Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet ustaları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Herkese merhabalar. Olayı baştan anlatmak istiyorum geçenlerde bir kaza geçirdim.Kaza yaptığım kişiyle tutanak tutmadım amasözlü olarak anlaştım motoru aldığım yere götürüp yaptırmak istedim aradan bir hafta geçti aldığım yerde 4 bin tl hasar kaydının olduğunu söyledir. Bu masraflar arasında en çok tutanı kafa demiriydi bayiye göre kafa demiri yamulmuştu. Ufak tefek çizik olan yerleride hasar olarak yazıp yenisi takıcaklardı bu yüzden fatura kabardı. Kaza yaptığım kişi fazla buldu parayı kabul etmedi benim tanıdığım var gel yaptır yaptırmıyorsan benden bukadar dedi bende kabul ettım bır ustaya goturduk ismini vermek istemedim belki adı hakkında yanlış anlaşılmalar olabilir diye.neyse motoru yaptırdık kafa demirinde problem olmadıgından bahsetti far kırılmış o yüzde onlar öyle söylemiş dedi vs.. motoru aldım kafa demirinde problem olsa bende sürerken fark ederdim herhalde.? Usta yaptıkları işin arkasında durduğunu bi problem çıkmıcanı söyledi motorun sol grenajında kaymalar olmuş açıklık belirginleşmiş tekrar götürüccem ve almam gereken stickerlar var onlar için aradıgımda ben sana dönücem diyip dönmeyi unuttuğunu söylüyor haftalardır.Ne yapmalıyım yada motorun gerçekten kafa demirinde problem varsa hangi ustaya götürmeliyim bildiğiniz güvenilir usta varmı yardımcı olursanız çok sevinirim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ramzey Karaca 100
    Kardeşim Allah kimseye birdaha yasatmasin ancak kesinlikle tutanak tutmak lazım diye düşünüyorum.Benim de bir sorum olsun bu vesileyle malum motosiklet kolay hareket eden bir araç Kaza sonrası taşınıyor oynatiliyor vs.karsi taraf tutanağa kendini haklı çıkaracak yalan beyanda bulunursa tutanakla tutarsızlık olacak bu durumda fotoğraf vs mi önemli
    Ferhatk. bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tutanak neden tutmazsınız anlamadım ki bu devirde?

Sitenin ana sayfasına büyük bir başlık açılmalı. Kaza durumlarında tutanak tutulmazsa ne olur adlı
    Ferhatk. bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR650F 2017
    Bu işlerde en mantıklı olanı "gel biz tutanağımızı tutalım sonra sen yine yaptır ters bir durum olursa da tutanağı işleme koyarız olur biter" diyerek hem elimizi güçlendirir hemde kafayı rahatlatırız.
    Ferhatk. bunu beğendi.

aokuyumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF280 mod
    Alıntı xepenias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu işlerde en mantıklı olanı "gel biz tutanağımızı tutalım sonra sen yine yaptır ters bir durum olursa da tutanağı işleme koyarız olur biter" diyerek hem elimizi güçlendirir hemde kafayı rahatlatırız.
    en mantıklı olanı yazmışsınız.
    usta karşı taraftan parasını almış ve sende motoru almış dükkandan çıkmışsın .artık onun düşüncelerinde kafasında sen yer almıyorsun kardeşim.
    geçmiş olsun sana bir şey olmamış ya sen ona sevin . motora çok takılma.
    Ferhatk. bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Doğru söylüyorsunuz ben o anın telaşıyla ne yapacağımı şaşırdım allaha şükür bana birşey olmadı ama dediğiniz gibi tutanak tutsaydım kafam rahat olucaktı. ikincisi bayide aynı yere gidip fkaza yaptığıma dair fotoğraf çekip tutanak tutsak olurmu diye sordum (çaresizliğimden )oda eğer açık verirsen yalan yanlış tutanaktan başımın ağrıyacağını söyledi bende çekindim kaza yaptığımla kaldım.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı Ferhatk. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru söylüyorsunuz ben o anın telaşıyla ne yapacağımı şaşırdım allaha şükür bana birşey olmadı ama dediğiniz gibi tutanak tutsaydım kafam rahat olucaktı. ikincisi bayide aynı yere gidip fkaza yaptığıma dair fotoğraf çekip tutanak tutsak olurmu diye sordum (çaresizliğimden )oda eğer açık verirsen yalan yanlış tutanaktan başımın ağrıyacağını söyledi bende çekindim kaza yaptığımla kaldım.
    Kardeşim bunlar hep tezgah,ikinci gittigin usta,zaten senin motorunu yaptircam diyen lavugun tanidigi değil mi? sana adam akilli yol gosterirmi?,anladigim kadariyla duzgun bir sekilde onarim bile yapmamis.

Kazanin meydana geldigi yerde kamera vs.varmiydi?

En azindan kazaya karistigin arac ile tekrar bir araya gelerek kaza pozisyonunu resimleyip tutanak tutabilirdin,

Neyse geçmiş olsun,cana gelmemis ya onemli olan bu.

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Adam problemi olan yerleri yaptı ama benim tekrar bi gösterebiliceğim akıl danışa bileceğim bi ustanız varmı ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler