Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

50cc altı motorların çekiciliği | Tecrübeli abileri bekliyoruz

Motovento
    REKLAM ALANI

50cc Daelim Beagle kullanıyorum. Gideceğiniz km git gel 20km felansa çok rahat işinizi görür. Ancak hız ve tork beklentiniz pek olmasın. Ben düz yolda 65-70km sürat ile seyahat edebiliyorum. Beagle kasası büyük olduğu için tercih ettim. 180 95kg biriyim altımda sırıtmıyor. Yokuşlarda sıkıntı çekiyorum yavaşlıyor scooter.Onun dışında düz yolda yeterli geliyor. 1550km dir kullanıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kuba fighter modelini bayi ile beraber test ettik 3.62 beygir gücüne sahip (bayinin dediğine göre 50cc modeller arasındaki şuan ki en yüksek beygir gücüne sahip olan model) rampa çıkarken 58'i gördü ve rampa'nın sonuna geldi 70'i buluyor yakın mesafeler için 50cc modeller satın alınabilir.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    şu kanun 6-7 sene önce çıksaydı pejo103ler mobiletler ölmezdi.
    istanbul içi 50 cc mobilet kullandım.gerçi bendeki 75cc modifiyeli idi :D ama trafikte bisiklet tecrübeniz var ise ve trafiği iyi okuyorsanız olabilir.
    otoyol ve bazı geniş caddelere gelirsek yeri geliyor istanbulda 125-150cc de yetersiz kalıyor. trafikten bunalan sürücüler aniden hızlanıp bir sonraki trafiğe en önce girmek istiyorlar.

Motosikleti
    peugeot kisbe 50 cc
    Valla 1 senedir pejo kisbee motor kullaniyorum istanbul trafiginde hicte 50 cc den sogumadim fazla fazla isimi goruyo 80 km hiz yapiyor duz yolda trafiktede gayet uyumlu gidiyorsun yavas falan kalmiyo abi, her gun sile yolunu kullaniyorum ordada 80 hiz gayet yeterli e5 te falan zatem allah vere her saat trafik var en hizlisi yine ben oluyorum 6000 km kullandim bu arada sorun varsa cevaplarim

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Daelim bekle gerçekten kaliteli tavsiye ederim

Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyetinizi alın, almışken doğru düzgün bir 250cc alın ne siz uzulun ne motor üzülsün. 50cc adamı motosikletten soğutur
    Yakın mesafeler için çok iyi olur hatta bisiklet kullanımını bile düşürebilir.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çekiciliği yok ve pişmanlıktır bence.Bi arkadaşım aldı 200km'de sattı.Anca 3.motor olabilir gibi kasabada yaşanmıyorsa.İki üç km yoldan sonrası eziyet olur.İkamet bölgesi yokuş değilse (misal eskişehir&bursa farkı) bisiklet tercih ederim..

Motosikleti
    MT-25
    Pismanlik olur anca , tamam kucuk bir yerleşim yerinde olabilir. Bir istanbul trafigi 50 cc zor

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)