Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kendini kanıtlamış 250 cc çinli enduro-cross

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    crf1000 , R80gs basic , fzs600 , winggo
    Arkadaşlar bizim oğlana 250 cc bir enduro alacağım . (1.5 senedir winggo kullanıyor ve 1.88 boyunda) biliyorum en güzeli klx250 ve crf250 hatta paran varsa wr250 ama uygun fiyatlı bişey almak istiyorum. Kendini kanıtlamış (problemsiz oluşu ile) 150-250 cc aralığında enduro cross makine ne tavsiye edersiniz? Ve sıfırı 7-8-9 az kullanılmışları 4-5-6 milyarı geçmeyen (10-11 verdikten sonra japon alırım)
    mombohunter bunu beğendi.
    I need your boots your clothes and your motocycle

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bana kalirsa kalite olarak Lifan ya da Rks digerlerine nazaran birer adim onde hocam ama Mondialin de ikinci eli daha iyi.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Aklıma ilk mondial evo geldi
    motorcrus bunu beğendi.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Dayıcım senin çocukta beğenirse git xtreme max 200 al sıfır hiç kafanı agritma.

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Yuki izci 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Çinli motosiklet almam enduro cross hiç almam.Çinli motor ile araziye mi girilir ?

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Çinli içinde Lifan bir adım önde
    Mondial güzel modelleri var

Motosikleti
    DavidmipAJ
    ben zamanında çok araştırma yaptım.

Yedek parçasıdır, servisidir dersen mondial xtreme max 200. Temiz ikinci el bulabilirsen mondial xtreme enduro, müthiş bir alet çinlilerden bir tık üst, japonlardan bir tık alt. Sanırım Shirenay tarzı bir şeydi asıl ismi. 10-15k km 8-9 bine bulunur diye düşünüyorum.

Ya da yuki izci, performans olarak en iyi çinli kross diyebilirim, kendim de sürdüm. Gayet tatmin edici. Gücü de yeterli, görüntüsü de güzel. Yedek parça konusunda falan sıkıntı olabiliyormuş fakat.

Fakat işin özü, çok insanla konuştum bu konu hakkında, hepsi de bana şunu dedi.(tecrübeli endurocular)" Enduro alacaksan doğru düzgün bir şey alacaksın, çinliler sadece enduro/kross gibi görünüyor, klx,crf gibi performans bekleme sakın. Öyle alıp köy yollarında arada sırada düzlük ormanlarda falan sürmek için... O yüzden mondial xtreme max al kafan rahat olsun."

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Bende zonghsen 200 gy vardı. Motor ölü gibi hiç enduro motor denmez. Mondial xtreme 200 var sıfırı ucuz 5 bin civarındaydı. Bence o alınabilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)