Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Durumlar böyle olmamalıydı babuş! Rahmetlinin enleri, sözleri, replikleri...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cebefe
    Alıntı TURAN.RTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış oturuş pozisyonuna çok kızardı yarım yumruk depo ile boşluk kalacak, kollar yere paralel olacak.

Son 2 haftadır hayatımın en mutlu günlerini yaşıyordum, üst üste guzel haberler çok mutluyum. Herşey istediğim gibi gidiyor derken bu olay. Tüm hayat enerjim bitik durumda. Gün içinde bazen işe dalıp unutuyorum sonra bir anda aklıma geliyor barkın artık yok diyorum beynimden vuruluyorum çok zor...
    Barkın Abi yok değil. Aklımıza kazınan laflarıyla her daim bizimle. Bize düşen, ondan öğrendiklerimizle "İmha olmadan, bir ömür boyu motosiklet kullanmaktır."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bilenleriniz vardir, Overdose Garaj adinda motosiklet yikama ve servis amacli bir isletme sahibiyim. Hobi olarak yapiyorum. Barkin'la Ilk tanismamiz 2014 yilinda yilin ilk MT-07 grup grusunu organize etmek amaciyla ucmakdere'de oldu. Sonraki vakitlerde bolca bir araya geldik gerek levent usta'da, gerek onun kaza yaptigi RC390i yikamak konusunda(kazayi yaptigi motor odur, 200 cclik degil. Kazanin gerceklestigi motor spormotonun sponsor olarak verdigi ktm rc390dir), gerek onun ihtiyaci olan ekip arkadaslari ona saglamak hususunda.

Cok sevdigim, sozune lafina guven ettigim bir dostumdu. Aramizda 2 yas olmasina ragmen bilgi ve tecrubesi ona abi demem icin yeterliydi. Kazadan 2 gun once yenikoyde gordum onu, bir bayan arkadasimizla cafede sohbet ederken. Ayagina ne oldu topalliyorsun dedi (bmw kazamda ayagimi kirdim, 3ncu ayda hala az da olsa sekiyordum direk farketti), kirdim dedim, suratini asti (ben sana soylemistim) dercesine bakti, simdi dedim Berhan'a Talat'a (AEA ekibi) benim ustumden tassak gececek dedim.

2 gun sonra Berhan'dan kaza haberini aldigimda sakat ayagimla kosarak taksi cevirdim, hastaneye yetistim. Yani neye yetistim bilmiyorum, o gundur hala kendime gelemiyorum.

Yalnizca videosunu izleyip kendinden ona ait bir parca hissedip olumune uzulenleriniz var ya, benim bulundugum hali varsayin. Toparlayamiyorum.

Yigit abi omzunda agladim, eve dondum agladim, cenazesinde dik durdum. Yine yakin arkadaslarindan ama olmeden once kus olan birine cemkirdim, kederimi kimseye anlatamiyorum.

Yeri dolmayacak. Cunku bizden biri, ne para derdi var, ne bilgiclik, ne baska bir sey. Omru boyunca tek derdi oldu, hepimiz deli gibi surelim ama hayatta kalalim.

Cok ozluyorum, cok...
    YasinC, sarpgray, Kargaburun ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Ulan motosikletten nefret eden adam, onun videolarini izlese hemen gider motosiklet ehliyetine yazılır. Barkın abi biz farkında olmadan uyuşturucu gibi kanımıza girmiş, alışmışız ona, ne zamaki aramızdan ayrıldı onun bağımlılığın yeni farkına vardık.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merak ettim Fuat Domaniç cenazede var mıydı.

efemontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Mondial Extreme Maxx 200
    Kaskımın iç pedlerini yıkarken aklıma geldi bu işi bile ondan öğrendiğim. Video kapağındaki can simitli, plastik ördekli pozu... Öksüz bıraktın bunca adamı KAPTAN. Hakkını ödeyemeyiz.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak ettim Fuat Domaniç cenazede var mıydı.
    Gelmedi. Gelmedi ama gelmedi diye serefsiz bir adam degildir Fuat abi. Sadece gelmedi.

KTMADDICTED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 SMT & WR250R
    Fuat abi cenazeye geldi. taziyeleri kabul etti cami onunde bizzat bas sagligi diledim. çok kotu durumdaydi

Videolarını keyifle izlerdim, hem bilgi sahibi olurdum hemde uslubundan dolayı neşem yerine gelırdı. Allah rahmet eylesin. Zor bulunan biriydi.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Aha bak ehe..motorada binmeyi bilmiyorum a..koyim

Scooter e "sukuter" derdi rahmetli

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)