Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Çarptıkları Motosiklet Sürücüsünü Takip Edip Öldüresiye Dövdüler..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Kuşadası'nda ters yönden giden özel araç, motosiklet sürücüsüne çarptı. Kazanın ardından motosiklet sürücüsünü takip eden otomobildeki 3 kişi, yumruk ve sopalarla öldüresiye dayak attı.

KUŞADASI'NDA meydana gelen inanılmaz olayda, bir araç içerisindeki 3 kişi ters yönden gelerek çarptıkları motosiklet sürücüsünü durdurup, yumruk ve sopalarla öldüresiye döverek kaçtı. YUMRUK VE SOPALARLA DÖVMEYE BAŞLADILAR Saat 02.00 sıralarında meydana gelen olayda, motosikletiyle Kuşadası şehir merkezinden Kadınlar Denizi istikametine seyir halinde olan Mükremin Güneş'e Adalızade Mezarlığı kavşağında ters yönden gelen ve içinde 3 kişi olan bir özel otomobil çarptı. Hafif kazanın ardından tekrar motosikletine binen Mükremin Güneş'i takip eden araçtakiler, Sabri Mumcu Caddesi'nde önüne geçerek durdurdu. Arabadan kimliği belirsiz 3 kişi önce yumruk, ardından da sopalarla dövmeye başladılar. MOBESE KAMERALARI İNCELEMEYE ALINDI Güneş'in baygınlık geçirip, yere yığılmasının ardından kimliği belirsiz 3 kişi aracına binerek olay yerinden kaçtı. Çevreden gelenlerin bildirmesi üzerine polis ve 112 sağlık ekipleri olay yerine geldi. Ağır yaralanan motosiklet sürücüsü, Kuşadası Devlet Hastanesine kaldırılarak, tedavi altına alındı. Olayın ardından polise ifade veren Mükremin Güneş, ters yönden gelen ve bir aracın motosikletine çarptığını, daha sonra da takip ederek araçtan inen ve daha önceden hiç tanımadığı kişilerin kendisini sopalarla dövdüklerini söyledi. Polis, kazaya yol açan araç ile araçtaki 3 kişinin yakalanması için bölgede bulunan tüm mobese kameralarını inceleme altına aldı.

https://www.yenialanya.com/asayis/pe...r-h302128.html
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Hayat o kadar karmaşık olaylar çıkarıyo ki karşımıza, bazen 6. hissim çoğu zamanda mantığım beni hataya sürüklüyo.

Nedendir bilinmez ben motorcunun gereksiz tavırlar sergileyerek olayı buraya getirdiğini hissettim. Ters yönden gelen muhtemel alkollü 3 kabadayı görüp motor var nede olsa kaçarım zaten peşime düşmezler diye giydirmiştir.

Umarım yanılıyorum, yanılmıyosam da tabi kimsenin kimseyi dövmeye hakkı yok bunu savunmuyorum kesinlikle ama bile bilede ladese gerek yok.

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı Birkan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayat o kadar karmaşık olaylar çıkarıyo ki karşımıza, bazen 6. hissim çoğu zamanda mantığım beni hataya sürüklüyo.

Nedendir bilinmez ben motorcunun gereksiz tavırlar sergileyerek olayı buraya getirdiğini hissettim. Ters yönden gelen muhtemel alkollü 3 kabadayı görüp motor var nede olsa kaçarım zaten peşime düşmezler diye giydirmiştir.

Umarım yanılıyorum, yanılmıyosam da tabi kimsenin kimseyi dövmeye hakkı yok bunu savunmuyorum kesinlikle ama bile bilede ladese gerek yok.
    Bende böyle düşündüm muhtemelen ana bacı gitti..Büyüttü sinire bağladı...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Kimsenin bir başkasının canına kastetmeye hakkı yoktur, bunun bile bile ladesi vs. olmaz. Araçtakiler ters yönden gelerek ilk başta cana kastetmişler, canına kast edilen bir adamın tepki göstermesi, bağırması, küfür etmesi kadar doğal ne olabilir? Ardından takip edip sonra önünü kesip 3 kişi sopayla dövdüklerinde yine cana kastetmiş oluyorlar. Hatta direkt planlı adam öldürmeye teşebbüstür bu. Bırakın artık şu "bile bile lades, kaşınmış, belayı çağırmış" muhabbetlerini. Sizin canınıza kastedilince siz Polyanna'cılık mı oynuyorsunuz? Adam sert tepki vermiş olabilir dediğim gibi bundan daha doğal bir şey olamaz. Sizin bu sözleriniz olayı meşru kılar, bunları okuyan bir davar da "Sön kömsön lön bönö böğöröyön!?" diye insanların canına kastetmeye devam eder.
    _chaotic_ bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdi, dayak olayını tasvip etmiyorum ancak olayın evveliyatında küfürlü, tahrik edici bir takım hadiselerin cereyan ettiği, habere bakarak anlaşılabiliyor. yoksa kim niye motoru takip edip sopayla adam dövsün?

şaka len şaka, ülkemizde pekala gıcık olduğu içün takip edip dövmüşler de olabilir. ihtimal dahilinde..

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    Yorumları okudum.
    İlginç

Yan bakma sebebiyle adam öldürülen bir ülkede yaşıyoruz.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı zabuzaretta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimsenin bir başkasının canına kastetmeye hakkı yoktur, bunun bile bile ladesi vs. olmaz. Araçtakiler ters yönden gelerek ilk başta cana kastetmişler, canına kast edilen bir adamın tepki göstermesi, bağırması, küfür etmesi kadar doğal ne olabilir? Ardından takip edip sonra önünü kesip 3 kişi sopayla dövdüklerinde yine cana kastetmiş oluyorlar. Hatta direkt planlı adam öldürmeye teşebbüstür bu. Bırakın artık şu "bile bile lades, kaşınmış, belayı çağırmış" muhabbetlerini. Sizin canınıza kastedilince siz Polyanna'cılık mı oynuyorsunuz? Adam sert tepki vermiş olabilir dediğim gibi bundan daha doğal bir şey olamaz. Sizin bu sözleriniz olayı meşru kılar, bunları okuyan bir davar da "Sön kömsön lön bönö böğöröyön!?" diye insanların canına kastetmeye devam eder.
    Ben olayın meşru kılınmasından yana değilim. Onayladığımı söylemediğimi de hatırlamıyorum. Hachiko'da bunu ifade etmedi. Sen fazla kuralcısın sanırım, asıl sen geç ters yöne girmek cana kast etmektir demeyi. Bak bunuda onaylıyo dersin şimdi, kesinlikle onaylamıyorum akıcı trafiğin olduğu bi yol değilse saatte zaten gece 2. Adam bakar geçer, bunları hepimiz yapıyoruz. Ben her sabah işe giderken evimden çıkıp 100 metre ters yön gidiyorum, aksi takdirde bu bana 2 kırmızı ışık ve 10 dakikaya mal olucak.

Olay benim gözümde gro prolu motorculardan dolayı olabilir, gereksiz ve abartı davranış sonucu olmuş gibi canlandı. Yoksa tersten gelen adama kornayı çal ne kadar ayı olursa olsun çeker sağa bekler, biraz geçerci olalım Polyanna kim iki kere düşün. Örnek insan değiliz, seninde dediğin gibi " Bazen çok da ş'apmamak lazım. "
    Dünya mavidir, tıpkı Portakallar gibi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Ben olayın meşru kılınmasından yana değilim. Onayladığımı söylemediğimi de hatırlamıyorum. Hachiko'da bunu ifade etmedi. Sen fazla kuralcısın sanırım, asıl sen geç ters yöne girmek cana kast etmektir demeyi. Bak bunuda onaylıyo dersin şimdi, kesinlikle onaylamıyorum akıcı trafiğin olduğu bi yol değilse saatte zaten gece 2. Adam bakar geçer, bunları hepimiz yapıyoruz. Ben her sabah işe giderken evimden çıkıp 100 metre ters yön gidiyorum, aksi takdirde bu bana 2 kırmızı ışık ve 10 dakikaya mal olucak.

Olay benim gözümde gro prolu motorculardan dolayı olabilir, gereksiz ve abartı davranış sonucu olmuş gibi canlandı. Yoksa tersten gelen adama kornayı çal ne kadar ayı olursa olsun çeker sağa bekler, biraz geçerci olalım Polyanna kim iki kere düşün. Örnek insan değiliz, seninde dediğin gibi " Bazen çok da ş'apmamak lazım. "
    Söylemem gerekenleri söylediğimi düşünüyorum. Yarın umarım başına böyle bir olay gelmez sırf bağırdın, elini kaldırdın, kornaya bastın diye. Umarım.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Bu olayda bile motosiklet sürücüsünde hata buluyorsunuz. Adam ne yapsa memnun olurdunuz? Ters şeride girip kendisine çarpan adama teşekkür mü etseydi?
    jimi_hendrix bunu beğendi.

twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tut ki küfretti, ana bacı düz gitti. Bayıltana yada ölene kadar sopayla dövmek mi gerekir? Aklıma bir başkası geldi şimdi, canım sıkıldı :(
    Bu ülkede insanlar insanlığını kaybetmiş agalar... Dikkat edin kendinize ... kimseyle muhatap olmayın, basın gidin yolunuza ...
    manofsteel bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07

Siz iyimserci tayfaya gıpta ile bakıyorum. 2 gün önce Çakar takan motorlara giydirenler şimdi kalkmış adam alkollü, motorcu bile bile lades demiş vs vs vs. Her zaman diyorum. Motosiklet kullanan adam evvela kendini korumaya alacak. Ben kendi açımdan söylüyorum. Her sabah E5 de yol geçişlerine ek şerit yapıp yolu kapatanlara, geri geri ters yönden çıkıp E5’e katılanlara sövüyorum, hareket de çekiyorum. Kurallar hepimiz için ama kalkıp burada sadece kendimize giydiririz gerisini Allah’a havale ederiz muhabbeti varsa. Sen kendi kendine giydir arkadaşım. Benim canım da malım da kıymetli...

twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kuralları esnetirseniz kurallar da sizi esnetir Nolcak şurdan gitsem 10 saniyemi alır demeyin ...

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    "Kişi kendinden bilir işi"

Mini etek giydi, tecavüz ettim. Bana güldü o da istiyor sandım. Gecenin o saatinde tek başına bir kız neden sokakta gezer?

Bunları hep duyuyoruz değil mi? Bahane hazır. Tahrik var.

Bu olayda da motorcu hareket çekti, eli kolu ayrı oynadı, küfür etti. Ha o zaman taman kırın kafasını.
    Küfür etti, bunu karşılıksız bırakırsam erkekliğime bok sürülür.
    Döveyim, hatta öldüreyim ki küfür ile yerin dibine giren delikanlılığımı kurtarayım.

Biri sana sövse ne yapacaksın, arkanı dönüp gidecek misin? Diye soranlar olursa cevabım evet.
    Neden küfürden başka kendini ifade edebilecek binlerce tavır varken bu yolu seçen yaşam formlarıyla uğraşayım ki. Ağzından tükürük saça saça küfür etsin, neden umrumda olsun?

Motosikleti
    Alıntı twisten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuralları esnetirseniz kurallar da sizi esnetir Nolcak şurdan gitsem 10 saniyemi alır demeyin ...
    Abi ben kontrollü biçimde kullanmaktan bahsediyorum ya. Hangimiz yapmıyoruz bırakın şimdi bunları. Hiç motorunla kaldırmdan damı gitmedin? Oda yaya canına kast o zaman. Lütfen çöpsüz üzüm olmayalım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:25 ----------

Alıntı oznkrçm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Kişi kendinden bilir işi"

Mini etek giydi, tecavüz ettim. Bana güldü o da istiyor sandım. Gecenin o saatinde tek başına bir kız neden sokakta gezer?

Bunları hep duyuyoruz değil mi? Bahane hazır. Tahrik var.

Bu olayda da motorcu hareket çekti, eli kolu ayrı oynadı, küfür etti. Ha o zaman taman kırın kafasını.
    Küfür etti, bunu karşılıksız bırakırsam erkekliğime bok sürülür.
    Döveyim, hatta öldüreyim ki küfür ile yerin dibine giren delikanlılığımı kurtarayım.

Biri sana sövse ne yapacaksın, arkanı dönüp gidecek misin? Diye soranlar olursa cevabım evet.
    Neden küfürden başka kendini ifade edebilecek binlerce tavır varken bu yolu seçen yaşam formlarıyla uğraşayım ki. Ağzından tükürük saça saça küfür etsin, neden umrumda olsun?
    Bakın ben destekçisi değilim bunu yapanların o konuda bi anlaşalım.

Sen ne güzel efendi bi adamsın anlaşılan, bende serseri değilim yalnız böyle düşündürdü sanırım yazdıklarım. Ben boksla ilgilenen bu işi spor olarak yapan birisiyim, bu benim branşım gibi düşündüğümden yolda bunun eğitimini almamış her hangi birisiyle eşit olmadığımın farkındayım. Bununda bilinciyle her zaman alttan almayı tercih ediyorum, fakat sınırı aşanda hak ettiğini bulur. Bu arkadaşında öyle yaptığını düşünüyorum. Gecenin bi yarısı adam ters yöne girmiş belli ki biyere gidiyo, belkide evine. Bu ne dedide adamlar yolundan dönüp peşine verdi acaba.
    Dünya mavidir, tıpkı Portakallar gibi.

Motosikleti
    cbf150, fzs600
    Adamlar ters şeritten geliyor, bana çarpıyor. Sonra ben sinirleniyorum ve arkalarından hayır duası okuyarak türküler şarkılar eşliğinde yoluma devam ediyorum...

Siz iyimisiniz ???

Mantıksız bir olayın içinde motor sürücüsünün sinirlenerek küfür ettiğini varsayıyoruz ve bu onu öldürülesiye dövülmek için haklı bir noktaya eriştiriyor.

Afedersin boksör kardeş umarım bir aşiret ile karşılaşmadan alttan almaya hayatın boyunca devam edersin, ne de olsa boksör sün sokaklar senin için eşitsizlik oluşturuyor.

Magandalara yol veriyorsunuz farkındamısınız ???

Haberin içeriğine bakıyorum bu şehir eşkiyalarının haklı oldukları tek bir konu yok. Varsayımlar üzerinden savunulmaları çok ilginç.

Bakınız daha bugün haberlerdeydi; gece vakti gürültü ve davranışlarıyla etrafı rahatsız edenleri uyaran bir vatandaş aldığı bıçak yaraları sonucu öldü.

Ülkenin geldiği durum bu. Daha yukarıda da yazdım yan baktı diye adam öldürenlerin yaşadığı coğrafyada yaşıyoruz.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Kamu spotu; levyesiz ve ekipmansız gezmeyin...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Hey Allah'ım muhtemelen olay böyle olmuştur dedim kim dedi olayı tasvip ettiğimi..

Motosikleti
    Beni nasılda güzel anladınız bravo. Ben bu olayda ters yönden gidenide, yaptıklarınıda onaylamıyorum. E5 de geri gidenide onaylamıyorum. Saçma sapan konuşmuşsunuz kusura bakmayın. Ben sadece motorcunun uzatması sonucu olduğunu düşündüm dedim. Hemde defalarca.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)