Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Honda da çalışmak

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    ne diyeyim; eskiler balık baştan kokarmış der; ben de sana söyleyeyim sen anla...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    özgürgenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda
    İşin en acı tarafı da honda türkiyenin bu konuda hiç bir şey yapmaması en azından araştırma yapmaları gerek böyle bir olay var mı yok mu olan bize oluyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bencede adamı ifsalamaya calıs derim

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Çünkü hondaya dokunan bir tarafı yok.Ama sahtekarlık ve türevi bir ceza yerse o zaman honda bu duruma el atar.

Siz siz olun aracınızı aldığınız kişiyi sorusturun facebook instagram veya ne iş yapıyor.Ben cok kişiyi aradım sunu duyunca direk kapatıyorum ne zaman aldınız motoru abi 2 ay oldu ya ben sürekli al sat yapıyorum..Hmm ok kib.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    hangi hondada çalışıyor bu şahıs ?

Motosikleti
    Honda Beat
    miilyonlarca mantık hatası mevcut. Değinilmeyenlerdense:

1-aslında pek sayılmasa da hondada çalışıp arkadaşı gibi yurt dışına gidecek olması. tamirci adam ne iş bulabilir ki?

2- 2 sene gelmeyecek,ve motoru kendi kullanmayacak. ne hikmetse serviste bakım olayı devam ama

3- arkadaşı yurt dışına gidip sattığına göre ya sıkışık durumdadır ya da motoru ülke dışına çıkaramıyordur. arabayı alınca ne yapacak?turşusunu mu kuracak?

4- 2 yıl gelmeyeceği için satıyorlarsa araba niye alıyor? saf mı salak mı?

James Bond gibiyim maşallah

Motosikleti
    honda
    Ben şahsın ismini ve hangi bayide çalıştığını buraya yazmak isterim fakat forum yöneticileri tepki gösterir mi acaba

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    Alıntı özgürgenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben şahsın ismini ve hangi bayide çalıştığını buraya yazmak isterim fakat forum yöneticileri tepki gösterir mi acaba
    eğer bi şekilde bize ulaştırırsanız bir görüşme sağlayalım bayiiyle, şikayetlerimizi ve gerekeni yapalım.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Yazıp yazıp sildim. İnsanları karalamak çok basit.
    sen honda servisinde çalışan birinden motor aldın diye o motor yüzyıllarca bozulmaması mı gerekiyodu ?

Motosikleti
    honda
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazıp yazıp sildim. İnsanları karalamak çok basit.
    sen honda servisinde çalışan birinden motor aldın diye o motor yüzyıllarca bozulmaması mı gerekiyodu ?
    Ben karalama yapmıyorum adamlar devamlı bu işi yapıyorlar ben iddamın arkasındayım sonuna kadar ben motosikleti aldım 1 ay bile geçmeden krank gitti 1000 lira bana masraf açtı sizde onları korur gibi tavır takınmayı bırakın

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    o değildi bu ilandaki crf nin suyunu sıkmışlar

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sosyal medyayı iyi kullan her yerde ifşa et 1000 liranın acısını çıkar tabi bütün bunları kanıta dayandırarak yap
    unuttuğum yer var ilanlarını takip et adamın ve ekran görüntüsü al onlar da kenarda dursun

Motosikleti
    honda
    Bu güne kadar 8 tane ilan verdi ekran görüntüsünü almadığım için pişman oldum bundan önceki ilanlardaki fotoğraflar servisin içinde çekilmişti

Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Ben karalama yapmıyorum adamlar devamlı bu işi yapıyorlar ben iddamın arkasındayım sonuna kadar ben motosikleti aldım 1 ay bile geçmeden krank gitti 1000 lira bana masraf açtı sizde onları korur gibi tavır takınmayı bırakın
    1 ay krankı bozmak için yeterli bir süre. Senin acemiliğinden kaynaklanmadığını kimseye kanıtlayamazsın. Adamın motoru sana bozuk verdiğini hiç kanıtlayamazsın. Aldığının ertesi günü olmuş olsa deriz ki kolu bozuk kranklı motor vermiş ertesi gün bozulmuş. 1 ay motorun canını çıkarmak için çoook uzunca bir süre.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 ay krankı bozmak için yeterli bir süre. Senin acemiliğinden kaynaklanmadığını kimseye kanıtlayamazsın. Adamın motoru sana bozuk verdiğini hiç kanıtlayamazsın. Aldığının ertesi günü olmuş olsa deriz ki kolu bozuk kranklı motor vermiş ertesi gün bozulmuş. 1 ay motorun canını çıkarmak için çoook uzunca bir süre.
    1 ayda nasıl bozulacak bu meret eksik yağla çalışan hiç yağ değişimi yapılmayan bir dünya araç var
    hatta benim kuzen uzun yol yaptı arabayla, aracın yağ yaktığını bilmiyor manisaya gelince bir baktık yağ çubuğuna hiçbir şey gelmiyor 3lt yağ koyduk arabaya yaz gününde onun motor yanmıyorsa bilemedim şimdi ne diyeceğimi

Motosikleti
    honda
    Tüm kabahat benim tabi onların hiç suçu yok sen kararını vermişsin artık asıl ben suçluyum o kişileri adam sanıp motosiklet aldım

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Bu güne kadar 8 tane ilan verdi ekran görüntüsünü almadığım için pişman oldum bundan önceki ilanlardaki fotoğraflar servisin içinde çekilmişti
    Beyaz, pert kayıtlı (O'na göre hasar kayıtlı) 2013 model CBF 1000 ilanı var mıydı bu 8 ilan içinde ?
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Motosikleti
    honda
    Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyaz, pert kayıtlı (O'na göre hasar kayıtlı) 2013 model CBF 1000 ilanı var mıydı bu 8 ilan içinde ?
    Hatırladığım cbf 150 vardı diğerlerini hatırlamıyorum aklıma gelenleri yazarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:45 ----------

İlanı kaldırmış desene birine kaptırdı yine vah o motosikleti alanın haline

Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Tüm kabahat benim tabi onların hiç suçu yok sen kararını vermişsin artık asıl ben suçluyum o kişileri adam sanıp motosiklet aldım
    sana suçlusun demedim. Karşı tarafın kesin suçlu olabileceğinin meçhul olduğunu söylüyorum. Motor alındıktan sonra günahıyla sevabıyla size geçer. Senin yapman gereken almadan önce bu işten anlayan birine gerekirse parasını verip motoru analiz ettirmek. Aldıktan sonra iş işten geçmiştir ki sen 1 ay binmişsin motora. Hiç bir şekilde karşı tarafı suçlama pozisyonun kalmıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:04 ----------

Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 ayda nasıl bozulacak bu meret eksik yağla çalışan hiç yağ değişimi yapılmayan bir dünya araç var
    hatta benim kuzen uzun yol yaptı arabayla, aracın yağ yaktığını bilmiyor manisaya gelince bir baktık yağ çubuğuna hiçbir şey gelmiyor 3lt yağ koyduk arabaya yaz gününde onun motor yanmıyorsa bilemedim şimdi ne diyeceğimi
    mekanik alet bozulacak oldu mu benzinin içindeki pislikten de bozulur. dediğin gibi 1 ay yağsız kullansanda bozulmaz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)