Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

18500 lira ve taksit ile dominar 400 alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    1998 electra glide
    Bajaja o kadar para vermek saçmalık 2.el çok çok daha iyi bir motor alabilirsin o fiyata 650cc motorlar var taş gibi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sanırım artık alınamaz

astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    Umarım başlığı açtığınız gün almışsınızdır.
    Lakin artık çok geç.

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bajaj için söyledim euro4 malum motorlar diğer firmalar hala euro3 getiriyorlar haliyle bu satışları etkileye bilir bu durumda fiyat düşebilir yamahayı zaten anlamak güç fiyat konusunda
    Sanırım fikriniz değişmiştir. Ülkemizde herhangi bir ürünün fiyatının indiği görülmemiştir. Ha olduysa da daha fazla bindirim yapabilmek için olmuştur.

burakrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme max 200
    O tarz bise dusunuyorsan bence nk400 daha mantikli duruyor ikisini de denemedim inceledigim kadariyla diyorum

Motoru almadım arkadaşlar. Ben motor hakkında sizin fikirlerini almadan kesinlikle almam. Sadece ilerde alacağım motoru şimdi den seçmeye çalışıyorum. Ama anlaşılan dominar 400 her ne kadar fiyat ta iyi olsada beklentilerimi karşılayamayacak. Birde test etmediğim motoru kesinlikle almam. Ben bu dominar 400 test bile etmedim gerekte kalmadı.

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Dominar yaptığı reklamın karşılığını pek alamadı.Bunun büyük nedenleri servislerin kasap olması, motoru alanların yaşadığı sıkıntılar.

Kullanıcı sayfasını biraz okuyunca sıfır motorda genelin yaşadığı, gaz yememe, titreşim, yağa su karıştırma ve birkaç sorun büyük handikap.

Evet fiyatı makul olabilir fakat üzerine biraz daha koyup, kaliteli ikinci el motorlar alınabilir.

İlla Bajaj alınacaksa, 2017 Ns200'ler mantıklı.Sanırım onlarında stop etme ve ekran sıfırlama sorunları devam ediyor, fakat fiyatından dolayı tolere edilebilir diye düşünüyorum..

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Erdost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dominar yaptığı reklamın karşılığını pek alamadı.Bunun büyük nedenleri servislerin kasap olması, motoru alanların yaşadığı sıkıntılar.

Kullanıcı sayfasını biraz okuyunca sıfır motorda genelin yaşadığı, gaz yememe, titreşim, yağa su karıştırma ve birkaç sorun büyük handikap.

Evet fiyatı makul olabilir fakat üzerine biraz daha koyup, kaliteli ikinci el motorlar alınabilir.

İlla Bajaj alınacaksa, 2017 Ns200'ler mantıklı.Sanırım onlarında stop etme ve ekran sıfırlama sorunları devam ediyor, fakat fiyatından dolayı tolere edilebilir diye düşünüyorum..
    Dominarla ilgili ( yağa su karıştırma ) hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz veya varsa internet sayfası veya link, tşk ederim.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı oznkrçm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım fikriniz değişmiştir. Ülkemizde herhangi bir ürünün fiyatının indiği görülmemiştir. Ha olduysa da daha fazla bindirim yapabilmek için olmuştur.
    Hayır aksine dahada iddalıyım bu fiyat konusunda bajajın fiyat politikasını az çok kestiriyorum zam yapıyorlar ama o fiyattan satan yok keza 200 ns ler 11 küsürlü fiyata çıktığında o fiyatın altında alanlar oldu bu dominarda bile öyleydi 18 binli rakamlarda iken 16 küsürlere alanlar oldu sanırım gözden kaçırılan birşey var pulsar 200 ns f/p motosikletiydi bu zamlar ile artık f/p motoru değil euro 4 ün getirdikleri ve haklı olarak fiyat artışından sonra özellikle 2018 yılı içerisinde euro3 motosikletler getirilecek,üretilecek, 2021 e kadar gideceği söyleniyor bu durumda euro4 diye kaç kişi o kadar fazla fiyat ödeyecekki piyasada daha uygun motorlar olunca haliyle bu kan kaybına neden olacak tabiki euro3 motosiklet getirip fiyatları bir nebze iyileştirebilirler ise ne ala aksi halde fiyatlarda düşmelerin olması çok olası dominarı bile eski fiyattan satıyorlar bu zam yapıp eski fiyat diyip fırsat algısı yaratılıp satışları arttırmaktan başka birşey değil 8-9 bine düşük km bol extralı 200 ns alabiliyorsun şuanki satış fiyatının neredeyse yarısı fiyatına yine km orta ayarlı motoru 7000 e alıyorsun 2 elde ama kalkıpta kimse 14.500 200 ns e vermez ve istediği kadar vergisi kılı tüyü olsun ns200 o para etmez

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öyle bir alınırki,Gidecen görecen bineceksin akabinde alınmaz demezsin.Ha servisler evlere şenlik onuda hesap edeceksin.

Arkadaşlar anlaşılan dominar 400 ve 200 ns alınacak motorlar arasında olmayacak. Sıfır japon alamam fiyatlar bir ev parası oldu. Biz en uygun ve kaliteli hangi motoru alabiliriz. Süpersuport almayacam. Yarı suport veya naket olacak. Acelem yok ve kendi motorum var kullanıyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı MUSTAFA KIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar anlaşılan dominar 400 ve 200 ns alınacak motorlar arasında olmayacak. Sıfır japon alamam fiyatlar bir ev parası oldu. Biz en uygun ve kaliteli hangi motoru alabiliriz. Süpersuport almayacam. Yarı suport veya naket olacak. Acelem yok ve kendi motorum var kullanıyorum.
    Bana göre dominarda , ns200 de parasının motoru. Gayet alınabilir. Dominarın rakibi duke390 33bin tl , ns200ü zaten kıyaslamaya gerek yok fiyatı oldukça iyi(piyasaya göre).

Naked olarak 2. El temiz bi mt25 öneririm.

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana göre dominarda , ns200 de parasının motoru. Gayet alınabilir. Dominarın rakibi duke390 33bin tl , ns200ü zaten kıyaslamaya gerek yok fiyatı oldukça iyi(piyasaya göre).

Naked olarak 2. El temiz bi mt25 öneririm.
    Benimde hoşuma gidiyor dominar vr pulsar 200 ns fakat birçok şikayet gördüğüm için sogudum bu motorlardan. Mt 25 i de araştırayım arkadasım

Değerli Mustafa Kır bey;

Şu anda gördüğüm kadarı ile dominar 400 kullanıcılarının en etkili olduğu sayfa aşağıda. Kullanıcı bilgileri ve yorumları açısından önemli bilgilere ulaşabilirsiniz. Mutlaka da test sürüşü yapmanızı tavsiye ederim.

Selamlar...

Mt-25 seni tek üzeceği şey yakıttır 5-6 bin devir altında durduğun sürece fazla yakmaz.

Bajaj servisleri ile meşhur geçen bir arkadaş konu açmıştı depoya kum doluymuş usta benzinle temizlemiş 20 tl para almış o konuyu bir oku derim.

Hatta aklındaki bütün motorların servis ve parça tedariğini düşün servis pahalı olsada zaten yağ,filtre gibi şeyleri zamanla kendinde yaparsın fakat sorunla karşılaşırsan servis ne yapıyor ona bak.

Motorda sorun yaşama olasılığınıda hesapla.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)