Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dolu yağışı sonrası depoda oluşan göçükleri yaptırmak

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese iyi haftasonları,
    28 Temmuz günü dolu yağışı esnasında aracında ufak göçükler oluşanlardanım. Kadıköyde çoğu otomobil kötü durumda, onlar yine yaptırabiliyor fakat bizim motordaki sac daha kalın ve altında depo var (yani alttan vura vura geri çıkartmak oyuk yeri zor, önce kaynak açılacak depo sökülecek...).

Otomobilciler yardımcı olamayız diyorlar, sorduğum yerler uğraşmak istemiyor.

6-7 tane ufak göçük var serçe parmağımızın ayası kadar tanesi.

Bu durumda olan daha önce başına gelen var mıdır? Sorun değil aslında şükür daha büyük hasar almadık (ayna far ve sinyal de kırıldı) bazı otomobillere bakıyorum 200-300 göçük olanı var 😥

Nasıl yaptırırım yardımci olabilecek usta bilen var mıdır? saygılar arkadaşlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    typhoonn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Hocam merhaba oncelikle gecmis olsun. Ben motorla kaza yaptigimda deponun sag tarafinda buyuk bir gocuk olusmustu duzelttirmek istedim ama benzin deposu oldugu icin teknik bir aciklamayla yapmak zararli dediler su an hatirlamiyorum sebebini sonra gocugu araba kaportasinda kullanilan macunla doldurmuslardi daha sonrasinda boyandi eskisi gibi oldu sende ayni yontemle yaptirabilirsin.

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    Haber sitesinde görmüştüm sıcak su döküp el pompasıyla çekip arabanın kaportasını bi nebze düzeltiyordu.Hiç bir çözüm bulamazsan bunu deneyebilirsin.

alasehirli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA AR-125/43
    Alıntı just4techno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haber sitesinde görmüştüm sıcak su döküp el pompasıyla çekip arabanın kaportasını bi nebze düzeltiyordu.Hiç bir çözüm bulamazsan bunu deneyebilirsin.
    Arabanın plastik kısımları tampon gibi o yöntemle yapılıyor ama su en fazla 100 Derece sıcaklığa çıkıyor depoyu yumuşatacağını sanmam yine de denenebilir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)