Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İZMİR de motor tamiricisi yardım !

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBX 750
    İzmir de eski büyük motorlardan anlayan daha çok ilgilenmeyi seven motor tamircileri arıyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yolcu0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Ödemişte ultra motor var(para olarak 1 ise 1.3 gibi rakamlar isteyebiliyor) bir de mavişehir de bir usta vardı 5 sene önce küçük motorlara bakmiyordu hala çalıştırıyor mu bilmiyorum başka bilmiyorum merkezdeki arkadaşlar daha çok yardımcı olur...

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Değerli kayhan10 Senin için uzak demez isen Çeşme Mondial yetkili servisi diye netten bulabilirsin.
    Baba mesleği olarak bu işi yapıyor. Her türlü motosiklete de bakıyor . Hatta Çeşme'ye gelen turist
    motorlarına da hizmet veriyor. Benim rx3inin fren problemini halletmişti . Hem benden para bile almadı,
    hem de fabrikaya arıza tutanağı bile tutmadı. Çeşme'deki bütün polis motorlarını falan O' na getiriyorlar .

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:12 ----------

İsim motorcu Ethem Çalışkan 0507 2779484 Çeşme Shereton otele çok yakın ılıca mahalle.

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Motorun marka ve modeli nedir?

Motosikleti
    CBX 750
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli kayhan10 Senin için uzak demez isen Çeşme Mondial yetkili servisi diye netten bulabilirsin.
    Baba mesleği olarak bu işi yapıyor. Her türlü motosiklete de bakıyor . Hatta Çeşme'ye gelen turist
    motorlarına da hizmet veriyor. Benim rx3inin fren problemini halletmişti . Hem benden para bile almadı,
    hem de fabrikaya arıza tutanağı bile tutmadı. Çeşme'deki bütün polis motorlarını falan O' na getiriyorlar .

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:12 ----------

İsim motorcu Ethem Çalışkan 0507 2779484 Çeşme Shereton otele çok yakın ılıca mahalle.

çok teşekkürler fakat çeşme biraz uzak kaçıyor. İzmir içinde bildikleriniz varsa görüşlerinizi alabilrim tekrardan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:32 ----------

Alıntı aquarist4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun marka ve modeli nedir?
    Motorum cbx 750 honda

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Sanırım polis çıkması motorlardan sizin ki. Motorlu polislerden yardım alabilirsin. Özellikle eskilerden.
    Forumda bir arkadaşımız geçtiğimiz yıllarda çok temiz bir tane bulup almıştı. Umarım burayı görür. Kim olduğunu unuttum.

Motosikleti
    Suzuki inazuma F
    Sabri usta ve oğulları var urlada. Her zaman ciğliden kalkar oraya giderim bi arayın konuşun derim. Mukemel esnaflar bence

Motosikleti
    CBX 750
    Alıntı Aspenda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabri usta ve oğulları var urlada. Her zaman ciğliden kalkar oraya giderim bi arayın konuşun derim. Mukemel esnaflar bence

çok teşekkür ederim.

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    Sorununun ne oldugunu söylersen motorla ilgili . Ona gore tamirci tavsiyesi alabiirsin. çünkü çok paranda gidebilir az paranda. Tamirciden tamirciye fark ediyor. Yağanelerde şirinyere dogru giderken benzinligin karsisinda Velit usta var. O işini iyi bilir ve inan insafli ücret ister. Hakki neyse onu alir fazlasini almaz. Yilllardan beridir ona giderim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler