Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

İlk Çift Taraflı Kazamı Yaptım

Motovento
    REKLAM ALANI
    matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı mustafa_325 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kütahyadan söylemesi kolay. Gel bir de İstanbulda dene o dediğini.
    Kütahyalıyım. Kütahya da yaşamıyorum. istanbul-ankara hatta moskova da bile motor kullandım kullanıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Geçmiş olsun orayı iyi biliyorum trafik yönünden kontrolsüz bir bölge çok geçmiş olsun..İkincisi şu videoları kısa tut sayende tüm İstanbulu gezdik :d ..Çok geçmiş olsun.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EmirŞengezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Allah daha büyüğünden korusun diyelim.

Sağ şeritteki boşluğun cazibesine kapılmayıp, panelvanın o manevrayı yapacağını öngörüp oradan gitmeyecek çok az kişi vardır diye tahmin ediyorum.
    bende o az kişilerdenim

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun orayı iyi biliyorum trafik yönünden kontrolsüz bir bölge çok geçmiş olsun..İkincisi şu videoları kısa tut sayende tüm İstanbulu gezdik :d ..Çok geçmiş olsun.
    öylesine atıyorum videoları editle falan pek uğraşmıyorum eyvallah

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup
    Zor öngörülebilecek bi kaza. Salihli gibi bir ilçede yaşıyorum. Burada çok dikkatli olmak gerekiyor. Apachi tarzı motorcu olduğu gibi birde ekobis(elektrikli bisiklet) çok vede araç sayısı çok. O yüzden nerden kimin çıkacağı nereye döneceği belli olmuyor.bundan dolayı çok yaklaşmıyorum böyle araçlara. Geçmiş olsun. Ucuz atlatmışsın.

Motosikleti
    Piaggio X9 500

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    Len iyi ki bende geçen gün 50 lik scooterle olan mini kazamı burda paylaşmamışım, yeminle memlekete maymun olurdum

E diyim bari, oldu olacak içimde kalmasın

Geçen perşembe, Zeytinburnu 58.bulvar caddesi, bi arkadaş almış 50 cc çin malı bişey... aaa versene lan bi tur nasıl bişey bu dedim aldım..sağ taraf komple park yeri, soldan tin tin gidiyorum, zaten tek şeritlik yol. Minibüs arkamdan geldi beni sola yasladı hala daha geliyor, hooop laaaa höööyyy sığıııır diye bağırıp korna falan derken, adama saymaktan önüme bakmadım... hızım topu topu 20 km falan vallahi belkide daha az. Gittim koca çöp koyteynırına kafadan laaap diye girdim. Konteynerin orda ne işi var çözene kadar epey bi gülüştük. Kuyumcunun güvenlik kamera kaydını rica ettim, verdiler.

İlk yorum arkadan benim motorla gelen arkadaşımdan:

Abi efsanesin be yaaa, sümük gibi yapıştın vallaaa... zuuhhaaah haaa....

Belediye müracat sonrası sıkıntı çıkarmadı, minibüs şöferini de trafik zabıta bulmuş zaten, haklı buldular, hasarı ödeyecekler bu arada.

Motosikleti
    D400
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış yazmışlar ben kendim kalktım millet bakıyordu etrafta :D bi motoru çekerken el attı minibüsçü video yerine de görsel koymuşlar

escape0813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125, Yamaha Cripton, Honda CBR 250 R
    Geçmiş olsun.

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış yazmışlar ben kendim kalktım millet bakıyordu etrafta :D bi motoru çekerken el attı minibüsçü video yerine de görsel koymuşlar
    Bırak canım şu mütevazi tavırları falan, basbaya meşhur oldun işte... allah göstermesin ama bi dahakine çıkarırsın renkli baskıyı, ben kimim lan biliyon mu, bütün basını toplarım buraya itin gerisine itelerim seni diye artistlik bile yaparsın... Daha ne istiyon yahu, adamlar bunu yapmak için neler yapıyo, baban vekil olsa bu havayı yakalayamazsın

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    tepeüstünün o kavaşağı en tehlikeli yerlerden birisi.istanbulda araç kullanların %80ni ne sinyal kullanır nede aynaya bakmaya tenezzül eder.kavşaklara dönüşlerde her zaman öndeki aracın "aynaya bakmadan ve sinyal vermeden dönüş" yapabileceğini kestirmek gerekiyor.Bu birazda trafiği okumakla alakalı bir durum,tereddüt halinde gaz vererek yada korna çalaşak dikkat çekmek lazım yoksa böyle bodoslama giriş yapan çok oluyor.Öncemli olan can sağlığı elbette ama biz motorcular canımız ysnsın motorumuza bişey olmasın düşüncesi ile hareket ettiğimizden içimiz sıkılıyor.geçmiş olsun.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Benim de ilk kazam birebir aynı şekilde olmuştu, kamyonet şeridinde giderken ben onun sağından geçeyim dedim adam aniden sağdaki sokağa doğru döndü ve bana çarptı sele altı grenajı kırıldı. O zaman şunu anladım ki kavşaklara yaklaşırken asla başka aracın yanından geçme, sağından hele hiç geçme.
    Geçmiş olsun. Yalnız hemen tutanak tutsaydınız, sonra hallederiz deyip telefonlar alınınca iş işten geçiyor ben alamadım hasarın parasını.

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.marmaragazetesi.com/motos...ti-207168h.htm

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:09 ----------

https://www.bolgegundem.com/umraniye...da-261872h.htm

http://www.habersitesi.com/umraniyed...ada-55636h.htm

Vay arkadaş ya adam meşhur oldu..

Motosikleti
    D400
    Ohhaaa ilk kazamın yıldönümü olmuş

4600 kmdir kaza yapmıyorum. Hadi hayırlısı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    hayırlısı.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Ümraniye'de yaşayanlar kusura bakmasın ama çok saçma Ümraniye trafiği. Az önce Tantavi-Yavuzturk arasında bir yerdeydim, yola atlayan yayalar, sinyal nedir bilmeyenler, futursuzca araç kullanan kamyonet şoförleri vs.

Ümraniye'de işim çıkmasın diye dua ediyorum.

Motosikleti
    NC750X
    Merhaba çok geçmiş olsun, hafif atlatmışsınız çok şükür.. Kusurun çoğu bence transporterda.. sağ şerit de düz gitmek için kullanılabilir sol şerit de sizin düz gitmenizde bir problem yok.. ancak sol şeritten sağ şeridi keserek sağa dönmek, trafik kurallarına aykırı olmasa dahi (cezası varsa da ben bilmiyorum) etik olarak yanlıştır.. sağa döneceksen sağ şeride yanaşmalısın önceden değil mi ama.. muhtemelen trafik tıkanınca transporterdaki sürücünün aklına daha kestirme bir yol geldi ve oradan kaçarım diye düşündü.. yeni motosiklet sürücü adayı ve 10 küsür yıllık bir otomobil sürücüsü olarak kanun önünde eşit olduğumuzu bilsem de, araba kullanırken motosiklet sürücülerine çok daha dikkatli ve öncelikli davranılması taraftarıyım.. bu tip kaza durumlarında otomobil sürücülerinin tek kaybettiği şey zaman ve para oluyor.. kol bacak değil..

Dönüşe yaklaştığın anda örümcek hislerim devreye girdi benim senden farklı yapacağım tek şey biri sağa geçmesin diye korna çalmak olurdu çok önceden. Tabi adam duymayıp dönmeye devam etseydi bende o arabaya çarpardım. Güzel bir tecrübe edinmişsin bence bu kadar ucuz atlattığın için de seni tebrik ederim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler