Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

30.000 TL Kredi İle Motosiklet Almak Mantıklı mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ashes35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R --> CBR 650F
    Alıntı fkambay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çekeceksen mutlaka kredi hayat sigortası yaptır Allah korusun sadece motor üzerinde değil yarın ı görebileceğimizin garantisi yok.
    Sonra ardindakiler zorlanmasın hayatta herşeyi düşünmek lazım.

Bi ornek vereyim isyerinde bi bayan arkadaşımız var evlendikten sonra eşi 100 bin TL konut kredisi çekti hayat sigortası 2500 TL tutuyor diye yaptirmadi ve malesef ki henüz 2 yıllık evliyken ve daha bebekleri 4 aylıkken adam iş kazasinda vefat etti şimdi eşi o 100 bin TL yi ödemek için çalışıyor.
    Boyle durumlarda redd-i miras yapiliyor. Kisiden kalan borc, ev, arsa hersey reddediliyor bilginiz olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    D'elight & Tracer 900
    2017 Nisan başında CBR650F bakmaya gittim 32.000TL'ye üzerinde GPR komple egzozlar ile 0km mat siyah yeni kasayı teslim ediyorlardı, dedim ya kredi mredi uğraşmayayım yazın cash alırız. (alamadı) yazın motor oldu 40küsür. Anlayacağınız o zamanda alsaydım kredi faizi falan hiç önemli değil kafa kafaya gelecekti 2 yılın sonunda bindiğim de kar kalacaktı :/
    aoo bunu beğendi.

30 bine o kar payı 2 senede çok yüksek değil motosiklet 2 senede dahada zamlanıcak zaten çek krediyi al acıma derim lakin racing nedir başka bir şey al sürmesi eziyet onu

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Krediyi ödeyemezse 1 ay dondurur bankalar o güzelliği sağlıyor bi dilekçe yazıyor bu ay ödeyemiyceğine dair sonraki aydan devam ediyor haciz neden gelsin çok sıkışırsa satar motoru yine bişey olmaz 2000 tl öderken zorlanmıycaksan çek gitsin bence
    aoo bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önüne büyükçe bir dünya haritası koy, gözlerini kapat, parmağını rastgele bir noktaya getir. Hangi noktadaysan, 30 bin TL'nı da alıp o ülkeye yerleş, gidip iş kur yada bul, 6 ay sonra motoru kredi çekmeden al.
    30 bin liraya iş kuruyor :D

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Allah ödeme kolaylığı nasip etsin, bir araba bir de naçizhane motorum var. Para biriktirme özürlüyüm ama borcuma çok sadığımdır. Maaşımı aldığım zaman ilk iş o ayki borcumu harcımı kapatıyorum. Arabamı da motorumu da 3 senelik ve 2 senelik 2 farklı krediyle alabildim. Para biriktirmeye çalışsaydım ya da kredi çekemeseydim ne arabam ne de motorum olurdu.
    aoo bunu beğendi.

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    Ödeme gücünü toplam vade bitinceye kadar garanti altına aldığına eminsen hiç çekinme. Gerçekleştirilmesi kuvvetle muhtemel hiçbir hayalinin peşini bırakma. Benim hayalim bir jaguar otomobildi.. aldım. şimdi kapıda kuzu kuzu duruyor, kendime ait bir evim olsun istedim çok şükür onu da başardım. Sonra bir buhran oldu. Epey bir zorluk çektim. Ama elimdekileri kaybemedim. Ve bir hayalim daha vardı ona da kavuştum. İnazumacığım... Len sattım gittim gene aynısını aldım... Manyak dersin bana...

Hayalin ile hedefin arasında büyük bir fark olsun, herşey adım adım oluyor. Ancak motor konusunda o parayı yatırıcaksan artık evladiyelik bu makine deme cesaretini göstermek durumundasun ve full kasko yaptırmalısın.

Götüne güvenen borazancıbaşı hesabı... Mali gücün varsa yap, hayalini yaşa... yapmadığınla pişman oldukların inan ki yaptıklarına pişman olduğundan daha ağır basar.
    aoo bunu beğendi.

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Motosiklet giderlerinin artıcağını da hesaba kat. Lastik, benzin vs... Eğer 2.000TL dışında bunlara da para ayırabiliyorsan alınır tabiki.
    aoo bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler