Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

HGS 6. sınıf köprü geçişleri düzelmiş gibi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Valla başlığı açtığım günden beri 1 kez olsun yanlış ücretlendirme olmadı. Sanırım şanslı bir TC vatandaşıyım darısı tüm vatandaşlarımın başına. Şuraya bak ne hallerdeyiz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Geçiş - ANA KONTROL MERKEZİ İSTANBUL - FSM KÖPRÜSÜ bu giriş diyor aslında yok öyle bir durum
    bu da çıkış 15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ 09.12.2017 17:37:43 bu da fiyatı 9,00 tl ... ilk defa 7 tl yerine 9 tl çekti, yaşasın

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Cunku yeni yilla beraber kopru ve otoyollar zamlandi

Köprüde değilde otoban da sıkıntı var. İki defa fazla ücret alınmış benden. 6 sınıf hgs ye nasıl sınıf farkı ücreti adı altında 2 kat para almışlar. Yav dürüstlük yapayım dedim hgs aldım. Eger iade yapmazlarsa plakayı kapatacam hgs yi cebime koyacam fazla alınan ücreti tahsis edecem. Sonra yine kart ile devam

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2017 yılında geçmediğim halde geçişler yazıldığı için itiraz ettim. Yıl 2018. İtirazıma sonuç yok. Afiyetle paramı cebe indirdiler. Bunların düzeleceği yok.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı MUSTAFA KIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Köprüde değilde otoban da sıkıntı var. İki defa fazla ücret alınmış benden. 6 sınıf hgs ye nasıl sınıf farkı ücreti adı altında 2 kat para almışlar. Yav dürüstlük yapayım dedim hgs aldım. Eger iade yapmazlarsa plakayı kapatacam hgs yi cebime koyacam fazla alınan ücreti tahsis edecem. Sonra yine kart ile devam
    bana banka sınıf 6 diye zamanında verdi, dün hgs ye telefon ettim sınıf 1 çıktı, bankadan yine sınıf 6 olarak satın aldım...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana banka sınıf 6 diye zamanında verdi, dün hgs ye telefon ettim sınıf 1 çıktı, bankadan yine sınıf 6 olarak satın aldım...
    Ben ptt den aldım. Aradığımda 6 sınıf olduğu doğrulandı.
    Ayrıca aynı yolu devamlı kullanıyorum sayılır bazen normal ücret almıştı. Fakat son zamanlarda böyle sorunlar ile karşılaştım

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Kekliği düz ovada avlarım diye şarkı söyliyenlerin haklılıklarını bir kez daha görüyorum.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Konu hortlayınca bende aradım az önce çağrı merkezi hemen düştü ne hikmetse beklemedim sonrasında tele çıkan ablamıza herşey iyi hoşta siz benim paracıklarımın üstüne neden yatıyorsunuz dedim ilkten afalladı nasıl yanı konu ney falan dedim hala geçişlerim düzeltilmemiş para iadelerim yatırılmamış 2016 dan beri benim paramın üstüne neden yatıyorsunuz dedim dilekçe mail atın dediniz attım,kayıt oluşturalım dediniz oluşturdum benim paramı niye vermiyorsunuz dedim bir kontrol edelim falan derken daha önce not ettiğim bütün hataların düzeltilmesi yapıldı hatta şöyleki nasıl olmuşşsa 2017 den birtane geçişimden 7 tl alınmıştı ben bunu kavga dövüş 3,50 sini hesaba iadesini almıştım akabinde bugün kontrol ettiğimde hala 7 tl alınmış 3,50 tl iade edilen tutarda tekrardan 7 tl olarak alınmış tarih,saat,dakika hepsi aynı onda epey bir beyni yandı dedim aynı anda 2 farklı noktada olamam heralde dedim onunda düzeltilmesi yapıldı bir kaç saat içinde hesabınıza geçecek dedi bakalım bekliyorum.Bu arada hgs ler ogs sistemine daha doğrusu ogs de 6 sınıf diye bir kavram olmadığından ötürü bu sorunu yaşıyorduk kızın verdiği bilgiye göre artık ogs ye de 6 sınıf eklenmiş ve hgs ile entegre edilmiş yanı 2018 1 ocaktan beri sistem devreye sokulmuş artık böyle bir sorun ile karşılaşmayacaksınız dedi olsun bunada şükür

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:37 ----------

Paracıklarım hesabıma geçmiş 60 lira az para değil depoyu fullerim
    zabuzaretta bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)