Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Ogs Kutusu

Motovento
    REKLAM ALANI
    MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Givide uzun süredir varmış. Takip ettiğim youtube sayfalarında denk geldim. Ogs cihazını taşımak için baya pratik bir kutuya benziyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    OGS'de 6. sınıf araç yok niye 2 katı vereyim ki? Bir de bu kutuya para vermek lazım. HGS problemi çözüldü hiçbir şeye ihtiyacınız yok plakadan düşüyor artık 6. sınıf olarak.

Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı zabuzaretta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OGS'de 6. sınıf araç yok niye 2 katı vereyim ki? Bir de bu kutuya para vermek lazım. HGS problemi çözüldü hiçbir şeye ihtiyacınız yok plakadan düşüyor artık 6. sınıf olarak.
    :d Yahu kutu hoşuma gitti diye paylaştım. Ogs alın ogs daha mantıklı demedim ki ben Hgs söylediğiniz gibi daha ucuz ve benim için pratik.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Tamam da niye bağırıyorsun ki?

BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Ucuz ,pratik, sıkıntısız yok para düşüyo müşüyo yok.50 liraya ömür boyu kullanım.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Ben de ogs kullanıyorum. Cepte duruyor. Gişeye yaklaşınca çıkarıp gösteriyorum (ogs yi). Okumama sıkıntısı yok. Ama dediğin gibi 6. Sınıf da yok

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Hayatım boyunca illegal şeylerden uzak durdum başıma iş açmamak için. Bu yüzden katlanır plaka benim tercihlerim arasında olmadı hiçbir zaman.

@kurubuz neden HGS çıkarmıyorsunuz? Belirttiğim gibi yanınızda taşımaya gerek yok plakadan düşüyor hem de yarı fiyatına.

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Alıntı zabuzaretta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayatım boyunca illegal şeylerden uzak durdum başıma iş açmamak için. Bu yüzden katlanır plaka benim tercihlerim arasında olmadı hiçbir zaman.

@kurubuz neden HGS çıkarmıyorsunuz? Belirttiğim gibi yanınızda taşımaya gerek yok plakadan düşüyor hem de yarı fiyatına.
    Motosiklette hgsden para ödememek için katlanır plakaya gerek yokki. 10 geçişten belki 2sini ancak okuyor kameralar. Genelde arabalar için ayarlanmış sistem o yüzden kasıp ceza yemeye gerek yok.

Alıntı BalkanRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ucuz ,pratik, sıkıntısız yok para düşüyo müşüyo yok.50 liraya ömür boyu kullanım.

https://i.hizliresim.com/YO0Z36.jpg
    Amcalar yemiyor onu pek

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Zaten ucretli gecislerin %90ini sistem okumuyor motorlarda niye boyle gereksiz risk aliyorsunuz

Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    plakayı kapatmak uzun yol kullanımlarında çok sağlıklı değil arkadaşlar. kısa mesafeli sürüşler yapıyorsanız ve insaflı bir polis çevirme yapmıyorsa tehlikeli bir durum. otobanlarda gişelerdeki bariyer sistemi sık sık değişiyor. Bazen geçişleri bariyer ile yavaşlatıyorlar. Bursa civarında bir motosiklet kullanıcısı gişeden son sürat plaka kapalı geçmeye çalışırken plastik bariyer kafasına düşmüştü. Bu tip şeyler yaşanmaması için çok dikkatli olmakta fayda var. Verilecek 5 lira günde 50 sefer geçtiğinizde 250 lira yapıyor fakat hiç birşey canınızdan kıymetli değil.

aokuyumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF280 mod
    bende ogs kullanıyorum, depo üstü mıknatıslı çantamda ruhsat ehliyet ıvır zıır birde telefon ile beraber ogs cihazı da duruyor. ogs yi el ile tutmaya gerek yok, ilk aldığımda arabada torpidonun içinde duruyordu. bir hafta sonra kontürleriniz limitin altında diye bir mesaj geldi Allah Allah kim kullanıyor bunu derken torpidoda olduğu aklıma geldi, işe gidip gelirken boşu boşuna kontürleri harcadık.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)