Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bir Milyonuncu Mont Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MONSTER 696 DUCATİ
    Merhaba arkadaşlar
    İşin içinden bir türlü çıkamadım. Kışında motosiklet sürmeye devam etmek istiyorum. Karlı havalar hariç tabiki. Gideceğim tek yer işyerim olacak evimden yaklaşık 4km uzaklıkta bir mont bakayım dedim fakat dört mevsimde olmasını istiyorum. Yaz için ayrı kış için ayrı istemiyorum. Ama kesinlikle su almaması lazım.Bütçem max 1300 civarı dört mevsim kullanacağım ve su geçirmeyen bir mont tavsiyesi istiyorum. İnternette o kadar çok seçenek var ki iyice kafam karıştı görmediğim sayfalar hiç görmediğim montlar çıkıyor karşıma. Teşekkürler şimdiden.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Revit shield, tavsiye ederim 10 numara monttur, halen kullanmaktayım. Ancak yazın sıcaklarda file mont lazım. 4 mevsim dediklerine bakma 3 mevsim onların hepsi.

EUOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mt 25
    4 mevsım prosev dıye bır montum var karlı hava harıc en soguk 5 derecede denedım üşümedim ama yazın P İ Ş T İ M 400 tl gıbı bı fiyatı olacak 2 saat yagmurda surdum suda gecırmedı

Motosikleti
    Kışın çözüm kolay, içine termal içlik giyersin üşümezsin. Ancak yazın montun içliğini çıkarıp rüzgarlıklarını açsan bile pişersin. O yüzden yazın yazlık mont da şart. 2 mont 2 eldiven zaten minimum gereksinimdir. Pantolon alır almazsın bilemem ben pantolon almadım mesela.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Revit Shield su almıyor mu ?

Motosikleti
    Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Revit Shield su almıyor mu ?
    Su geçirmez kaç defa yağmura yakalandım hiç su almadı. Ancak yine de yağmur için mont üzerine yağmurluk kullanmakta fayda var.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Benim boy 1.76 , kilo 63. Acaba small bana bol gelir mi ? Mağazada denemek lazım biliyorum ama bir sorayım dedim :D Çünkü genelde small bile bol gelebiliyor bazı modellerde...

Motosikleti
    Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim boy 1.76 , kilo 63. Acaba small bana bol gelir mi ? Mağazada denemek lazım biliyorum ama bir sorayım dedim :D Çünkü genelde small bile bol gelebiliyor bazı modellerde...
    sanmıyorum denemen lazım. Normal bedenin neyse Revitte aynıdır cuk oturur.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    4 mevsim mont diye bir şey yok. Sonbahar ve ilkbahar için o montlar.

Prohell montum var içi sökülüp takılabilen modellerden. Kışın bileklerinden ve belden hava aldığı için üşüyorum. Yazın ise terden sırılsıklam oluyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)