Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

MOTOR HEVESIM KAÇTI (ÇALINDI BULUNDU)

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba abilerim uzun zamandir motor almanin hayalini kuruyordum. Kismet 2 hafta oncesineymiş. Bayağı bi arastirip kendime 2.el bi cbr 125 aldim.
    Çok mutluydum sonunda almanın sevinci felan vardı taaki geçtiğimiz cuma gunune kadar.
    Motorum gece 2.5 da çalındi Sabah kalkip hemen tanidiklarimi polisi felan aradim. Sonra kosedeki apartmandan kamera kayitlarini izlerken saat 00.30 da mahalleye bir araba giriyor giren araba tanidigim öz abim kadar sevdigim bir insan motorumu çalıp gidiyor.Nasıl çaldigina gelirsek 1.2 gun once bana ricayla motoru istedi bende kiramadim eve kadar gidecekmiş verdim anahtari kopyalatmis sanirim apartmanin içinden motoru çalip gittiler 3 kişi tabi polisle felan iritibata geçip motoru aldik. Fakat tabi çok zoruma gitti 15 senedir öz abim gibi sevdigim bir insanin boyle yapmasi. Şuan içimde motor hevesi gerçekten kalmadi Satmak istiyorum sizdende fikir almak istedim motoru satmayi duşunuyorum. Motorun çalındıgı gün devri yeni alip plakayi değiştirmiştim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    sat kurtul
    mavellen bunu beğendi.

hardy1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şok oldum geçmiş olsun

Aynı sorun Benim başımada geldi. Çalındı aynı gün bulun du. 1 ay geçti üstünden bende tekrar ısınmaya çalışıyorum hırsızlara göre zevklerimize yön vermeye çalışırsak bitmişiz demektir. Sen sie o o.. cocuklarını tekrar zevk almana bak.
    MotoRR bunu beğendi.

Aynen öyle bakalım artik neyapacam Ayni gün bulduk adam ailemizden gibiydi En çok zoruma gidende o başkasi calsa belkide bukadar hevesim kaçmazdı insanlar 1 motor için 15 yılin hatrini siliyorlar

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Hiç mi sormadın neden çalmadın diye? Ayrıca çok şanslısın. Motoru çalındığı gibi bulmuşsun. Söylememişsin ama heralde sağı solu mahvolmadan bulmuşsun. Çalan adam da tanıdığın biriymiş. Kısacası soğumaman gerekli. Ya motorun bulunmasaydı veya bulunsaydı ama tanınamaz halde olsaydı? O zaman soğurdun. Ama şimdi öyle bi nedenin yok. Senden izinsiz ödünç almışlar gibi düşün, boşver.
    MotoRR bunu beğendi.
    HONDA

#BZ3082

evet sadece aynalari kirilmiş plakayi atmışlar apartmandan çikarken onlardan ugrasiyorum ya doğrusu başima bidaha ayni şeylerin gelmesinden korkuyorum disk kilidi felan alarmli taktimda apartman 5 daire tanidik zaten giren çıkan fazla yok ama insanin başına birkere geldimi paranoyak oluyor

Motora devam et çevrenden kurtul, işe öz abin gibi sevdiğin kişilerden başla.
    cbr1907 bunu beğendi.

Büyük geçmiş olsun.
    Allah nasib etmiş de abin gibi sevdiğin o adamın nasıl bir pislik olduğunu ağır bir bedel ödemeden anlamış oldun. Bence motorunu daha da sev çünkü onun sayesinde, o pisliğin sana verebileceği çok daha büyük zararlardan kurtuldun.

Motosikleti
    pulsar rs 200
    Geçmiş olsun. Çalan şahısa ne oldu? Şikayetçi felan oldunuz mu?

Alıntı akindir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Çalan şahısa ne oldu? Şikayetçi felan oldunuz mu?
    Evet asıl anlatılacak kısmı anlatmamış. Tamam tanıdığınız birisi çald, onu anladık hepimiz. Peki çalan şahıs ne kadar ceza aldı? Mahkeme oldu mu Yüzleştiniz mi? Utanıp yüzü kızardı mı?
    Bu arada motorunun çalınmaması için gece bekçisi veya içinde gece bekçisi olan kapalı garaj öneririm. Veya sırtlayıp eve çıkartın

Motosikleti
    CRF 1000L Africa Twin
    Buradan insan sarrafı olmadığınızı anladım.
    Şaka bir yana geçmiş olsun. Sonuç ne peki?
    Bir de pireye kızıp yorgan yakmanın alemi yok.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Hırsız'a ne oldu? Kadınlara ne giyeceklerini, kaçta eve girip kaçta çıkabileceğini bile dayattıran çirkin mahalle baskısı bu adama da yapıldı mı?

Sanmam, ülkede hırsızlık normal hatta "Helal olsun, daha fazla çalsın!" argümanları gayet doğal. Sürü psikolojisi işte, lider ne ise sürünün kalanı da o.

Polislerle birlikte bulduk zaten Ya Insan sarrafi degilim ama anlarim insanin yüzüne baktığımda.
    15 Senedir taniyorum okadar samimiyim böyle bişey yapacağı aklımın ucuna gelmez bide sabah ilk onu arayip çalındıgini soyledim düşünün siz.
    Kameralari izlemesem bulamayacağim.

-Black- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 2014
    Alıntı VECİHİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motora devam et çevrenden kurtul, işe öz abin gibi sevdiğin kişilerden başla.
    +1
    Suçlu motor değil. Soğuyacaksan, ahlak yoksunu insanlardan soğu.
    (Nereden bileceğim dersen, bilemeyeceksin. Hayat böyle bir şey.)

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:33 ----------

Mahalleye 00:30 'da girip, 02:30' da mı motorunu çalıyor. Yoksa, soralım diye özellikle mi yazdın?
    MotoRR bunu beğendi.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    ceza aldı mı? şahısla yüzleştin mi? bu soruyu soran kaçıncıyım acaba.

ceydamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero pleasure
    Sevgi herkese verilemeyecek kadar kutsal bir duyguymuş, herkes haketmiyor, bir kere daha gördük ve anladık.

ceza aldi 12 de girip keşif yapiyorlar 3 te çaliniyor

Bu kadar basit bir sebep dolayısıyla 2 teker tutkundan vaz geçebiliyorsan birdaha binme motosiklete uzay_gemisi Adlı kullanıcı arkadaşın da dediği gibi sat kurtul.

Motorumu eve çıkartıyorum. Hemen salon da duruyor. Hele bir çalmaya gelsinler. Mermi manyağı yapar çöpe atarım.
    Bu arada silahım yok mermi ise yarın getirim dediğimi yaparım 😁

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)