Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

600 cc motor almak

Motovento
    REKLAM ALANI
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duz yolda büyük ve güçlü bir motosikleti 15 yaşında çocukta kullanabilir.
    Viraj icinde düşüp asfaltı öptüğünde burada konu açıp ağlamazsın umarım.
    Alabiliyorsan ki yaptığın yorumdan zengin olduğunu gösterdin bize, bol bol elektronik desteği olan bir motosiklet al(2017 R6- zx636- suzuki sv650a) karadüzen (CBR 600rr) birşey alırsan cidden başına iş açarsın. şimdiden hayırlı olsun.
    kardeş bu forumda yenisin .. Burda motorculuguna laf attıgın herkes rossi , maddi durumla ilgili bişi söyledigin herkes sabancı kesilir :D
    caddeadami1, zekeriyaimam ve semamca bunu beğendiler.
    https://www.instagram.com/besafes1kr/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gietti17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Belki 600cc cruiser almak istiyor. Neden hemen racing algılandı acaba?

Motosikleti
    Cbr600RR
    Bak arkadaşım. Bu hesap bartından bir arkadaşımın şuan kendisi r25 kullanıyor. bende 98 cc lik bir motor vardı. onda da benzeri bir motor vardı ve sattı. Şuan arabam var ama mootr da alacağım. ismim duha alan bu da arabam mersinde yaşıyorum. plakamın baş harflerinden çıkar zaten. 1.4 tsi highline dsg modelinin suan kaç tl olduguna bakabilirsin. bu parayı veren biri 600cc motor mu alamicak?
    caddeadami1 bunu beğendi.

caddeadami1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ???
    Alıntı scirocco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak arkadaşım. Bu hesap bartından bir arkadaşımın şuan kendisi r25 kullanıyor. bende 98 cc lik bir motor vardı. onda da benzeri bir motor vardı ve sattı. Şuan arabam var ama mootr da alacağım. ismim duha alan https://i.hizliresim.com/7NBmnL.jpg bu da arabam mersinde yaşıyorum. plakamın baş harflerinden çıkar zaten. 1.4 tsi highline dsg modelinin suan kaç tl olduguna bakabilirsin. bu parayı veren biri 600cc motor mu alamicak?
    İşteeeee beklenen yorum geldiiii... Helallll ... Size ne adamın parasından adam şırokkosu var bee plakası da DA anladınız mı duha alan ya hani DA işte benim yani bu foto feyk değil demek istiyor al kardeşim helali hoş olsun senin gibi ŞIROKKOSU olan biri almayacak da ben mi alacağım 600lük motoru..
    Motosikletin gidebildiği kadar değil, senin sürebildiğin kadardır yol..

Herkes sürücü olabilir ama herkes şoför olamaz. (Babamın sözü)

Motosikleti
    Cbr600RR
    Alıntı caddeadami1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşteeeee beklenen yorum geldiiii... Helallll ... Size ne adamın parasından adam şırokkosu var bee plakası da DA anladınız mı duha alan ya hani DA işte benim yani bu foto feyk değil demek istiyor al kardeşim helali hoş olsun senin gibi ŞIROKKOSU olan biri almayacak da ben mi alacağım 600lük motoru..
    o araba scirocco mu ?

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Valla o adam motor alır biner sen hala alamazsın gibi geliyor bana bu gidişle..
    zekeriyaimam bunu beğendi.

Motosikleti
    Cbr600RR
    benim burda sinir olduğum nokta bir insan neden 600cc motor alıyorum dediğinde kimse inanmıyor. yani parası olan alır arkadaşım ben sabancıyım demedim ya da ağaoglunun yiğeniyim de demedim. ben sadece 600cc ye param var ve alıyorum dedim ne yani insanları yalancı çıkarma çabanız. hepsine de cevap veriyorum halen birşeyler bulma çabası. biraz düzgün insanlar olun

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Alıntı scirocco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak arkadaşım. Bu hesap bartından bir arkadaşımın şuan kendisi r25 kullanıyor. bende 98 cc lik bir motor vardı. onda da benzeri bir motor vardı ve sattı. Şuan arabam var ama mootr da alacağım. ismim duha alan https://i.hizliresim.com/7NBmnL.jpg bu da arabam mersinde yaşıyorum. plakamın baş harflerinden çıkar zaten. 1.4 tsi highline dsg modelinin suan kaç tl olduguna bakabilirsin. bu parayı veren biri 600cc motor mu alamicak?
    Dostum senin ciddi anlamda psikolojik sorunların var motosiklet kullanmanı tavsiye etmem.
    Senin maddi durumunu belirtmek için şov ettiğin 90 bin liralık aracının fiyatını bazı insanlar bir gece kulübüne sadece çerez parası olarak bırakıyor. Sen zengin filan değilsin, öyle olduğunu zannediyorsun ama boşver güzel kafa böyle devam et.
    Ayriyetten 1.4 arabaya binen birisi nasıl zenginim diye geçiniyor onu anlayamadım. Zenginim diyince BMW 7 serisine, Mercedes s class' a filan bindiğini düşünmüştüm

Metilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel kardeşim hiç bir şeyi kanıtlamana gerek yok. Buradaki kimsenin onayına da ihtiyacın yok. Cebinde 70bin lira gibi bir paran varsa güzel bir 600 cc motor alabilirsin. Ki olduğunu da belirtmişsin. Almak istiyorsan al kullan.

Sevgili forumdaşlar yormayın yahu kendinizi artık şu konularda. Pek çoğunuza göre hem motosiklet konusunda hem forumda çaylak sayılırım lakin tavsiye isteyenle onay isteyen arkadaşları ben bile ayırt eder oldum.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum senin ciddi anlamda psikolojik sorunların var motosiklet kullanmanı tavsiye etmem.
    Senin maddi durumunu belirtmek için şov ettiğin 90 bin liralık aracının fiyatını bazı insanlar bir gece kulübüne sadece çerez parası olarak bırakıyor. Sen zengin filan değilsin, öyle olduğunu zannediyorsun ama boşver güzel kafa böyle devam et.
    Ayriyetten 1.4 arabaya binen birisi nasıl zenginim diye geçiniyor onu anlayamadım. Zenginim diyince BMW 7 serisine, Mercedes s class' a filan bindiğini düşünmüştüm
    Adam zenginim dememişki??
    Neden kimse 600 lük cihaz alacağıma inanmıyor demiş. Buyrun buda arabam alım gücüm var demek istemiş belki, inandırmak istemiş adını soyadını yazmış.

Bu gözler çok gördü hayatında motora binmemiş ama makine alan insan.

Ben fakir, ben suri.

Erky Perky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mekgineer's Chopper
    Hocam ayıp ediyorsunuz.. O Scirocco değil, tok kapı sesli Golf
    caddeadami1 ve jimi_hendrix bunu beğendiler.

Motosikleti
    Xciting 250R
    Benimde scooterım var.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oglum bartında araba icat edilmediki daha niye sallıyosun ?
    Yav akşam akşam sesli güldüm

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    vay canınaaa allah allaah
    Kanka benim lise 3 de samsung e-250 telefonum vardı, bide hoparlör açardık ona çiçek.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

Motosikleti
    Cbr600RR
    vay canınaaa allah allaah

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:31 ----------

O araya benim kredi kartı borcunuda sıkıştırsana
    hepsini boşverinde çok hoşuma gitmeye başladı bu dedikleriniz :D. fakirlikten zengin insan varlığına bile inanamaz hale gelmişsiniz. vay canım ülkem vaay

Motosikleti
    CRF 1000L Africa Twin
    Vay arkadaş millet lise 3'te okula arabayla gitmiş. Biz de çalışıp didinip motor falan alalım diye uğraşıyoruz.

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    wing41 bunu beğendi.

Bu gözler 4.20d (420 değil ve de 'd' dikkat) ve bilhassa VW alabilen adamın kendini zengin addettiğini de gördü ya.
    Bugün de doyduk çok şükür...

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Bu yazılanlar kendi aranızda bir tür şaka mı?
    Tuhaf bir durum.

Ali Bircan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motor mu, ne motoru ? motor ne arar la ögrencide
    Bize de bi 100 lük hediye etsene moruq dokunmaz sana nasıl olsa

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)