Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ekipmanla ilgili bir sorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Hekese iyi günler diliyorum ben motora başlamaya karar verdim herşey güzel ve ekipmanlarında kaliteli olmasını istiyorum ama büyüme çağında olduğum için aldığım ekipmanların 1-2 sene sonra olmaması gibi bir durum varmı yani ekipmanları bedenime göre ayarlayabilmek mümkünmü sonuçta pahalı şeyler bunlar herzaman alınmaz soru bilgisizliğimden dolayı bilen birine saçma gelebilir kusura bakmayın cevaplarsanız sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İbrahimfaruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr500
    Kardeşim yasin 16 galiba baslamaj icin gereken yaştaysan eğer kafan bu yaştan sonra büyümez kask sorun değil montu 'sadece s' giyiyorsan 'm' alirsin kol bölgen uzayabilir. Ama cirtcirtli veya daralabilsen oluyor kolu bel kısmı omuz kısmı onlardan al pantolona çözüm hersene bitane almak 1_2 sene idareten al sonra iyi bisey alırsın.

blue39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25
    Merhaba dostum. Öncelikle 22 yaşındayım ve motosiklete yeni başladım. Kasta çok ciddi bi degisim olucagni sanmiyorum. Sacinin uzun kisa olmasi etkileyebilir sadece. Ama montta sorun olabilir. Boyutun degistikce koruma parcalari gereken yerden sapabilir. Zaten yeni başlıyosan cok pahali ekipman almana gerek yok. Kask, 4 mevsim mont, eldiven,dizlik 800 liraya halettim. Bunlarin kullanim omrunu ve motosikletini ne zaman degistircegni hesaba katarsan, ustune tam uygun ve cok pahali olmayan orta kalite ekipman almani onerebilirim. Bunu tecrubeyle degil arastirmalarima dayanarak soyluyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler