Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Sezon diye bişey olur mu?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Alıntı natila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani demem o ki sezon vardır ama kar yağan memleketlere vardır. Yoksa yağmurda motosiklet sürmeyen adamı bende anlamam.

yağmurda motosiklet sürmeyen adama adam demem
    Şimdi banlanmayacağımı bilsem sana çok güzel yazardım neyse hisset artık.
    Dünya mavidir, tıpkı Portakallar gibi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aokuyumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF280 mod
    deri mont ile yağmurlu havada motor sürenler yola çıkmadan bol vazelini monta bota yedirin, suyu çok az emdiğini göreceksiniz.
    eldivene sürmeyin kask camını silemezsiniz sonra.
    bursalıali bunu beğendi.

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    İlanlarda yağmurda dahi binilmemiştir lafına hastayımdır ben de

gitaristgkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt 600 e
    Yuhh milletin ne adamlığı kalmış ne insanlığı yok yağmurda sürmeyen adam değil falan filan size ne süren sürer sürmeyen sürmez .Bende kullanıyorum 12 ay ama banane sanane milletin sezonundan

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mersinden sallamak kolay tabi . Donuyoz reizzz. Ne motoru. Dün ve bugün yol buzluydu. Ne yapalım , motora paten mi takayım ?
    Dedim ya, tek problem zemin diye.
    E tabii ki bu bir sidik yarışı değildir.
    Kiminin sidiği daha erken donabilir.
    Saygı duyarım...
    bursalıali bunu beğendi.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Versys650
    Motora yeni başladım ekipmanım tam zemin kuru olduğu sürece pazarları çıkıp dolaşıyorum. Ulaşım amaçlı kullanmıyorum keyif için kullandığımdan ve motorum cross olmadığı için sorun yaşayabileceğim hava koşullarında kullanmayı tercih etmem.

Ancak cross kullanıyor olsaydım kar çamur dinlemez çıkardım, hatta öyle anları kaçırmazdım. çocukluğumda karda bisiklet ile gezdiğim için çok eleştiri alırdım ama dinlemez gezerdim

Pazartesi Antalya'dan Burdur'a gitmeyi düşünüyorum. Antalya'da sıkıntı yokta şehirden çıktıktan sonra soğuktan biraz korkuyorum. Motor montunun altına normal mont giymeyi düşünüyorum. Onun altına da birkaç kat. Bakalım nasıl olacak.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Alıntı Bleus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazartesi Antalya'dan Burdur'a gitmeyi düşünüyorum. Antalya'da sıkıntı yokta şehirden çıktıktan sonra soğuktan biraz korkuyorum. Motor montunun altına normal mont giymeyi düşünüyorum. Onun altına da birkaç kat. Bakalım nasıl olacak.
    3 saattir sigara içmiyorum ofisten çıkıp üşümemek için. Otogardan ilk burdur arabasına atla donarsın donarsın tepeler komple kar.
    Dünya mavidir, tıpkı Portakallar gibi.

Alıntı Birkan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 saattir sigara içmiyorum ofisten çıkıp üşümemek için. Otogardan ilk burdur arabasına atla donarsın donarsın tepeler komple kar.
    Yapmayın ya. Pazartesi 10 derece daha sıcak gösteriyor hava durumunda. 8 kat giyinmeyi falan düşünüyordum.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    dün tipi de acık halısaha da mac yaptım, birazdan panı ıle dısarı cıkacagım.

sezon derken? don buz olmadıktan sonra herşeye varım

salona sehpa olsun dıye almadık motoru

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Blues, 2004 yılında Bursa - Burdur nakliye yapmıştım tek sefer. Akşam 18 Bursa çıkış , Afyon'a kadar 7 saati kar buz üzerinde. Sabah 07 Burdur'a ulaştım. Adamlar dükkanı açıncaya kadar çalışan arabanın içinde dondum . Bir buçuk saat kamyonun kaleriferi yetmedi. Burdur'un soğuğu bir acayip. Hala
    daha anlayabilmiş değilim. Bana sorarsan al otobüs biletini sıcacık yolculuk yap . 4 gün önce motorla İstanbul Bursa yolculuğu yapan Ali abinin tavsiyesini dinle. Ha 20 şubat gibi motosiklet fuarına ve çocuklarımı ziyarete yine demir atımla gideceğim . Hani hem ziyaret hem ticaret hesabı. Fakat
    Burdur deyince işin şekli değişiyor. Sevgilerle.

Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Blues, 2004 yılında Bursa - Burdur nakliye yapmıştım tek sefer. Akşam 18 Bursa çıkış , Afyon'a kadar 7 saati kar buz üzerinde. Sabah 07 Burdur'a ulaştım. Adamlar dükkanı açıncaya kadar çalışan arabanın içinde dondum . Bir buçuk saat kamyonun kaleriferi yetmedi. Burdur'un soğuğu bir acayip. Hala
    daha anlayabilmiş değilim. Bana sorarsan al otobüs biletini sıcacık yolculuk yap . 4 gün önce motorla İstanbul Bursa yolculuğu yapan Ali abinin tavsiyesini dinle. Ha 20 şubat gibi motosiklet fuarına ve çocuklarımı ziyarete yine demir atımla gideceğim . Hani hem ziyaret hem ticaret hesabı. Fakat
    Burdur deyince işin şekli değişiyor. Sevgilerle.
    Teşekkürler. Fikrim değişti. Motoru koyacak düzgün bir yer bulmak lazım. Önümüzdeki bayramlarda giderim artık.

Barkın'dan yıllar önce duyduğu laflarla prim yapmak için benim ne zaman motor sürmem gerektiğine dair laf söylemeye çalışan tipler kızmasın diye, onların uygun gördüğü zamanlarda motora bineyim diye düşünüyorum, sonra diyorum ki "Ulan, sana ne kimin ne zaman motora bindiğinden veya binmediğinden? İsteyen istediği zaman biner, istemediği zaman binmez. Sana ne? Tuğralı Doblolu okuması yazması olmayan zır cahil Müslüman emmiler gibi herkesin hayatına karışmak çabası neden? İki dakka insan ol, kendi işine bak."
    zabuzaretta bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Alıntı zaferce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barkın'dan yıllar önce duyduğu laflarla prim yapmak için benim ne zaman motor sürmem gerektiğine dair laf söylemeye çalışan tipler kızmasın diye, onların uygun gördüğü zamanlarda motora bineyim diye düşünüyorum, sonra diyorum ki "Ulan, sana ne kimin ne zaman motora bindiğinden veya binmediğinden? İsteyen istediği zaman biner, istemediği zaman binmez. Sana ne? Tuğralı Doblolu okuması yazması olmayan zır cahil Müslüman emmiler gibi herkesin hayatına karışmak çabası neden? İki dakka insan ol, kendi işine bak."
    Yürü beeee!!! Hoşgeldin sabahtan beri neredesin sen ya renk geldi foruma.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şakır şakır yağmur haricinde sürülür.
    sürdüm de.
    şüphesiz ondan aldığım tadı başka hiçbir şeyden alamadım.

Forumdan Uzaklaştırıldı

Yürüyerek gitsem daha hızlı giderdim

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)