Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Şişirme Hasar Kaydı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ..YaNKee.. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    yalandan yazanda var doğru söyleyende var.. gerçekten servise gittiği için kaskosu var diye direk orjinal parça değişimi yaptırıp hasarı çok yüksek görünende var (bu normal olanı) birde gidip hurdacıdan alınıp orjinalmiş gibi gösterilende var.. var oğlu var daha neler var neler.. çok yüksek hasarlara girmem ben adamın açıklaması ne olursa olsun.. başımızdan çok geçti.. akarabamdan aldım 1 parça boya var adanaya gelin baktırın dedi birisi orda tanıdık vardı şansada ankara dan adana ya kadar gitmedik ama baktırma paramız gitti tabi.. adamın arabayı servise götürmüşler arabada tavan bile değişmiş.. sonra akrabadan aldım ben baktırmadım herkeste aynı muhabbet.. hasar kaydı yüksekse uğraşmayın benden tavsiye..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    bu şekilde şişirme ilanlardan bişi almamak gerek anladığım kadarıyla

GkRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rr
    Bu mevzu çok ince bir durum.
    Motosikletin hafif bi araba çarpması sebebiyle 30 yada 50 km hızlarda yatıyor ve surukleniyor.makinasına göre değişir tabi ama manet,ayna,elcik,far,karenaj şasede de blok da da çizik varsa eyvaah...şimdi bu moto 3 yada 4 bine çiçek olur ama boyası degiseni motor sahibi olarak sifirini isterim okadar kasko yapmışım satarken zaten sıkıntı hasar kaydı ayrı boyalı yerler ayrı dert şunu söylemeliyim peki kasko yok e dolayısıyla tramer de yok hasan ustada yaptir yarısı olmayan motoru dururken ayaklik kapandi vs diyorlar bence bi ustan olmalı motoru iyi bilen o nederse o ;)

onurordek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150>GW 250>RX3İ>XMAX400+RKS RT 250+SHERCO 250
    Mondial da yedek parça fiyatı belli olmasına rağmen servis iki üç katını yazmıştı bende de.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)