Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Konvoyun startını Dünya Motosiklet Şampiyonu Kenan Sofuoğlu verdi

Motovento
    REKLAM ALANI
    vişneçürüğü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio beverly 300
    İHH İnsani Yardım Vakfı, Srebrenitsa katliamının yıl dönümünde motobosna ekibi ile Sakarya'dan Bosna Hersek’e kadar konvoy başlattı. Konvoyun startını Dünya Motosiklet Şampiyonu Kenan Sofuoğlu yaptı. 11 Temmuz 1995 yılında Bosna Hersek’te yapılan Srebrenitsa katliamının yıl dönümünde İHH İnsani Yardım Vakfı, motobosna ekibi ile Sakarya'dan Bosna Hersek’e kadar motosikletlerle konvoy düzenledi. Gerçekleşen motosiklet konvoyu Akyazı ilçesinde bulunan Kenan Sofuoğlu yarış pistinden başladı.

video için:
    https://www.youtube.com/watch?v=Kghd3BghFIk
    sheriff87 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    Organizasyon güzel sıfat komik.

Dil bilgim yanılmıyorsa niteleme sıfatı olarak kullanılan "Dünya motosiklet şampiyonu" içerisinde "Dünya" geçiyor olduğu ve Dünya'da en çok konuşulan dil (bildiğim kadarıyla) İngilizce olduğu için, (bildiğim kadarıyla) en yaygın kullanılan arama motoru olan Google'da "World Motorcycle Champion" olarak arama yaptım ve gelen wikipedi linkinde CTRL+F (arama) kombinasyonu ile "kenan" ismini aradım ancak bulunamadı.

Sanırım Dünya motosiklet şampiyonu denilince, Dünya genelinde motoGP akla geliyor.
    vişneçürüğü ve IRau bunu beğendiler.

Motosikleti
    Mondial cup, Pulsar 200 NS, Dominar, Honda NC750 S
    Alıntı vişneçürüğü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İHH İnsani Yardım Vakfı, Srebrenitsa katliamının yıl dönümünde motobosna ekibi ile Sakarya'dan Bosna Hersek’e kadar konvoy başlattı. Konvoyun startını Dünya Motosiklet Şampiyonu Kenan Sofuoğlu yaptı. 11 Temmuz 1995 yılında Bosna Hersek’te yapılan Srebrenitsa katliamının yıl dönümünde İHH İnsani Yardım Vakfı, motobosna ekibi ile Sakarya'dan Bosna Hersek’e kadar motosikletlerle konvoy düzenledi. Gerçekleşen motosiklet konvoyu Akyazı ilçesinde bulunan Kenan Sofuoğlu yarış pistinden başladı.

video için:
    https://www.youtube.com/watch?v=Kghd3BghFIk
    Çok güzel bir organizasyon. İmkanım olsa bende katılırdım. 2. Dünya savaşından sonra avrupada yapılan en büyük soykırım hakkında farkındalık oluşturmak için iyi bir yol olduğunu düşünüyorum.
    vişneçürüğü bunu beğendi.
    Sonuçta hepimiz ölecez...!

Romedon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-636,Bajaj PULSAR 200 RS
    Dünya motosiklet şampiyonu yazısını okuyunca ilk aklıma Rossi filan geldi.Sonra malesef kanan yazısını okudum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)