına boğuldu. Motosiklet sürücüsü olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alınırken, anne ve oğlu ise ambulansla kaldırıldıkları hastanede tedavi altına alındılar.Olay anı saniye saniye güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Video : https://www.dailymotion.com/video/x6ejqvl
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Tek tekeriniz batsın be.
    Defol git kimsenin olmadığı bir yerde yap ne yapıyorsan

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    Kim demişti bana... hani sitenin çooook eski üyelerinden biri... teker yapmak spordur diye....

Bende yıllarca spor yaptım, hemde bir çok branşta. Ama hiç sokak ortasında birisine zevk için yumruk atmadım, beton zemide sırtının üstüne yere çakmadım, yada AVM de cirit yada çekiç atmadım, Havalı tabanca ile hiç kuş avlamadım...

Bu da öyle birşey işte...

Rabbim den kazazedeler için acil şifalar dilerim.

Kazaya yol açan için hiç bir iyi niyet dileğim yoktur. Beter olsun inşallah.
    mavellen, fearlesboyy ve aoo bunu beğendiler.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Lan birde yaya geçidi çok kötü vuruyorlar ben buradan sinir krizi geçirdim linç edeceklerdi orda bunları aslında..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ..... .......... beyinsizi. işlek caddede şov mu yapılır?

ağır cezayı haketmiş.

Meraklı Genç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25 / CF 400 NK
    Trafik cezaları bu kadar ucuz olursa,hayatlarımız da bu kadar ucuz olur.Aynı şey motosiklet hırsızlığında da geçerli.Koyacaksın 15.000 tl veya 2 yıl hapsi,motorsiklet hırsızlığı %90 azalacak..

Motosikleti
    yamaha tracer 700 2016
    kucukken bisikletle on kaldirip pedal atmaya calisirdim.simdi motosiklet var bi deneyeyim bakayim nasil oluyomus bile demedim.sevmem.yapmam.

guvenli bir sekilde yapana kabiliyeti olana saygim var ama trafikte yapilirmi kardesim bu.

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    Hırsızlık ilginç olay yahu.. Meteryal ayrımı yok gibi bişey. Baklava çalan çocukları hatırlasanıza... Köstürdüler ceza üstüne cezayı. Çocuklar daha baklavanın tadı kıçına inmeden cezanın tadını kıçında aldılar.

Benim kapımın önünden arbamı çalmaya kalktılar. Güvenlik sistemleri konusunda uzmanlığım var gerekli tedbiri almıştım, ilk temasta elimdeki cihaza uyarı geldi, biri dokunmuştur mahallenin gençlerşdşr dedim salladım ama ikinci ikaz şok dedektörü ikazı geldi camdan baktım lan herif kurcalıyo ya kapıyı... aha dedim mevzu var...

Beylik silahımı aldım koşa koşa indim apartman kapısının sesi çıkmasına rağmen umrunda değil ki herif aracın içine girmiş hala cebelleşiyo... iki el havya sıktım herketeleri kaçtı ama herifi yakaladım, Polis arandı falan filan oldu....teslim edildi...

Ama ne oldu var ya

Meskun mahalde ateş ettiğim için savcılık ön ödeme emri ile bana kamu davası açıldı, para cezası ödedim bir de silahın müsaderesi için hakim karşısına çıktım. Hakim müsadere kararının yersiz olduğuna hüküm verene kadar kaç kere gittim geldim saymadım. Tabancamı adli emanetten alana kadar yeminle MKE den yenisini alırdım.

Bu memlekette hırsız olacaksın yahu... hırsız vaaaaaaaaaar diye bağırsalar bile kimsenin çükünde olmuyor...
    Thracian, YERUÇAĞI, aoo ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O halde kaldırıp egzozu malum bölgesinden içeri sokup , lastiklerle suratına zımpara yapacaksın . Git boş alanda istediğini yap biçti milleti piç
    fearlesboyy bunu beğendi.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tek teker arifin Alanyaya mirası.Hergün ofisin önünden 1000 cc ss motorlarının o gürültüsünü duyuyorum.Hiç hoş değil.Hiçde iyi söylemiyorum.Nasıl egzosu var kardeşim onun öyle 20 metre uzağımda olmasına rağmen hoplatıyor adamı.Yayaya çarpanda bunlar.Yazık değilmi şimdi o 1.5 yaşındaki bebeye.Bebe lan o daha.Gelecek tüm hafta trafik motor çevirir artık bunların yüzünden.Nedense hiçde ss durdurmazlar.Varsa yoksa küçük cc motorları durdururlar.
    fz6_fazer bunu beğendi.

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Polisin yetkisi yok. Bunun gibi piçleri yakalayamiyor.plakası olmayana bunun gibi katilce araç kullanıp Dur ikazına uymayana direkt vur yetkisi verip soruşturma dahi açmayacaksın.Bak bakalım kimse kaçıyormu teker yapıyor mu plakasiz katillik yapabiliyor mu .Bu durzu daha önceden de kesin polisten kaçmış teker yapmıştır. Şimdi diyeceksiniz böyle iş mi olur bal gibi olur.Olmadığı için bunlar yaşanıyor bu çocukla annesi öleceğine bu piç ölse ne olurdu sanki.
    mavellen bunu beğendi.

yeditepely - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio xevo 250, cf moto 250 sr
    Boyle caddelerde ılgı cekmeye calısıp artıstlık olsun dıye teker yapanlar bence tam anlamıyla eziktir.Hayatında ilgi gormemıs mılletın bakmasıyla bır tarafları kalkan adam olamamıs kısılerdır.

Git kardesım kımsenın olmadıgı yerde yap tekerını.Kırmızı ısıklı,yaya gecitli caddede ne işin var.

Karsıdan karsıya gecerken duran adam da oyle mal gibi bakıyor hala.Nasıl bir insan musvettesıymıs serefsız..Millet toplanıyor gıt yardım et.Önce ısıklı caddede teker yapıp kaza yapan motorcunun,sonra karsıdan gecmeye calısırken yardım etmeyen adamın kuaklarını cınlatayım..

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Yaya geçidi uygulaması cezaların çok da caydırıcı olmadığı bizim gibi ülkelerde çok riskli!

Bildiğim kadarıyla yaya geçidine bir yaya adım attığı anda tüm araçların zınk diye durması lazım; kırmızı ışık yanmışcasına!

Yaya geçidinin (zebra şeritlerinin) trafiğin nispeten tenha olduğu ve gelen tek tük araçların da hızlarının kısa mesafede rahatlıkla durabilecekleri seviyelerde tutulduğu yollar için uygun olması gerekirken maalesef yoğun yaya trafiğinin olduğu yerlerde de yanlış bir şekilde trafik ışıklarına alternatif olarak kullanılıyor.

Yoğun yaya trafiği varsa oraya yaya geçidi değil trafik ışıkları konması gerekir ki yayaların karşıdan karşıya geçişleri daha bir kontrollü olsun.

Gelip yaya geçidinde yayalara çarpan motorlu araç sürücüsünün ise zaten yatacak yeri yok; baştan sona sorumsuzluk...
    mavellen bunu beğendi.

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    beyler bence siz kıskanıyorsunuz bu arkadaşları, çekemiyorsunuz. pis fakirler sizi. küçük scooter kullanıcıları sizi.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Şimdi birisi caddede benim eşimle çocuğuma veya benimle çocuğuma böyle çarpacak??? Onun g.tüne o motosikleti sokmazsam, orda kolunu bacağını kırarım şerefsizim ki. Görürüm 2 3 gün sonra eğer motora binerse piji
    mavellen, fz6_fazer ve fearlesboyy bunu beğendiler.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Facia'dan dönülmemiş. Ta kendisi gerçekleşmiş.
    Bu kaza değil.
    Bu bir p.ç'in keyfi uğruna 2 can'a mal olacaktı.
    Umarız ki o arkadaş buralara bir göz atar. Kendi plakasını yazar google'a.

Plaka foto linki.
    07NUC06
    07 NUC 06
    mavellen bunu beğendi.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    hachiko olmasada,burnumuzun dibinde olup biten olaylardan haberdar olamayacağız
    Geçmiş olsun,acil şifalar dilerim,derdiniz neydide,yaya geçidinde bu kadar hızlı girdin.
    Tur firması,acente ve rehberlere sesleniyorum,yurt dışından gelen turistlere,Türkiye'deki trafik terörünü anlatın,maalesef bir çok kişinin canına maal oldu
    Kadına çarpması ile birlikte,yanından bulunan yaya,şok geçirdi,adam ne yapacağını şaşırdı!!!!!
    Cezalar artmadıçka,trafik terörü bitmez.
    Yaya geçitleri,kavşaklar,geçerken,en az 2 kere sağa sola bakarım,en sakat yerler
    Kadında yaya geçidinin tam ortasında,sola bakıyor,yola çıkmadan önce sola baksa,belki kurtarırdı
    mavellen bunu beğendi.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Alıntı fz6_fazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hachiko olmasada,burnumuzun dibinde olup biten olaylardan haberdar olamayacağız
    Geçmiş olsun,acil şifalar dilerim,derdiniz neydide,yaya geçidinde bu kadar hızlı girdin.
    Tur firması,acente ve rehberlere sesleniyorum,yurt dışından gelen turistlere,Türkiye'deki trafik terörünü anlatın,maalesef bir çok kişinin canına maal oldu
    Kadına çarpması ile birlikte,yanından bulunan yaya,şok geçirdi,adam ne yapacağını şaşırdı!!!!!
    Cezalar artmadıçka,trafik terörü bitmez.
    Yaya geçitleri,kavşaklar,geçerken,en az 2 kere sağa sola bakarım,en sakat yerler
    Kadında yaya geçidinin tam ortasında,sola bakıyor,yola çıkmadan önce sola baksa,belki kurtarırdı
    Sola bakıyor müdür bakıyor. Bakmaktan ziyade izliyor kadın. Gelen birşey yok, adamla beraber yola çıkıyorlar. Artık ne kadar hızlı geliyorsa hayvan, kadın da geç farkediyor.
    Turiste anlatsan ne olacak hoca.
    mavellen bunu beğendi.
    20

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Dikkatli izleyince 6.saniyede bakıyormuş,yanındaki 2 yaya,kaza olacağının farkına varmış
    Bunlar basına sızan,kim bilir neleri var
    https://www.gazetem.ru/trafik-kazasinda-oldu/
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sola bakıyor müdür bakıyor. Bakmaktan ziyade izliyor kadın. Gelen birşey yok, adamla beraber yola çıkıyorlar. Artık ne kadar hızlı geliyorsa hayvan, kadın da geç farkediyor.
    Turiste anlatsan ne olacak hoca.
    sey_47 bunu beğendi.

derdalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biz de ne zaman yaya geçiti kültürü oturacak acaba görebilecek miyiz?
    mavellen bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)