Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Racing süren kadın | Giderken alev alan ve kol çıkaran CBR

Motovento
    REKLAM ALANI
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamın biniş tarzındaki olası kaza için pek eldivene gerek kalmaz.
    Olur da yaşarsa morfin için butona basabilmek önemli Şakası bile kötü...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elinde eldiven bile yok... ceket zaten hak getire...

pek sorumlu ve akli basinda bir surucu degil anlasilan...

cesareti muhakemesinin onunde olanlara cok ozenmemekte fayda var...
    hasmet agam sen yapma bari, birak keyfini cikaralim

simurgg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    "Ek olarak yüksek hız diyebileceğimiz sürüşler devlet otoyolunda gerçekleşmemiştir."

Bu ne demek?

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı simurgg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Ek olarak yüksek hız diyebileceğimiz sürüşler devlet otoyolunda gerçekleşmemiştir."

Bu ne demek?
    Pkk örgütünün gayri resmi otoyolllarında yapmışlar :D
    hasmet ve simurgg bunu beğendiler.

Motosikleti
    SD 1290R

Bu ne demek?
    "Yuksek hiz yaparak otoyolu paylastigimiz herkesin hayatini tehlikeye attigimizin farkindayiz, ancak bunu kabul etmeyi bi tarafimiz yemiyor, onun icin de boyle abuk subuk bir cumle kurduk, yerseniz artik" seklinde anladim ben. Yanlis mi anladim yoksa?
    simurgg bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    "Yuksek hiz yaparak otoyolu paylastigimiz herkesin hayatini tehlikeye attigimizin farkindayiz, ancak bunu kabul etmeyi bi tarafimiz yemiyor, onun icin de boyle abuk subuk bir cumle kurduk, yerseniz artik" seklinde anladim ben. Yanlis mi anladim yoksa?
    ABD den TR ye ne kadardır gelmedin bilmiyorum da bizim ülkede pist yok farkında mısın? Devlet plaka vererek diyor ki bu araç otoyol için uygundur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:41 ----------

Pkk örgütünün gayri resmi otoyolllarında yapmışlar :D
    Senin kadar boş adam görmedim. Konuyla alakasız nasıl yorum yapabilirse sen onları başarıyorsun. İlla sizin gibi km de kaç kuruş yakıyor hesabı mı yapalım?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:43 ----------

Bu ne demek?
    Pist olmayan ülkede en iyi alternatif demek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:44 ----------

Alıntı redlion999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=ZBkGNr2_whA

şu videoyu izlerken daha keyif aldım açıkcası. Ortada yetenek durumu var, gazı yeteri kadar aç, viraja gir, lastiğin tutunma sınırında gaz ver, sonraki viraja hazırlan vs.

Uçakta da aynı şey söz konusu , kimse son hızda uçuyorsun diye alkışlamaz seni, kaç g ye maruz kaldığında kendinde olursun, akrobatik hareketleri nasıl yaparsın vs ile karşılaştırırlar.

Son hız motorun , viraj ise senin yeteneğindir.
    Şu yol İZMİR ÜLKÜ pistinden daha kaliteli.

Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı MOTORİSK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ABD den TR ye ne kadardır gelmedin bilmiyorum da bizim ülkede pist yok farkında mısın? Devlet plaka vererek diyor ki bu araç otoyol için uygundur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:41 ----------

Senin kadar boş adam görmedim. Konuyla alakasız nasıl yorum yapabilirse sen onları başarıyorsun. İlla sizin gibi km de kaç kuruş yakıyor hesabı mı yapalım?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:43 ----------

Pist olmayan ülkede en iyi alternatif demek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:44 ----------

Şu yol İZMİR ÜLKÜ pistinden daha kaliteli.
    Şu forumda senden boş konu açıp vidyo yayınlayan yok. Kilometrede kaç kuruş yakacakmış aklın sıra zengir fakir edebiyatımı yapıcaksın ? Velete bak.

Boş velete boş yorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Şu forumda senden boş konu açıp vidyo yayınlayan yok. Kilometrede kaç kuruş yakacakmış aklın sıra zengir fakir edebiyatımı yapıcaksın ? Velete bak.

Boş velete boş yorum.
    Hadi uza...

Motosikleti
    SD 1290R
    Otoyolda hiz siniri yok mu?

Yakininizda pist olmadigi icin, halka acik yollarda kanuna aykiri sekilde 250+km/s hiz yapip trafikteki herkesin hayatini tehlikeye atmaniz, kabul edilebilir mi oluyor?

Yasa disi hizlarda surup etrafinizdaki insanlarin hayatini tehlikeye atmamaniz icin evrenin organize olup size yakin ve uygun ucretli bir pist mi sunmasi lazim?

Yoksa sizin bu zevkinizi tatmin etmeniz icin hayat sartlarinizi mi degistirmeniz mi gerekli?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Otoyolda hiz siniri yok mu?

Yakininizda pist olmadigi icin, halka acik yollarda kanuna aykiri sekilde 250+km/s hiz yapip trafikteki herkesin hayatini tehlikeye atmaniz, kabul edilebilir mi oluyor?

Yasa disi hizlarda surup etrafinizdaki insanlarin hayatini tehlikeye atmamaniz icin evrenin organize olup size yakin ve uygun ucretli bir pist mi sunmasi lazim?

Yoksa sizin bu zevkinizi tatmin etmeniz icin hayat sartlarinizi mi degistirmeniz mi gerekli?
    Haşmet hala anlamıyorsun... Pist yok bak sen 1 motor alıyosun ya biz ona 4 motor parası veriyoruz. hatta benim cbr den aynı birim para ile orada 6 tane alabiliyorum. Yakıt farkımız sen 9 lt yakıtı aynı paraya alıyorsun ben 1 lt yi. Hala konuşuyorsun. Neyin duyarlılığından bahsediyorsun? İNTERCİTY tanıdığın yoksa piste almıyor. Dolu diyor geçiyor. İzmir Ülkü diyor ki yarışçı ol gel öyle alayım. Yada yılda 3 kere pist günü düzenlerim o zaman gel der.

Devlet der ki al kardeşim bu plakan ve bu motor yola çıkmaya uygundur. Anlattıklarımı hala anlamıyorsan ne kullanıyorsan ondan istiyorum.

Motosikleti
    SD 1290R
    Haşmet hala anlamıyorsun... Pist yok bak sen 1 motor alıyosun ya biz ona 4 motor parası veriyoruz. hatta benim cbr den aynı birim para ile orada 6 tane alabiliyorum. Yakıt farkımız sen 9 lt yakıtı aynı paraya alıyorsun ben 1 lt yi. Hala konuşuyorsun. Neyin duyarlılığından bahsediyorsun? İNTERCİTY tanıdığın yoksa piste almıyor. Dolu diyor geçiyor. İzmir Ülkü diyor ki yarışçı ol gel öyle alayım. Yada yılda 3 kere pist günü düzenlerim o zaman gel der.

Devlet der ki al kardeşim bu plakan ve bu motor yola çıkmaya uygundur. Anlattıklarımı hala anlamıyorsan ne kullanıyorsan ondan istiyorum.
    Bir türlü anlamak istemediğin şey şu: Kimsenin senin hız zevkini tatmin etme gibi bir zorunluluğu yok.

Senin 1 litre benzine verdiğin paraya ben (9 değil) 2.5 litre benzin alabiliyorum. Peki bunun için benzin çalmıyorsun değil mi? Başkasının hakkına tecavüz etmiş olursun çünkü.

Aynı şekilde pist yok veya pahalı diye trafikteki insanların hayatını tehlikeye atmaman lazım. Kendi hız zevkin için kimsenin hayatını tehlikeye atmaya hakkın yok çünkü.

Eğer yüksek hız yapmak istiyorsan ya piste giden birileriyle tanışmaya çalışacaksın, ya yarışçı olacaksın, ya da yaşadığın ülkeyi değiştireceksin... Ama başla insanların gittiği yolda 300km/s yapmayacaksın... Bu kadar basit.
    Salurbey bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bir türlü anlamak istemediğin şey şu: Kimsenin senin hız zevkini tatmin etme gibi bir zorunluluğu yok.

Senin 1 litre benzine verdiğin paraya ben (9 değil) 2.5 litre benzin alabiliyorum. Peki bunun için benzin çalmıyorsun değil mi? Başkasının hakkına tecavüz etmiş olursun çünkü.

Aynı şekilde pist yok veya pahalı diye trafikteki insanların hayatını tehlikeye atmaman lazım. Kendi hız zevkin için kimsenin hayatını tehlikeye atmaya hakkın yok çünkü.

Eğer yüksek hız yapmak istiyorsan ya piste giden birileriyle tanışmaya çalışacaksın, ya yarışçı olacaksın, ya da yaşadığın ülkeyi değiştireceksin... Ama başla insanların gittiği yolda 300km/s yapmayacaksın... Bu kadar basit.
    Nasıl 2.5 litre? 3,78 litre 2.25 dolar değil mi? birim para olarak hesapla 5.7 ye alacağın yakıt yaklaşık 8lt den biraz fazla.

4. paragraftaki her şey bence saçma. Ülke değiştirmek için başvuru yaptım ancak öyle bir yönetim şekli var ki araplardan başka dostumuz yok. Ek olarak Alman firmasıyla çalışmaktayım ona rağmen kabul edilmiyor. 300 değil 360 da yaparım böyle ülkede. Devlet otoyolundan gitsin o araçlarda o zaman. Sonuçta plaka almışım ve devlet farkında. Ne diye daha fazla kasayım ki?

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Arkadaşım aslında, haklı olduğunu ispatlamaya çalışmadan sadece:
    ' Hız yapmayı seviyorum, otoyolların trafik yoğunluğunun fazla olmadığı saat ve noktalarda, otomobillerin fazla yakınına girmeden, riskli makaslara girmeden, diğer sürücüleri tedirgin edip tehlikeye düşürmeden gaz açıp zevkimi tatmin ediyorum.' Desen bu kadar tepki almayacaksın.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sizin trafikte makas atan apaçi otomobil sürücülerinden ne farkınız var bana bir izah eder misin?

evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    299 km hızlardan bahsedilmiş, şaka mı bu. Motosikletlerde hız sınırı kaçki! Bir de bu insanlar utanmadan bu videoları paylaşabiliyolar. Site yönetiminin suç teşkil eden videoyu ve konuyu kaldırmasını talep ediyorum.

simurgg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    "Devlet otoyolundan gitsin o araçlarda o zaman"

Bu ne demek?
    zekeriyaimam bunu beğendi.

Motosikleti
    ktm 400 sxc
    "Devlet otoyolundan gitsin o araçlarda o zaman"

Bu ne demek?
    Adam kafasında yarattığı paralel evrende yaşadığı için gittiği yolu babası doğum günü hediyesi aldı sanıyor.
    pea ve simurgg bunu beğendiler.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    Arkadaş farkında değil galiba paralı yollarda da birilerini öldürünce hapse atıyorlar.
    zekeriyaimam bunu beğendi.

Motosikleti
    SD 1290R
    Nasıl 2.5 litre? 3,78 litre 2.25 dolar değil mi? birim para olarak hesapla 5.7 ye alacağın yakıt yaklaşık 8lt den biraz fazla.

4. paragraftaki her şey bence saçma. Ülke değiştirmek için başvuru yaptım ancak öyle bir yönetim şekli var ki araplardan başka dostumuz yok. Ek olarak Alman firmasıyla çalışmaktayım ona rağmen kabul edilmiyor. 300 değil 360 da yaparım böyle ülkede. Devlet otoyolundan gitsin o araçlarda o zaman. Sonuçta plaka almışım ve devlet farkında. Ne diye daha fazla kasayım ki?
    "Birim para" olayına girerseniz doğru.

"Sonuçta plaka almışım ve devlet farkında" yazmışsınız. Yanlış anlama olmasın, siz yine de bi sorun trafik görevlisi arkadaşa "Şimdi ben bu plakayla otoyolda 300 yapabiliyorum değil mi, sorun yok yani?" diye, açıklasın size... N'olur nolmaz...

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Delüzyonlar içindesin arkadaşım.Yanındakiler gibi bir gün saçma sapan bir kazaya kurban gitmezsin umarım.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)