Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

kazalı motosiklet alınmaz mı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    kazalı motosiklet alınmaz mı alınmazsa neden alınmaz grenaj leri değiştirsen cilop gibi olur kaza yaptığı bile anlaşılmaz insanlar neden kazalı motosiklet almıyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Bir hışımla geldi geçti peh peh peh, kiziroğlu troll bey peh peh peheheeee
    nines bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ne demek istediğizi anlayamadım bayım

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Baktığınız motor 10 binleri geçmeyen ufak bi motorsa fiyatı uygunsa ve tek sorunu grenajda yaşadığından eminseniz alın binin hiç bişey olmaz.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    olduğu yere düşmüş motosikleti bile almam.
    motosiklet şasesi araba şasesi kadar güçlü değildir. Kazalı motosiklet alınmaz yani ben hayatta almam. sonra motor sağa çekiyor sola çekiyor diye şikayetler geliyor. neden? Adam ucuza kazalı motosiklet almış şase yamuk

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Birkan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baktığınız motor 10 binleri geçmeyen ufak bi motorsa fiyatı uygunsa ve tek sorunu grenajda yaşadığından eminseniz alın binin hiç bişey olmaz.
    deposu hafidten çökmüş kaportacı düzeltiyor onu birde ön kafası değişmiş ha birde ön amotisörde düşmanın etkisi ile oluşan hafif sıyrıklar var pek sağa sola çekme olmuyor gibi ama 100 km nin üstünde motor sallanıyor oda normaldir herhalde

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Kazalıyı da alan çıkar, alınmaz diye bir şey yok. Fiyatı da ona göredir. Herkes tercih etmez tabi (ben dahil)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazalıyı da alan çıkar, alınmaz diye bir şey yok. Fiyatı da ona göredir. Herkes tercih etmez tabi (ben dahil)
    tamamda neden tercih etmiyorsuzuz grenaj değişince kimse anlamaz bile adam grenajı değiştirip size kazasız diye yuttursa nasıl anlayacaksınız

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı ninan05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamamda neden tercih etmiyorsuzuz grenaj değişince kimse anlamaz bile adam grenajı değiştirip size kazasız diye yuttursa nasıl anlayacaksınız
    O dediğin motorlara zaten bakmam ama yutturmak derken, kime ne yuttuyor hacı, expertiz yapmadan alır mıyım.

j700 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 ACE
    çok hasarlı değilse fiyat uygunsa alınır olduğu yerde yan yatmış motoru bile almam demek çok saçma her motor yan yatar sahibindeki motor yan yatmadı ilanlarına kanmayın 2 defa olduğu yerde düşürdüm motoru hiç bir şey olmadı sinyalleri bile kırılmadı
    Lazasker ve ferhatkars bunu beğendiler.

alabilecek imkanın varsa al (erbabıysan)
    imkansızlık yüzünden al ma (parasızlık)

Yolcu0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Kazaya göre değişir yerde hafif sürüklenmiştir alınabilir grenaj değişse sorun yok. Ama sen gidip girdiysen bir yere toplayıp satıyorsan motoru almam. Şase gitmistir onda. Ufak şeyler olabilir ama ciddilere bakmam bile bir de orjinali ile degistirdim diyenler var onlarada gülüyorum

carter17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yüksek ihtimal yeni üyenin; kazalı bir motosikleti var, grenajları değiştirsen nasıl anlarsın yuttururlar sana falan diye nabız yokluyor, nasıl satacağının hesabını yapıyor yani.

Siz de burada o kişiye akıl veriyorsunuz, expertizdi falan, şimdi yarın bu adam kazalı motosikleti yana yatmadı diye satar, öğrendi expertizde çıkacağını, expertiz diyene de yana yattı çamura battı işim çıktı diye oyalar.

Hadi geçmiş olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    şuan kul hakkıma girdiniz hakkımı helal etmiyorum
    @center17

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı carter17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yüksek ihtimal yeni üyenin; kazalı bir motosikleti var, grenajları değiştirsen nasıl anlarsın yuttururlar sana falan diye nabız yokluyor, nasıl satacağının hesabını yapıyor yani.

Siz de burada o kişiye akıl veriyorsunuz, expertizdi falan, şimdi yarın bu adam kazalı motosikleti yana yatmadı diye satar, öğrendi expertizde çıkacağını, expertiz diyene de yana yattı çamura battı işim çıktı diye oyalar.

Hadi geçmiş olsun
    sen polis olsana

carter17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen polis olsana
    Daha sevdiğim bir mesleğim var teşekkürler.

şuan kul hakkıma girdiniz hakkımı helal etmiyorum
    @center17

Hocam insanlar size neden alıp, almamanız gerektiğini söylüyor, siz ısrarla "ama grenajı değiştirse yuttururlar" kafasındasınız. Motosiklet kaza yapmış ön kafa değişmiş, amortisör gitmiş, ön taraf komple dağılmış, hala grenaj değiştirsek yutar mıyız diyorsunuz. Aklımızla alay etmeyin.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    kazasını söyledi sana faturasını gösterdi, değişenlerini ispat etti ve kaza tarihinden sonra eğer uzun bir süre bakımlarını yetkili servisinde düzenli yapmış ise bunların ispatı varsa alınır.

Zamanında hepimizin korkulu rüyası olan e5 solun sol tarafında giderken bir aracın burnunu sokması olayını yaşayarak 3800 tl kafa demiri düzeltmesi, birçok grenaj, parça dahil joymax 250i ile kaza yapmıştım. ayrıca üzerinde kara bulutlar dolaşan bu motorumla bu büyük kaza öncesi de 2 ufak kaza yapmıştım, bunlardan biri belediyenin düzeltmediği asfalttaki çukur ve aniden açılan kapıydı.

Bu kazaların tüm değişenleri her şeyi yetkili serviste yapılmıştı ayrıca son kazam sonrası motoru 1,5 sene ve 20.000 km den fazla kullandım, bunlarda uzun yollar da dahil, servis bakımlarının hepsi düzenliydi bütün her şeyin ispatı vardı, alıcı arkadaşa her şeyi dürüstçe anlattım, motor çil çil tertemiz en ufak sorunu yoktu, çünkü ben çok titiz birisiyimdir, ayrıca en ufak rahatsızlık hissetmesin diye iş yerime çağırdım, işlemleri orada yaptık, neyse ki o da ne ölücü ne de aşırı kuşkucuydu, yani motorum kaza yaptıysa işi bitmiş yaklaşımı saçma bir yaklaşım, her şeyi belgeliyorsa, güveneceksiniz, zaten en ufak kafada soru varsa bu işleri yaptığı servise götürür ekspertiz yaptırırsınız.

Ayrıca aldığınız adamın halinden de biraz anlamanız gerekir, hem belgeli hem de açık konuşuyorsa daha ne yapsın. takla mı atsın

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:58 ----------

bir konuyu daha belirteyim yatması olmayan motorcu, yatmamış motor yok denecek kadar azdır, bu konuda birçok kişi yalan söyler, gerçekten yatmışsa sürüklenmemişse motorun sıfırdan farkı yoktur, grenajı kırılsa n'olacak plastik parçası.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ne yani ben alıcı olamaz mıyım bir tane kazalı motor var almayı düşünüyorum ufak tefek masrafları haricinde motorda bir şey yok sağa sola falan çekmiyor amatısörde hafif sıyrık var deposu hafif göçük kapartacı yapıyor birde kafası kırılmış eksi sahibi değiştirmiş ön yargılı olduğun için hakkımı helal etmiyorum

j700 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 ACE
    ne yani ben alıcı olamaz mıyım bir tane kazalı motor var almayı düşünüyorum ufak tefek masrafları haricinde motorda bir şey yok sağa sola falan çekmiyor amatısörde hafif sıyrık var deposu hafif göçük kapartacı yapıyor birde kafası kırılmış eksi sahibi değiştirmiş ön yargılı olduğun için hakkımı helal etmiyorum
    ustaya götür al derse al

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Motordan düz yola düşmeyle şasi zarar görür mü? Düşük hızlarda?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)