Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet Yıkama ve kahve hakkında (TuBrothers Coffee)

Motovento
    REKLAM ALANI
    GkRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rr
    Merhabalar;

Daha önceden belki hatırlayanlar olabilir bir konu açmıştım Hayallerimizi Gerçekleştiriyoruz diye ve siz değerli dostlarımızdan fikirler alıp uygulamıştık.
    Şimdi çok şirin ve samimi bir dükkân halini aldık ve Vefa borcumuz ödemek adına:
    Motosiklet.net ten gelen arkadaşlarımıza sınırsız ücretsiz çay servisimiz olup;yıkama paketlerimizden ultra plus = 40 TL lik detaylı paketimizi 25 TL olarak belirlemiş bulunmaktayız.@tubrotherscoffee instagram ve facebook hesabımız.Değerli katkılarınız ve fikirleriniz için çok ama çok teşekkürler.
    RoofRoof, blk_pasa, gurucuk ve 11 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul'a taşındıracaksınız sonunda Biz motosikletin ciddiye alındığı yer bile bulamıyoruz. Kaldı ki yıkatacak yer.

Hayırlı kazançlar

BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Atasehirde tam olarak nerede,Yeni Tasındımda Bol Bol uğrarım yakınsa.

Motosikleti
    Rr
    Çok teşekkür ederim izmitten hatta Sakarya dan Eskişehir den dostlarimiz günü birlik yol yapmak için çayımızı içmeye geliyorlar sizi de aramizda görmekten mutluluk duyarız yolunuz düşerse beklerim mutlaka
    mfBulut bunu beğendi.

BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı GkRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim izmitten hatta Sakarya dan Eskişehir den dostlarimiz günü birlik yol yapmak için çayımızı içmeye geliyorlar sizi de aramizda görmekten mutluluk duyarız yolunuz düşerse beklerim mutlaka
    Yolum Uzerinde Benim Direk
    YOU DONT NEED A THERAPIST IF YOU OWN A MOTORCYCLE-Anonymous

Motosikleti
    Rr
    Alıntı BalkanRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Atasehirde tam olarak nerede,Yeni Tasındımda Bol Bol uğrarım yakınsa.
    Palladium un 150 metre uzağındayız sütçüyolu Cad 51 numara Ataşehir bol bol çayımız ve motorcu muhabbetimiz mevcuttur mutlaka bekliyorum
    roadpeople bunu beğendi.

Burda konuyu ilk gördügüm günden beri gelip sohbet ettigim aile ortamını yakaladıgım beraber geziye gittigimiz beraber saatlerce motor sürdügümüz beraber nice şeyler paylaştıgım gökhan abime burdanda teşekkürü bir borç bilirim gerçekten hem verdigi hizmetten hemde ürünlerin yemeklerin kalitesinden benim için bir numara oldu akşam olsada gitsem diye beklemeye başladım gerçekten gelen insanlarında nezih ve kaliteli olması ortama renk katıyor inşallah hep böyle kalır böyle devam eder , senin hayallerin aslında hepimizin hayeliydi sevgili gökhan abim teşekkür ederiz ben ve dostlarım adına bize böyle bir alan sundugun için

Motosikleti
    Rr
    Yıllardır Motosiklet.net okuyucusuydum,hâlâ da öyle sayilirım çok fazla konu açmamak babında buranın bana katmış olduğu en güzel dostluklardan birisin sevgili @keinelust sen ve diğer adını sayamadığım desteklerini esirgemeyen MT ailesine yani aileme tekrar tekrar teşekkür ederim
    engin_deniz bunu beğendi.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Yıllardır Motosiklet.net okuyucusuydum,hâlâ da öyle sayilirım çok fazla konu açmamak babında buranın bana katmış olduğu en güzel dostluklardan birisin sevgili @keinelust sen ve diğer adını sayamadığım desteklerini esirgemeyen MT ailesine yani aileme tekrar tekrar teşekkür ederim
    en kısa zamanda mekanınızı ziyaret edeceğim, sizler gibi yeni işletmeleri desteklemek ziyaret etmek gerek. fazerimi biraz daha kirleteyim de öye geleyim bu arada intagramdan takibe aldım. @hayatsurunceguzel ben

Motosikleti
    Rr
    Merhabalar @hayatsurunceguzel çok güzel bir isminiz var mutlaka bekliyorum desteğiniz için teşekkürler

vişneçürüğü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio beverly 300
    Fikir ne kadar güzel, hayallerinizi gerçekleştirebilmeniz daha da güzel; hayırlı kazançlar.
    “Hayatta yapılacak o kadar çok hata var ki, aynı hatayı yapmakta ısrar etmenin anlamı yok.”

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    Merhabalar @hayatsurunceguzel çok güzel bir isminiz var mutlaka bekliyorum desteğiniz için teşekkürler
    pazar günü sakaryaya gideceğim. dönüşte size uğrarım muhtemelen. görüşmek üzere..

Motosikleti
    Rr
    Alıntı vişneçürüğü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fikir ne kadar güzel, hayallerinizi gerçekleştirebilmeniz daha da güzel; hayırlı kazançlar.
    Çok teşekkürler üstad yolunuz düşerse beklerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:55 ----------

Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazar günü sakaryaya gideceğim. dönüşte size uğrarım muhtemelen. görüşmek üzere..
    Çok teşekkürler bekleriz motosikletinizi yıkayıp birlikte bir fotoğraf almak isteriz

Motosikleti
    Yamaha-R25
    Dostum çok yakınımızdaymışsınız. benim alette baya bi kirlenmişti zaten. 10 dakikaya ordayız ;)

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    evde köpük makinası (evet arada köpük partileri de veriyorum), basınçlı yıkma makinası, kompresör var.
    yani her an rakip olabilirim.
    vakit olur ise cumartesi motoru ykımaya getireceğim.
    maksat katkımız olsun.

SavageGarden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC750S
    selamlar
    "ultra plus paket" ve "detaylı paket" içerikleri neler?

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    arkadaşları toplayıp uğrarız inşallah, bizimde katkımız olsun.

Motosikleti
    Yamaha-R25
    Gökhan abi çok güzel bi işe girişmiş.Yıkama işi 10 numara. Hiçbir gereksiniminiz olmasa bile sırf sohbeti için bi uğrayın derim ;)

Motosikleti
    Rr
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evde köpük makinası (evet arada köpük partileri de veriyorum), basınçlı yıkma makinası, kompresör var.
    yani her an rakip olabilirim.
    vakit olur ise cumartesi motoru ykımaya getireceğim.
    maksat katkımız olsun.
    Rakip nedemek meslektaş oluruz )Biz çok istiyoruz sektorumuzun gelişmesini,aksine yardimci bile oluruz,mutlaka bekliyorum Teşekkürler desteginiz için

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:38 ----------

Alıntı SavageGarden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar
    "ultra plus paket" ve "detaylı paket" içerikleri neler?
    Merhaba ultraplus paketimiz yani detaylı paket manasına gelmektedir.@tubrotherscoffee instagram sayfamızda paketlerimiz mevcut olup ultra plus içeriği şöyledir; öncelikle kettenmax ile zincir temizliği yapılır,Motul jant temizleyici sprey ile jant temizlikleri yapılır.Green strong ile motor blogu ve metal akşam temizlenir.formulax cilalıtemizleyici ile köpüklü yıkama yapılır.ara kurulamayapıldıktan sonra Motul E9 ile son temizlik ve cilası yapılır.ve son olarak Motul zincir yağı ile yaglanır ve yanınıza sohbete gelinir )

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:46 ----------

Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşları toplayıp uğrarız inşallah, bizimde katkımız olsun.
    Çok sevinirim desteğiniz için çok teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:48 ----------

Alıntı Fabuleux adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gökhan abi çok güzel bi işe girişmiş.Yıkama işi 10 numara. Hiçbir gereksiniminiz olmasa bile sırf sohbeti için bi uğrayın derim ;)
    Çok teşekkürler sevgili @fabuleux keyifli sohbetin muazzam tanıştığımıza çok memnun oldum tekrar tekrar görüşmek ümidiyle
    Salurbey bunu beğendi.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Oh miss.. Motorlarida cafenin onune cekebiliyoruz galiba. :D Gelcez

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)