Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Commuter lastik tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba, en eski kasa tvs apache için (90-90-18 arka) için lastik tavsiyenize ihtiyacım var.

4 mevsim ayda 3000-4000 km yol yapıyorum. Yolun %40’ı otoyol %30 bol yamalı şehir içi asfalt %30 taşlı stablize yol. (mıcır diyemem çünkü kibar kalıyor)

5 yıllık irc lastiklerim ansızın kendini bırakınca, yolda kaldım. en yakın tamircide adı sanı belli olmayan çin malı (üzerinde çince yazıyor) bir lastik taktım. rodaj modaj dedim ama 600 km oldu kuru havada bile kayıyor ki ben çok yatıp kalkmam. viraja hızlı girmem. şöyle diyim. kamyon arkasındaysam kamyonun rüzgarından lastik 15 cm’er sağa sola kayıyor. sanki gres sürmüşün gibi...

michelin alacaktım, dediler ki, o stablize yolda parçalarsın. anlaş wintergrip kış lastiği de aklımı çeliyor.

lütfen, takıp kendi de kullanmış arkadaşlardan yorum bekliyorum. özellikle kurye işi yapan veya benim gibi şehir içi şehir dışı, yaz kış, çok yol yapan arkadaşlardan.

not: şu anki lastiğim ciddi ciddi beni öldürür. o derece kötü...

90-90-18 arka 2,75-17 ön

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    anlas winter grip benim önerim stabilize yolda v.s diger lastikler pek is gormuyor bu arada kuryeyim ve aylik 3000 km civari yol yapiyorum .

alasehirli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA AR-125/43
    1 hafta olmadı metzeler me22 aldım çok memnunum hiç kayma yok 2.75-18 90/90-18 aldım çiftini 240 tl tuttu arazi yollarında kayıyor diyorlar ama çiftçi çocuğuyuz kaymayız biz

Anlas Winter Grip... Honda CB125’de denedim, arkadaki dumduz olmasin a ragmen iyi yol tutuyordu.

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cevaplar için teşekkür ederim. Sanırım Anlas Winter Grip alacağım .

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    kullanım çoğunlukla asfaltsa metzeler me22 kaarışık ve stabilize varsa pirelli duratraction

boora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    10 bin km dir metzeler me22 kullanıyorum. Islak kuru farketmiyor gayet memnunum. Karda performansını bilmiyorum kışın onuda denerim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)