Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

tuzladan bahçelievlere motosikletle gelinir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar motor üzerinde çok tecrübem yok tecrübem olsa basar gelirim ama işte biraz endişeliyim, yarın makineyi almaya gidiyorum ama geri dönüşü nasıl yapabilirim? arabalı vapur var mı? bu arada ehliyetim ay sonunda elimde olacağı için direk evime getirip bahçeye koyacağım fakat işte nasıl getireceğime karar verebilmiş değilim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Yok mu çevrende motor ehliyetli kullanabilen arkadaşın ?

Yoksa burdan forum ahalisine sesleniyorum, arkadaşa yardımcı olun. Ben İstanbul'da olsam gelirdim.

Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok mu çevrende motor ehliyetli kullanabilen arkadaşın ?

Yoksa burdan forum ahalisine sesleniyorum, arkadaşa yardımcı olun. Ben İstanbul'da olsam gelirdim.
    maalesef yok, arkadaşlarımın arkadaşlarında bile yok şanssızlık teşekkür ediyorum bu arada düşünmeniz yeter.

bikerboi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Piaggio Beverly S 400
    Gelinir ama ehliyetsiz gelinmez.

ulassscannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yol masraflarını karşılamak koşuluyla satan kişiden ya da bayiden rica edilebilir diye düşünüyorum

Motosikleti
    MT-07
    Gelinmez. Git motor çekici hizmeti veren bir yere 150tl civarı bişey öde. Evine motor ile beraber arabanın içinde gel. Ehliyetsiz markete bile gitme...
    bursalıali bunu beğendi.

Alıntı bikerboi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelinir ama ehliyetsiz gelinmez.
    valla bence de öyle ama işte zor da kaldık.

Alıntı ulassscannn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yol masraflarını karşılamak koşuluyla satan kişiden ya da bayiden rica edilebilir diye düşünüyorum
    satan kişiye sordum gelmeye niyeti yok maalesef.

Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelinmez. Git motor çekici hizmeti veren bir yere 150tl civarı bişey öde. Evine motor ile beraber arabanın içinde gel. Ehliyetsiz markete bile gitme...
    çekici olayını hiç araştırmamıştım fiyatlar bu şekildeyse değerlendirebilirim.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Kardesim ben de Tuzla da oturuyorum,vaktim olsa yardimci olurum hatta surer de getiririm ama gunduz saatinde mumkun degil

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    Arkadaşim böyle birşey yapma, bak bir çakal çikar motoru getircem masrafimi ver der samimi tipleme moduna girer, motorunu bir daha goremez, ayni modeli birdaha alirsan çikmaci parçacilardan farkinda olmadan hatirasini satin alirsin. Harbi delikanli çikmacilari tenzih ederim. Satin aldigin kişiye güvenmek ve masrafini verip mumkunse misafir ederek bu konuyu acele etmeden çozmem uygun olur. Ben ilk inazumami alirken motora aliskin degilim şuraya getirirsen masrafin arti 50 tl emegini veririm, hem bi yemek yeriz hoş sohbet olur dedim. Sagolsun yardimci olmuştu.. iyiki de oldu halen çok değerli bir ağabeyimdir sık sık hemde ailece görüşürüz. Bir iyi niyet ve samimi, içten talep köklü bir dostluga da vesile oldu.

Motosikleti
    <<yeni sahibine hayırlı olsun>>TVS Apache RTR 150
    Alıntı BatuhanB adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motor üzerinde çok tecrübem yok tecrübem olsa basar gelirim ama işte biraz endişeliyim, yarın makineyi almaya gidiyorum ama geri dönüşü nasıl yapabilirim? arabalı vapur var mı? bu arada ehliyetim ay sonunda elimde olacağı için direk evime getirip bahçeye koyacağım fakat işte nasıl getireceğime karar verebilmiş değilim.
    değerli dostum motor aldığın yere 100 200 TL veriyorsun kendi servis araçları ile getiriyorlar... ya da mahallenden minibüsü ya da kamyoneti olan birisini bulup aynı parayı veriyorsun daha da olmazsa herhangi bir yük ve eşya taşımacıya aynı parayı veriyorsun alıp getiriyorlar... merak etme bu yolları çok gidip gelirsin ama önce bir ehliyetini al.... ardından tecrübeni kazan... normal yol bile tecrübesiz kişiler için tehlikeli iken istanbul trafiğinde o yollar adamı yer üzülürsün... kimin nereden çıktığı belli olmaz... araçları geçtim motorlar bile tehlikeli kaza yaparsın üzülürsün... 200 TL geri gelir ama Allah korusun kötü şeyler olursa ömrün boyunca üzülürsün...

sana bir de şunu söyleyeyim tuzla sanayi bölgesidir ve o civara çok kamyonet gider... onlardan bir kaçı ile yarın sabah hemen görüş bakarsın o tarafa mal götüren vardır... boş gelmek yerine senin motoru da seve seve alacaklardır...

kendine iyi bak sağ salim motorunu evine getir acele etmeden usul usul tecrübe kazan... ben de motorumu 100 km uzaktaki bir ilçeden almıştım... tıpkı senin gibi fazla tecrübem yoktu ve neredeyse binip gelecektim... ailemin ısrarı ile aldığım yerin getirmesini bekledim... birkaç gün geç kavuştum ama iyi ki öyle olmuş diyorum... son durumu haber ver bize...
    Salurbey ve bursalıali bunu beğendiler.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Artık herkes ucretsiz kargo yapıyor istanbul ici, ben koca scooter ı minibüslerine koydurup getirttim. Rekabet fazla, hizmet icin firmalar biraz fedakarlık yapmak zorunda.

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    Motor sifir ise kimseye verme, çabuk gelmek için rodaja itina etmez. Tuzladan kargocu araç arkadaşlarin dedigi gibi oldukça mümkün. Araştir derim.

Alıntı quattromeb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    değerli dostum motor aldığın yere 100 200 TL veriyorsun kendi servis araçları ile getiriyorlar... ya da mahallenden minibüsü ya da kamyoneti olan birisini bulup aynı parayı veriyorsun daha da olmazsa herhangi bir yük ve eşya taşımacıya aynı parayı veriyorsun alıp getiriyorlar... merak etme bu yolları çok gidip gelirsin ama önce bir ehliyetini al.... ardından tecrübeni kazan... normal yol bile tecrübesiz kişiler için tehlikeli iken istanbul trafiğinde o yollar adamı yer üzülürsün... kimin nereden çıktığı belli olmaz... araçları geçtim motorlar bile tehlikeli kaza yaparsın üzülürsün... 200 TL geri gelir ama Allah korusun kötü şeyler olursa ömrün boyunca üzülürsün...

sana bir de şunu söyleyeyim tuzla sanayi bölgesidir ve o civara çok kamyonet gider... onlardan bir kaçı ile yarın sabah hemen görüş bakarsın o tarafa mal götüren vardır... boş gelmek yerine senin motoru da seve seve alacaklardır...

kendine iyi bak sağ salim motorunu evine getir acele etmeden usul usul tecrübe kazan... ben de motorumu 100 km uzaktaki bir ilçeden almıştım... tıpkı senin gibi fazla tecrübem yoktu ve neredeyse binip gelecektim... ailemin ısrarı ile aldığım yerin getirmesini bekledim... birkaç gün geç kavuştum ama iyi ki öyle olmuş diyorum... son durumu haber ver bize...
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık herkes ucretsiz kargo yapıyor istanbul ici, ben koca scooter ı minibüslerine koydurup getirttim. Rekabet fazla, hizmet icin firmalar biraz fedakarlık yapmak zorunda.
    Alıntı BLUERAY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor sifir ise kimseye verme, çabuk gelmek için rodaja itina etmez. Tuzladan kargocu araç arkadaşlarin dedigi gibi oldukça mümkün. Araştir derim.
    arkadaşlar ilgilendiğiniz için çok teşekkür ediyorum, birkaç çekici aradım 400-500 lira arası fiyat biçtiler, keşke bayiiden alıyor olsam fakat motor ikinci el olduğu için kargo şansım yok ayrıca yarın elimden geldiğince motorun temizliğini anlamaya çalışıcam iş biraz şansa kalıyor yani pek anlayamadığım için tahminle ve youtubedan öğrendiklerimle yapıcaz bişeyler tuzla da yaşayan olsaydı motora beraber baksaydık iyi olurdu

efemontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Mondial Extreme Maxx 200
    Motorun sahibi motoru getirsin bahçene bıraksın, sana yakın olan notere gidip satışı yapın. Adama da fazladan 50-100 bir şeyler verirsin.

Alıntı efemontana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun sahibi motoru getirsin bahçene bıraksın, sana yakın olan notere gidip satışı yapın. Adama da fazladan 50-100 bir şeyler verirsin.
    valla hocam keşke öyle bi şansım olsa ama adama fazladan indirim yaptırdım bir de onu diyemem yani hiç çıkar yolu yok, trafiğe en az düzeyde çıkarak getirmem gerekecek gibi, vapurlara baktım pendik yalova, yalovadan da yenikapı yapabilirim, yenikapıdan da bahçelievlere e5 üzerinden gelmem gerekecek işte

Troilem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Honda CBR250R Neon Sarı
    Bencede gidilmez.Yolda polise yakalanma riskini geçtim, tecrübeniz olmadığını düşünüyorum ve İstanbul'un bir ucundan diğer ucuna gitmekten bahsediyorsunuz.Şiddetle böyle birşey yapmamanızı tavsiye ediyorum.Ayrıca yukarıda bir arkadaş yazmış, ne kadar ülkemizde iyi insanlar olsada kötü niyetli insanlarda var şahsen birine götürtmekte ayrı bir olay.
    Bu arada motor neydi?

Alıntı Troilem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bencede gidilmez.Yolda polise yakalanma riskini geçtim, tecrübeniz olmadığını düşünüyorum ve İstanbul'un bir ucundan diğer ucuna gitmekten bahsediyorsunuz.Şiddetle böyle birşey yapmamanızı tavsiye ediyorum.Ayrıca yukarıda bir arkadaş yazmış, ne kadar ülkemizde iyi insanlar olsada kötü niyetli insanlarda var şahsen birine götürtmekte ayrı bir olay.
    Bu arada motor neydi?
    dediklerinizde kesinlikle haklısınız fakat elden başka birşey gelmiyor keşke gelse motor cbr125

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    çekici çok para ister onu geç

en güzeli tuzlada motoru aldığın yerde nakliye işi yapan ufak kamyonetler mutlaka vardır pazarlık edip kamyonete koyarak getirebilirsin,,ben motor değil ama eşya türü çok malzemeyi bu şekilde pazarlık edip uygun fiyata getirdim

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı BatuhanB adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ilgilendiğiniz için çok teşekkür ediyorum, birkaç çekici aradım 400-500 lira arası fiyat biçtiler, keşke bayiiden alıyor olsam fakat motor ikinci el olduğu için kargo şansım yok ayrıca yarın elimden geldiğince motorun temizliğini anlamaya çalışıcam iş biraz şansa kalıyor yani pek anlayamadığım için tahminle ve youtubedan öğrendiklerimle yapıcaz bişeyler tuzla da yaşayan olsaydı motora beraber baksaydık iyi olurdu
    Kardesim ben tuzla da yasiyorum.Motorun fotograflari varsa atar misin ? Burda bildigim 2 tane beyaz renkte bitik cbr125 var umarim onlara bakmiyosundur

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardesim ben tuzla da yasiyorum.Motorun fotograflari varsa atar misin ? Burda bildigim 2 tane beyaz renkte bitik cbr125 var umarim onlara bakmiyosundur
    yok hayır benim baktığım siyah renk, fotoğraf atardım ama nerden atılıyor bulamadım cidden, 2012 model 26bin kilometre siyah renk, temiz gözüküyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)