Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

r25

Motovento
    REKLAM ALANI

3000 km ybr125 tecrübem var r25 almayı düşünüyorum sizce fazla gelir mi tavsiye

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Bileğine hakim olabileceksen fazla gelmez bence

bilek hakimiyeti derken gaz tepkisi çok mu sert daha öne deneme fırsatı bulamadım o yüzden soruyorum

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Feysbuk ta görüyorum adam bisikletten başka birşey kullanmamış 25000 km dir r25 kullanıyor . Boyleleri de var

Mt25 kullandım ben r25 ile aynı makina , alt devirler sakin gaz tepkisi yumuşak geldi bana müdür . Hee şöyle birşey de var 2005 yılından beri motosiklet kullanıyorum ( gerçi son 2 senedir yok ) belki bana yumuşak gelmiş olabilir .

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Alıntı brky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilek hakimiyeti derken gaz tepkisi çok mu sert daha öne deneme fırsatı bulamadım o yüzden soruyorum
    Gaz tepkisi 7 bin devire kadar ybr gibi diyebilirim.Ama 7 binden sonra canavarlaşıyor.O devirden sonra bileğe hakim olmak gerek

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Bu sorunun cevabı sende gizli.Ama dışarıya sorduğuna göre fazla gelir.Biz senin sürüş kabiliyetini eğitim seviyeni yada motor bilginin sürüş bilginin ne kadar olduğunu bilemeyiz.Bu soruyuda burada sorduğuna göre şuan o motor için kendine güvenin yok.Yani burada sürebilirsin al deseler alacaksın.Peki sürebilecek misin?Yani bana kalırsa daha tecrübe kazanman lazım.Bi 10 bin daha kullan,oku öğren kendini geliştir.Sonra al motoru.Zevkini ala ala sürersin.
    mavellen ve -Black- bunu beğendiler.

haklısın valla , güzel motor ama kafama fln geçmesin ondan bi sormakta fayda var

Motosikleti
    R25
    Konuyu özetleyiverdi bi başlık ar bundan sonra

bu soruyu sorma sebebim daha önce o motoru denememiş olmam ama belkide diğer bir yönüde bu olabilir tabi

Yabancılarda direk r6 fazer 600rr ile başlayanları var gerçekten bana kalırsa sağ bileğine dön ve ona seslen

- r25 almayı düşünüyorum ne dersin ? :D

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Alıntı GoldHeart adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yabancılarda direk r6 fazer 600rr ile başlayanları var gerçekten bana kalırsa sağ bileğine dön ve ona seslen

- r25 almayı düşünüyorum ne dersin ? :D
    Yabancılarda dediğin avrupada falan o motorlara sınırlama koyup öyle sürüyorlar.Ayrıca orada ehliyet alırken sürmeyi tamamen öğrenmeden vermiyorlar ehliyeti.Yani 10 ders gör 20 dakika sınava gir olmuyor.

Motosikleti
    DavidmipAJ
    r25 BENCE kesinlikle tecrübeli sürücüler için dizayn edilmiş bir motorsiklet. Nedeni ise motorsiklet asıl performansını yüksek devirde veriyor, 120-140 tan sonra açılıyor motor, ve 110-120 civarı da gaz vermen için yalvarıyor. Haliyle 100-110 ile gidiyorum diye sanarken kendini 160 ile giderken bulman şaşırtıcı değil.

Dikkat et derim, tercih senin tabi.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Ya arkadaşlar topu topu r25 250cc motor çok büyüttünüz bu motoru hiç bişey olmaz merak etme.250cc bi motoru sürebilen herkes sürer r25 i :D
    mombohunter bunu beğendi.

S3cond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    İlk motorum yamaha (r1) di. ;)scoter bile kullanmadım.Akşam motoru begendim sabah gittim aldım geldim,aldıgım adama vites debraj vs nasıl bi anlat dedim satış felan yapıldıktan sonra adam al kardeşim paranı satış sende kalsın 2 gün sonra ben getiririm dedi:D yok dedim ben giderim ilk 100 km tın tın gittim sonra düzlükte 200 leri gördüm virajlar korkuttu sagsaglim eve geldim 400 km sonra ehliyete yazıldım açıkcası motor kullanmayıda youtubedan ögrendim zamanla

Demem oki egitim,tecrube şart fakat asıl iş sende iradende.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnsanlar R25 ile başlıyor. 3000 km tecrübesi olan az çok temellere hakimdir. Bence içiniz rahat bir şekilde alabilirsiniz. Arkadaşların da yazdığı gibi 100 beygirlik, gazı fazla açınca kafaya geçecek motorlardan değil bu.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    r25'i ne sanıyorlar anlamadım ki :D
    evet çok kişi patladı bu motorda ama bence sırf gazdan ötürü değil, başlangıç motoru değildir deniyor, olabilir evet de adam zaten motor nedir biliyor yani. duyan da panigale anlatılıyor sanacak.
    zekeriyaimam bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    gaz kolunun nerede ne tepki vereceğini öğrenene kadar, deponun üzerine azıcık yatarak sür. ne alaka? benim ilk motor Duke 390. ilk binişimde motosikletmiş, bilekmiş falan-filan bi tecrübe yok. gazı yanlışlıkla çok verdim motor beni geriye attı, istemsiz daha da gaz verdim; güç bela gazı kapadım, öne yığıldım. düzeleyim derken bi daha gaz; aç-kapa, aç-kapa... depoya uzan ki motor seni geri atamasın.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson

Yav normal bi motor işte niye süremeyesin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Akaryakıt istasyonun var mı
    Ortalama dizel otomobil gibi yakacak

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Benimde başlangıç motorum 2000 km oldu. Sürülemeyecek bir yanı yok biraz cesaretin olsun hepsini sürersin.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)