Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Royal Enfield bu sefer yapt!ı Interceptor 650 ve Continental GT 650

Motovento
    REKLAM ALANI
    derdalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Daha ro demeden titreşimden bahsettiren ingiliz firma bu sefer çift silindir 650'lik etmiş ve titremişimin olmadığından bahsediliyor.
    Geçen sene ülkeye tek silindir 535 cc olarak gelen continental bu sene interceptor ile birlikte aynı motor bloğu ile 47 beygir olarak (A2 ehliyete uygun) piyasaya sürülüyor. Ayrıca Abs'li

https://www.youtube.com/watch?v=KuQCq8yBuDM
    https://www.youtube.com/watch?v=B8wIrOPf8-s

Ben klasik görünümlü ve/veya scrambler tarzı motorlara bayılıyorum ama ducati scrambler triumph'ın ve motto guzzi'lerin fiyatları ortada!!!
    bu motorların ikinci elleri bile 35 bin TL'den başlıyor. Bu motorları türkiyeye getirirlerse fiyatları 33-4 bin TL civarında olacağını tahmin ediyorum belki fuar fiyatı lansman fiyatı vs filan 30 altına (biraz altına) bile satabilirler. Yoksa birileri alsın da 10 bin km'de sıkılsın da biz de sahibinden.com'dan denk getirelim diye beklemeye devam edeceğim(edeceğiz )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    Ben bu motorların hastasıyım ama fiyatlar kol gibi. Reisi Cumhura yazalım belki düzeltme yapar :D
    TIGERSHARK bunu beğendi.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Sanırsın 1950'deyiz.Adamlar çift silindir motor yapınca haber oluyor.Hindistan'dan dışarı çıkmaması gereken bir motor bu.Zaten Amerika'da Avrupa'da biliniyor ne kadar dandirik yolda bırakan hurdalar olduğunu.

Royal Enfield çok zor ariza veren bir motor nası bi sıkıştır bu ya ahahah
    jackonbir bunu beğendi.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı derdalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Royal Enfield çok zor ariza veren bir motor nası bi sıkıştır bu ya ahahah
    siz hiç Royal Enfield marka bir motosikleti canlı gördünüz mü ? incelediniz mi ? test ettiniz mi ?
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Fuarda gorsum biraz bakındim parça kalitesi filn iyi plastik namına bişi yok royal babamın oğlu degıl googleda yutupta yazinca inceleme yazi ve videoları var hatta türkçe olarak da var. En belirgin ozellikleri yuksek torku sağlamlıgı titresimi agir olması vs

Nasuh mahruki nepale gitti bu 500lük olan tek silindir olanla yazilara ulasabilirsiniz

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    2016 yılında cafe racer tutkusuna yenik düşmüş biri olarak bu markayı çok araştırdım. Test sürüşü de yaptım, youtube'da ABD'deki incelemelerini de izledim.
    Tüm yorumlar, eski teknoloji, güvenilir olmayan üretim kalitesi, berbat frenler vb.vb. gidiyordu.
    Yahu bu kadar kötü olamaz dedim gittim test sürüşü yaptım.
    Hayatımda Ural'la birlikte bunun kadar kötü başka bir motosiklet sürmedim diyebilirim.
    Royal bizim de kan davalımız değil.
    Hint kökenli inceleme videolarına bakın, onlar bile Bajaj Dominar ile kıyaslamışlar her yönden geride kalıyor.
    Sırf retro görüntü isteniyorsa yine de buna binilmez, Motoguzzi Racer Kawasaki W800 falan alınır.
    Ha Royal şu motorlarını sıfır 15bin TL'den satsın Türkiye'de o zaman gider ben de alırım ikinci motor olarak pazar günleri turlamak nostalji hissi yaşamak için, ama alınıp yola çıkılacak ya da günlük binilecek üretim kalitesi asla yok bu hurdada.
    jackonbir bunu beğendi.

Allah allah kafam karıştı
    https://youtu.be/tpmZDtQuLuY
    Aea ve beta surumu kanalinda da 3 asagi 5 yukari ayni seylerden bahsediliyor. Titresum haricinde super deniyor bu sefer cift silindir olacağı icin onu da cozmuslerdir siye dusunuyordum

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Bir düzeltme yapayım. Royal Enfield "İngiliz" motor değildir. Hindistan markasıdır. Eicher Grup altında yer alır, bu gruba bağlı firmalar arasında Tata ve Mahindra gibi markalar da bulunur.
    Himalayan modelini çok merak etmiştim, yorumlarda burada bir arkadaşın da dediği gibi "Hindistan dışında şansı yok" tabirleri geçiyordu. Ülkede satılan modelini bu yaz denedim. Cidden rahatsız bir motor. Teknolojisi eski, yani nostalji başka bir şey, işlevsiz başka bir şey. Bu marka nostalji değil benim gözümde.
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Bide para verip alıyorlar bunları ya.. Klasik ayağına iyi giydiriyorlar vatandasa.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Buraya gelirse fiyatı W800 ile aynı hatta daha pahalı olacaktır. Öyle açgözlü bir distribütörü var bu firmanın. Bir tane motor satamamalarına rağmen hala batamadılar gitti. AEA ve Beta Sürümü'nün incelemeleri ise tamamen para için yapılmış reklamlar. İtibar etmeyiniz.

Motor güzel, Hindistan'da muhtemelen 10 - 15 bin TL civarına satılır. Bizdeki ederi de 25 bin TL'dir.

Reklam olabilir belki ama bu bahsi geçen yabancı kaynaklı soyle berbat boyle yolda kalıyo diyen videolari da goremedim?
    Hem bu adamlar yeni bi motor bloğu ile geliyolar yani atıyorum bajaj boxer cok kotu diye dominara hiç bakmayacak miyız? Ben umudu korumak istiyorum
    Ederini bilmem ama bana cift silindir bi motosikler soyleyin fiyati 30 binin altinda olan? Yine nispeten uygun olacaktır diye umuyorum.
    w800 euro 4e uydurulamadı uydurulsaydi fiyati belliydi 11 bin euro!
    Ikinci el moto guzzi 35 binden başliyo
    Seko bunu beğendi.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Boya işçiliği çok güzel yalnız o fiyatlar ve bu alım gücü ile zor...

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    İkinci el motoguzzi stone ve hatta racer 30 bin TL altına çok rahat alınır.
    Ben sattım ordan biliyorum, hiç talibi olmayan bir segment bu.
    Herkes lafta retro metro isterim der almaya kalkınca varsa yoksa r25 mt7 cbr600rr.
    Türkiye için niche makineler cafe racer falan. Satma ihtimali olanın almaması gereken bir tür. 6000 km yapıp 11 bin tl zararla elden çıkardığım için canım hala acıyor

Stone değil de specialın takibindeyim
    Motora van van ile başladim cok memnunum bu still ile devam etmek istiyorum yeni yılda büyutcem motoru
    Benelli imperial gelir mi bilmiyom ama 19 beygir vanvandan hallice o yüzden bu modeli gorunce heycan yaptım fuarla beraber 0 motor alma imkanı dogdu gibime geldi..bakalim getirecekler mi fiyatı ne olacak

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bayılıyorum bu siteye. Her başlıkta muhakkak bir tartışma çıkıyor.

royal enfield, rahmetli aea’nın dediğine göre max 130 km/h görüyor. o da titreşimden dayanabilirsen. kocaman cc’li motoru olan bir makineye para bağlayacağım. sonra otoban hızlarında bile limitlerde olacağım. yok almayayım.

Ah be abicim bi baksan
    O tek silindir 500 cc bu yeni çikanlar çift silindir 650 cc

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:28 ----------

Yeni modeller 160i geçiyor
    https://youtu.be/qIb1UIMHBbc

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    Anladigim şu ki, bu alet ex aşkim 150 lik kuba filinta nin teknik olarak iri kiyim hali..

Anlatilan hersey uyuyor yahu....

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rumelian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayılıyorum bu siteye. Her başlıkta muhakkak bir tartışma çıkıyor.

royal enfield, rahmetli aea’nın dediğine göre max 130 km/h görüyor. o da titreşimden dayanabilirsen. kocaman cc’li motoru olan bir makineye para bağlayacağım. sonra otoban hızlarında bile limitlerde olacağım. yok almayayım.

ne yanı sımdı bu makına harbı mınnak cc ler kadar mı gıdıyor , koca demır yıgını 650 cc makına . motosıkletle hız sevmeyen ben bıle ayar oldum bak buna 2 lıtre benzınlık işi var o zaman bunun :(

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı derdalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Reklam olabilir belki ama bu bahsi geçen yabancı kaynaklı soyle berbat boyle yolda kalıyo diyen videolari da goremedim?
    Hem bu adamlar yeni bi motor bloğu ile geliyolar yani atıyorum bajaj boxer cok kotu diye dominara hiç bakmayacak miyız? Ben umudu korumak istiyorum
    Ederini bilmem ama bana cift silindir bi motosikler soyleyin fiyati 30 binin altinda olan? Yine nispeten uygun olacaktır diye umuyorum.
    w800 euro 4e uydurulamadı uydurulsaydi fiyati belliydi 11 bin euro!
    Ikinci el moto guzzi 35 binden başliyo
    Bizim forumda kafa öyle işte. Bir modelde bir sorun varsa hepsinde olacak. Biri titrerse hepsi titrer. Yeni blokmuş, çift silindirmiş, 650 cc'ymiş farketmiyor.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)