Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kumluca süperenduro 2018

Motovento
    REKLAM ALANI
    KTM250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 300 EXC 2017
    Bu hafta kumlucada düzenlenen organizasyona katıldım.Hem yarıştım hem video çektim. İyi seyirler

Kural [ Z ] ve vaybe bunu beğendiler.
    SADECE ENDURO @YOUTUBE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    Paylaşım için teşekkürler.

eleştirim ise parkur üzerinde olacak. Bu ne yahu bu memleketteki sporcuları aşağılar nitelikte hadi koş zıpla koş zıpla gibi enduro parkurumu olur. Hani bunun çamuru, hani bunun rampası. Birde gördüğüm kadarı ile can güvenliği resmen hiçe sayılmış durumda. Lastiklerin yan dizilmesini anlarım ama parkurda kullanılan motorların lastik ebatları hesaplamadan öyle sanayiden ne bulduysak dizdik gibi bir eylem mi olur. Adam zart diye saplar oraya ön tekeri hıgh side boynunun üstüne çakılır.

Üstad o parkuru enduro için kullanmayın. Orada can güvenliğiniz yok. Ciddi bir mücadele ve yeteneğe yönelik bir engel de yok. aynı anda da o kadar motoru o kadar dar parkura sokmanında bir anlamı yok. Orada yarış değil sağlam kalma mücadelesi verilir.

Keyifle izledim, tekrar teşekkür ederim.

Endurocu olmadığım halde benim gözlemlerim budur.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Çok iyiymiş videoda harika olmuş eline sağlık. Yazın böyle şeyler olsada gidip izlesek, en son 4-5 sene önce kumköyde izlemiştim dönüştede ara yoldan çıkan bi arabaya patlayıp gözü hastanede açmıştım

KTM250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 300 EXC 2017
    Alıntı BLUERAY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paylaşım için teşekkürler.

eleştirim ise parkur üzerinde olacak. Bu ne yahu bu memleketteki sporcuları aşağılar nitelikte hadi koş zıpla koş zıpla gibi enduro parkurumu olur. Hani bunun çamuru, hani bunun rampası. Birde gördüğüm kadarı ile can güvenliği resmen hiçe sayılmış durumda. Lastiklerin yan dizilmesini anlarım ama parkurda kullanılan motorların lastik ebatları hesaplamadan öyle sanayiden ne bulduysak dizdik gibi bir eylem mi olur. Adam zart diye saplar oraya ön tekeri hıgh side boynunun üstüne çakılır.

Üstad o parkuru enduro için kullanmayın. Orada can güvenliğiniz yok. Ciddi bir mücadele ve yeteneğe yönelik bir engel de yok. aynı anda da o kadar motoru o kadar dar parkura sokmanında bir anlamı yok. Orada yarış değil sağlam kalma mücadelesi verilir.

Keyifle izledim, tekrar teşekkür ederim.

Endurocu olmadığım halde benim gözlemlerim budur.
    Eleştirileriniz gerçeği yansıtmıyor. Lastik ebatları,atlama rampaları herşey çok iyidi,Ülkemiz şartlarında bunları görebilmek bile bana göre mucize..
    Yarışta 3 adet ambulans etkinlik sonuna kadar hazırdı..Engeller ve etap zorluğu bence çok iyidi,1.turdan sonra gidonu çevirecek enerji kalmıyor desem yeridir. Her engelde hakem vardı,aksi bir durumda tehlike varsa bayrak sallayıp uyarı veriyorlar.Onun dışında etkinlikte kimse sakatlanmadı çok başarılı bir etkinlikti..Tüm yarışçılar gece ücretsiz olarak konaklatıldı. Herşey düşünülmüş ....
    SADECE ENDURO @YOUTUBE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)