Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pulsar 200rs kullananları buraya alabilir miyim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbr 125 honda
    Arkadaşlar merhabalar Pazartesi inşallah pulsar 200rs alacağım 2015 model absli aklıma takılan birkaç şey var neden top speed böyle düşük , ben 125cc cbr da bile 144 bastım ve daha yükseklik gelmese 150 görürdü , ayrıca kullananlar tavsiye eder mi inşallah pişma olmam alırken dikkat etmem gereken neler var
    caddeadami1 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı nuhbestami79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhabalar Pazartesi inşallah pulsar 200rs alacağım 2015 model absli aklıma takılan birkaç şey var neden top speed böyle düşük , ben 125cc cbr da bile 144 bastım ve daha yükseklik gelmese 150 görürdü , ayrıca kullananlar tavsiye eder mi inşallah pişma olmam alırken dikkat etmem gereken neler var
    Cbr 125 eğimsiz yolda, stock haliyle 150 km hız yapamaz. Yapıyorsa ya bakan göz bozuktur yada gösterge.

Motosikleti
    cbr 125 honda
    Hocam ben 144ü gördüm yanlış veya doğru bilemem ki yanlış olduğunu da sanmıyorum ama asıl sormak istediğim bu değildi zAten

MotoRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -YOK-
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 125 eğimsiz yolda, stock haliyle 150 km hız yapamaz. Yapıyorsa ya bakan göz bozuktur yada gösterge.
    Belki 150 değil ama 145 kesinlikle görür.

bende cbr125 sattım rs200 alacağım cbr o hızları uzun bir sürede rüzgarsız havada eğimli yolda görüyor özellikle rüzgar yersen 90a kadar yolu var düşer hızın cbr 125 sınıfında bence en iyilerden fakat rs200 cbr125in iki katı beygire sahip birbirinden ayırmak gerek

Motosikleti
    R25
    Kaç binde motor kaç paraya alacaksınız

Motosikleti
    cbr 125 honda
    10 bin km de 9 bin e alacağım

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:26 ----------

Arkadaşlar benim size sorduğum cbr hızı degil pulsar nasıl bir motor ne eksigi ne fazlası var ve alırken nelere dikkat etmeliyim
    caddeadami1 bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğer önceden tecrübeniz yoksa dikkat etseniz de gözden kaçırırsınız. Yaşadığınız yerdeki servise götürüp baktırın. Hem daha önceden servise gidip gitmediği bakımlarının yapılıp yapılmadığını öğrenirsiniz.

caddeadami1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ???
    Alıntı nuhbestami79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 bin km de 9 bin e alacağım

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:26 ----------

Arkadaşlar benim size sorduğum cbr hızı degil pulsar nasıl bir motor ne eksigi ne fazlası var ve alırken nelere dikkat etmeliyim
    Pulsar 200rs genelde her kesimin tercih ettiği bir racing değil genelde arkadaşlar r25 cbr vb ile takılırlar o yüzden eğer alacağın adam güvenilir biriyse 10bin km deki rs200 temiz olacaktır büyük ihtimalle.. çünkü hor kullanmaya şekil yapmaya çok müsait bir motor değil.. 3 bujili sistem kullanıyor yakıtı az olsun diye belki bu yüzden topspeed i yani son hızı düşük olabilir tam bilgim yok.. ama güzel motosiklet nispeten ucuz yamahaya göre hondaya göre allah korusun düşürsen ödeyeceğin masraflar da daha uygun.. bence kafanda soru işareti kalmasın güzel modeldir.. servis ağı da geniş her yerde kolayca baktırabilirsin.. satın almadan önce kesinlikle 1-2 servise göster alacağın şehirdeki servisle satan kişi anlaşmış olabilir bunlara dikkat et..

cerkezbiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Alıntı caddeadami1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .. 3 bujili sistem kullanıyor yakıtı az olsun diye belki bu yüzden topspeed i yani son hızı düşük olabilir tam bilgim yok.. .
    3 buji kullanılması yakıt verimliliğini artırdığı için kesinlikle BG'nü artırır. Bu da son hızı artırır. Sen tam aksini iddia ediyorsun. Lütfen teknik bilgisi olanlara sor.
    İçeceğin suda köpek öldürme. Çerkez Atasözü.

Eğer göz yüksek cc lerde ise rs200 alınası bir motosiklet bence. r25 ve cbr 250 e o paraları verene kadar 9 bin liraya abs li motosiklet almak daha mantıklı. Tekrar söylüyorum geçiş motosikleti olarak kullanılacaksa.

Motosikleti
    cbr 125 honda
    Cbr125den sonra yavaş yavaş yükseltme amaçlı alıyorum bunu Yani 125den sonraki geçiş olarak kullanılabilir mi

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  İlgili model ile ilgili kullanıcı yorumlarını motosikletin bilgi paylaşım başlığından öğrenebilirsiniz.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)