Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Çinli markalar neden zam yapmıyor?

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı korayuzuner1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doların ateşi düşsün diye çin mallarına alkış kıyamet bayiye gidince abi honda varmı yaaa?

Burda hangi markanın ne kadar sattığı(6 aylık) var etrafınızda gördüğünüz 20-30 motosikleti gelip burada böyle diye anlatmayın

http://www.motosiklet.net/forum/gunc...i-dususte.html
    Honda isterse oraya 1 milyon motosiklet 1 ayda sattım desin. Ben görmüyorum yollarda, sokaklarda o kadar honda!! Bırakın honda yı japon motor azınlıkta. Ben diyarbakırdayım biri yarın sabah çıksın yola. Saysın kaç tane japon geçiyor kaç tane çinli vs geçiyor.
    Ben takip ettim yolu cevabımı aldım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Çinli motorlar tabi ki daha fazla satacak, CBF olmuş 7700 ybr olmuş 9000 tl nasıl alsın millet. Hem bu çinlileri beyaz eşyacısı bile satıyor her yerdeler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı MUSTAFA KIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda isterse oraya 1 milyon motosiklet 1 ayda sattım desin. Ben görmüyorum yollarda, sokaklarda o kadar honda!! Bırakın honda yı japon motor azınlıkta. Ben diyarbakırdayım biri yarın sabah çıksın yola. Saysın kaç tane japon geçiyor kaç tane çinli vs geçiyor.
    Ben takip ettim yolu cevabımı aldım.
    Sahibinden comda diyarbakırda satılık motosikletler
    Honda:12
    Mondial:3
    Yamaha:24
    Küba:3
    Kardaş sen diyarbakırda olduğuna eminmisin ?

Genelde biz motorlarımıza ilan verme ihtiyacı duymuyoruz. Alan zaten satmıyor, satan ise ancak tanıdıgına satıyor.
    Japon motorlar satışı çok yavaş burda o yüzden ilan veriyorlar. O kadar para veren olmaz capon'a fiyatını soran başka bisey sormuyor. Hayırlı günler diyip arkasına bile bakmıyor 😁😁

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:10 ----------

Alıntı SlimShady1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinli motorlar tabi ki daha fazla satacak, CBF olmuş 7700 ybr olmuş 9000 tl nasıl alsın millet. Hem bu çinlileri beyaz eşyacısı bile satıyor her yerdeler.
    Aynen arkadaşım bu fiyatlarla araba alınır diyip. Ucuz yollu çin malı na yöneliyor. Ucuz olsun bizde honda, yamaha vs motor alalım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    [QUOTE=MUSTAFA KIR;4250411]Genelde biz motorlarımıza ilan verme ihtiyacı duymuyoruz. Alan zaten satmıyor, satan ise ancak tanıdıgına satıyor.
    Japon motorlar satışı çok yavaş burda o yüzden ilan veriyorlar. O kadar para veren olmaz capon'a fiyatını soran başka bisey sormuyor. Hayırlı günler diyip arkasına bile bakmıyor ����[COLOR="Silver"]

Mustafa sen böyle konuşunca şu video aklıma geldi

https://www.youtube.com/watch?v=nXSkd-uJrxc

Mustafa sen cinli motosiklet satıyosun anlaşılan diyosunya fiyatını soran başka bişey sormuyor diye

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:18 ----------

Kawasaki mi alıyım honda mı alıyım diye konu açmışsın mustafaaa

O kadar para biriktirdim bir ara, sonra konu açtım doğrudur. Ama sonuç olarak fiyatları yüksek buldum bende. Vazgectim ve yine diyorum fiyatı makul olursa kawasakki ve Honda alırım. Ama bu fiyatlarla asla

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:40 ----------

Ben japon motorlar kalitesiz demiyorum kesinlikle. Şuanki motorumu geçen yıl aldım. Şuan 21000 km de kuba pars var bende.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı MUSTAFA KIR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar para biriktirdim bir ara, sonra konu açtım doğrudur. Ama sonuç olarak fiyatları yüksek buldum bende. Vazgectim ve yine diyorum fiyatı makul olursa kawasakki ve Honda alırım. Ama bu fiyatlarla asla

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:40 ----------

Ben japon motorlar kalitesiz demiyorum kesinlikle. Şuanki motorumu geçen yıl aldım. Şuan 21000 km de kuba pars var bende.
    Bu fiyatlardan japonların yanına yaklaşılmıyor sende haklısın.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)