Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Drift 200 CC

Motovento
    REKLAM ALANI
    CriminalS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Mh Drift
    Drifte 200 cc lik silindir piston alıcam 150 lira . İlerde kranktan falan bi sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum ama bu üst kapak meselesi kafamı karıştırdı bazıları üst kapağı değiştirmessn hiç performans artışı olmaz falan diyor doğrumu ? Bide 200 cc yaptıran varsa işcilik ne kadar verdiniz ?
    Mondial 😍

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FullSentetik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    Bence bi motorun teknik değerleri ile oynamak pek akıl karı bişey değil

LiseliMotorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SPORT
    nerede satılıyor bu 200cc lik silindir piston link atabilirmisin bende rks ye takaym :D

Motosikleti
    Mondial 150 Mh Drift
    Koskoca forumda 200 lük yaptıran yokmu ?

Mc 150 ye taktım zamanında güzel tork artışı sağlıyor.Karbüratörle oynama çünkü düzen tutmuyor ancak orjinal karbüratörde anajeti büyültebilirsin.Ön dişli 16 arka dişli 36 oldumu güzel oluyor.

Motosikleti
    Mondial 150 Mh Drift
    Dişliler şuan 17 38 topspeed 140 görüo suan da siz 200 cc yaptırmak için toplamda ne kadar harcadınız işçilik fln ?

Üst kapağı değiştirirsen performans alırsın fakat bir kac düzenleme daha yaparsan hem sağlıklı olur hem gücü artar.
    Başka hangi parçaları değiştireceksin?

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:49 ----------

Nizip te bir tanıdık vardı benim motor 145 lik 200 lük düzecektim. Ama biraz kullanayım da sonra değiştirecem. Nizip'te ki usta 800 liraya bu işi halleder. Benim motor için öyle demişti en azından

Ben kendim takmıştım ,sadece silindir alt contası 2 tane takman gerekiyor.Yoksa tıkır tıkır piston subaplara bujiye çarpıyor.

Motosikleti
    Mondial 150 Mh Drift
    O olayı duymuştum 2 conta atın falan diyorlardı . Bide elimde lokma takımı var kendim takmaya kalkışsam nerde zorlanırım veya takabilirmiyim ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:51 ----------

Alıntı MUSTAFA KIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üst kapağı değiştirirsen performans alırsın fakat bir kac düzenleme daha yaparsan hem sağlıklı olur hem gücü artar.
    Başka hangi parçaları değiştireceksin?

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:49 ----------

Nizip te bir tanıdık vardı benim motor 145 lik 200 lük düzecektim. Ama biraz kullanayım da sonra değiştirecem. Nizip'te ki usta 800 liraya bu işi halleder. Benim motor için öyle demişti en azından
    Sadece silindir piston

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:52 ----------

.(10 krktr)

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:02 ----------

(100krktr)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler