Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2014 Fazer 8 Almaya Karar Verdim Nasıl bilirsiniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Değerli kullanıcı arkadaşlarım. Bir tane antepte bir tane ordu fatsa da fazer 8 buldum.

1. Gaziantep Özen Motor - 33.500 tl - https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-ozen-motor-yamaha-fazer-8-2014-model-siyah-12.550-km-488082636/detay/

2014 - 14.000 km lerde temiz güzel bir motor. Satıcısı da çok güzel konuşuyor. İlgili ve bilgili birisi.

2.34.000 tl Ordu fatsa 2014 - 782 km de olduğunu iddia ediyor. Kardeşlerinin de motorcu olduğunu buna kıyamadıkları için pek binmediklerini söylüyor. Daha enterasanı motor bir adamınmış ve adam almış hiç binmemiş sonra bunlar almış bu çocukta hasta olduğu için uzun süreler kullanamadım tertemiz depoda duruyor falan diyor.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-abs-li-782-km-de-sifir-ayarinda-ciziksiz-orjinal-361102721/detay/

3. Bir tane istanbulda 2016 4.000 km de ama ben erzurumdayım bir de istemediğim bir renk. ( 36.000 tl )

Son olarak size bir şey daha danışıcam süren bilen arkadaşlar varsa antepten erzuruma giden yol tehlikeli olur mu ? Gerek terör gerek yol şartları. Ben pek bilmiyorum oradan olanlar beni aydınlatabilir mi ? Sizce hangisini seçmeliyim ? Ne dersiniz ? Bu motora değer mi bu rakamlar ??

Diğer soru bu motorlarda km düşürmek kolay bir işlem midir bilgisi olan var mı? Açıkcası düşmüşse nasıl anlarım ya da yamaha servis anlar mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

iyi biliriz :D hayırlı olsun

Gorkem.IX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    34lira fazla değil mi? Yazın bakmıştım birkaç tanesine fiyatları uçtu mu 2 3 ayda

VESPERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 800 GS
    fazer 8 çok güzel fakat artık üretimi durdu ve fiyatlar bana bayağı yüksek geldi...

bir de erzurumda motosiklet sürmeye emin misin? gardaş donarsan...

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    2. yi geç zaten.

avmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    2. ilanda açıklamasında '' fazla söze gerek yok ''yazıyor.
    İlanı elemem için yeterli bir cümle

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    İyi biliriz temiz 20.000km alti 2013_2014 un edip edecegi 28 en fazla 29.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Çok beğendiğim bir motordur kendisi ama kullanmadım bilmiyorum, sürekli ilan bakarım Ordu ilanı temiz ama 19 gündür ilanda bakmak lazım sıfır motor sayılır.

anılbel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wolf 125/ VSTAR
    Hiç bir ekstra özelliği olmayan , fiyatını hiç hak etmeyen bir motosiklet. Nerde eski fz6 S2 ?!?
    engin_deniz bunu beğendi.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    O değilde ilanlarda 42.500 e 2016 0 km var :D

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Bacak içlerini, apış arasını müthiş ısıtıyor. Tam Erzurum'a göre

Sırf bu yüzden 2 ay içinde, 5 bin km'de iken sattım motoru.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Alıntı emrenakipogl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli kullanıcı arkadaşlarım. Bir tane antepte bir tane ordu fatsa da fazer 8 buldum.

1. Gaziantep Özen Motor - 33.500 tl - https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-ozen-motor-yamaha-fazer-8-2014-model-siyah-12.550-km-488082636/detay/

2014 - 14.000 km lerde temiz güzel bir motor. Satıcısı da çok güzel konuşuyor. İlgili ve bilgili birisi.

2.34.000 tl Ordu fatsa 2014 - 782 km de olduğunu iddia ediyor. Kardeşlerinin de motorcu olduğunu buna kıyamadıkları için pek binmediklerini söylüyor. Daha enterasanı motor bir adamınmış ve adam almış hiç binmemiş sonra bunlar almış bu çocukta hasta olduğu için uzun süreler kullanamadım tertemiz depoda duruyor falan diyor.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-abs-li-782-km-de-sifir-ayarinda-ciziksiz-orjinal-361102721/detay/

3. Bir tane istanbulda 2016 4.000 km de ama ben erzurumdayım bir de istemediğim bir renk. ( 36.000 tl )

Son olarak size bir şey daha danışıcam süren bilen arkadaşlar varsa antepten erzuruma giden yol tehlikeli olur mu ? Gerek terör gerek yol şartları. Ben pek bilmiyorum oradan olanlar beni aydınlatabilir mi ? Sizce hangisini seçmeliyim ? Ne dersiniz ? Bu motora değer mi bu rakamlar ??

Diğer soru bu motorlarda km düşürmek kolay bir işlem midir bilgisi olan var mı? Açıkcası düşmüşse nasıl anlarım ya da yamaha servis anlar mı ?
    adam öldürür dikkatli olun. Makina temizse fiyat iyi bu aleti 40 a satanda var 25 e satanda var. Çok keyifli bir motosiklet hayırlı olsun

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Kullanımı çok rahat kısa bir tur atmıştım çok fazla viraja dayanmıyor yakıtı biraz fazla yakıyordu sanki

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıp alabileceğin en iyi motordur kendileri
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Şu an yok..
    bende kullanmıştım çok rahat ve eğlenceli bir motosiklet.

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Yamaha'nın teknoloji bakımından en özürlü gariban serisi diyebilirim bu makinaya.
    Zavallımın en teknolojik aksamı sanırım benzin şamandırası.
    Öyle teknolojik ki depodaki benzin seviyesine göre LCD ekrana 5 tane çubuk çizebiliyor..
    Uzay teknolojisi.. :D

Kimi modellerine nasıldır bilinmez ABS olduğu rivayet edilmektedir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)