Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ducati MH900e Cafe Racer..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Bike Shed Motosiklet Kulübü'nden ünlü film yapımcısı Gareth Roberts, oldukça çarpıcı bir kafe yarışçısına imzasını attı.

Bike Shed Motosiklet Kulübünün kurucularından biri olan Gareth Roberts, hayranlık uynadıran bu canavarı yeniden yaratarak camiaya sundu.

Bu eşsiz İtalyan işini yaratmak için iş dünyasındaki en iyi isimlerle çalışıldı. İlk durak ABD'de yeni bir özel çerçeve ve yarış egzoz sistemi için Stradafab oldu. Ardından Panigale 899 çatalları için Derbyshire.

Bir sonraki durak ise, motorun yeniden kurulması içindi Devon'daki Steve Hillary'nin Red Max Speed ​​Shop oldu.

Havalandırmalı bir debriyaj ve yüksek performanslı baskı plakaları ve yaylar iyileştirildi. Son olarak geleneksel Ducati Kırmızısı yerine metalik mavi renkte karbon fiber gövde boyası çizildi.

Kaynak : https://www.boxerdergisi.com.tr/is-d...fe-racer-38468
    Green Arrow ve oialdemir bunu beğendiler.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Gerçekten çok güzel olmuş alet. Hastasıyım şu cafe racer projelerinin
    oialdemir bunu beğendi.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten çok güzel olmuş alet. Hastasıyım şu cafe racer projelerinin
    Nuda yı ver Cagiva yı al. Sende benim gibi herkeste olmayan motora sahip olma fetişi var Ne oldu eicma konusu. Benelli standından bahsedecektin bana
    Green Arrow bunu beğendi.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nuda yı ver Cagiva yı al. Sende benim gibi herkeste olmayan motora sahip olma fetişi var Ne oldu eicma konusu. Benelli standından bahsedecektin bana
    Sıradışı aletleri seviyoruz :D. Custom'a döndüreceğim bunu kısmetse. Fuar fotoğraflarını ayırabildim, Cumartesi güzel bir yazı hazırlarım senin için. Forumda da paylaşım ve bilgi olur hem.
    oialdemir bunu beğendi.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıradışı aletleri seviyoruz :D. Custom'a döndüreceğim bunu kısmetse. Fuar fotoğraflarını ayırabildim, Cumartesi güzel bir yazı hazırlarım senin için. Forumda da paylaşım ve bilgi olur hem.
    Sabırzılıkla bekliyoruzzz

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Bu ne çirkin motor, bedava gelse kullanmam...

hukukihayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 monster
    Gareth Roberts kendi zevkine ve beğenisine göre tasarlamış, satışa sunmuş; "evet benim zevkim de aynı bu şekilde, ben olsam da aynısını tasarlardım" gibi kendi beğenisi olmayan kişiliksiz bir yaklaşımla bu motorun satın alınması mı bekleniliyor?

Bence caferacer/fighter gidip parayla hazır olarak satın alınabilecek bir tarz değil;

Hayal gücünüzü, yaratma becerinizi ya da beceriksizliğinizi yani kısaca sizin gerçekte olduğunuz halinizi az da olsa yansıtması gerektiğini düşünüyorum.

Parayla hazır olarak satın alınması halinde ise tarzınız hakkında değil sadece cüzdanınız hakkında bilgi verebileceği kanısındayım.

"hayatında kaç tane motor tasarladın da konuşuyon p.." diye düşünürdüm ben yazımı okusaydım Seri üretim hiç bir motorla değişmeyeceğim ellerimle yaptığım, az da olsa beni yansıtan bir motor tasarlamışlığım var

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı hukukihayat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gareth Roberts kendi zevkine ve beğenisine göre tasarlamış, satışa sunmuş; "evet benim zevkim de aynı bu şekilde, ben olsam da aynısını tasarlardım" gibi kendi beğenisi olmayan kişiliksiz bir yaklaşımla bu motorun satın alınması mı bekleniliyor?

Bence caferacer/fighter gidip parayla hazır olarak satın alınabilecek bir tarz değil;

Hayal gücünüzü, yaratma becerinizi ya da beceriksizliğinizi yani kısaca sizin gerçekte olduğunuz halinizi az da olsa yansıtması gerektiğini düşünüyorum.

Parayla hazır olarak satın alınması halinde ise tarzınız hakkında değil sadece cüzdanınız hakkında bilgi verebileceği kanısındayım.

"hayatında kaç tane motor tasarladın da konuşuyon p.." diye düşünürdüm ben yazımı okusaydım Seri üretim hiç bir motorla değişmeyeceğim ellerimle yaptığım, az da olsa beni yansıtan bir motor tasarlamışlığım var

http://i64.tinypic.com/5khaiq.jpg
    Benzin deposunun rengi hariç çok güzel..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Normal bir ducati motosikleti almışlar gece vakti mezarlığa yağını boşalttıktan sonra incir ağacının tepsinden atmışlar. Resmen cin çarpmış aleti.

Egzozu ve kuru debriyajının görüntüsü hoş fakat o şase geometrisi, motorun duruşu ve karenajlar beni rahatsız etti. Sanki normal bir motosikletin deposunun üstüne çok ağır bir şey düşmüş de şase bu hale gelmiş gibi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)