Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung ? Honda ? Kawasaki ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar, herkese iyi hafta sonları başlıktan anlayacağınız üzere motosiklet almayı planlıyorum, herhangi bir motor tecrübem yok vitesli sürebiliyorum 2-3 tecrübeye rağmen.

Tercihlerim ; Hyosung 250 GT R / Honda Cbr 250 / Kawasaki ninja 250 r

Boyunuzun 1.88 olduğunu düşünerek bir seçim yapacak olsanız teknik özellikleri, eksileri ve artıları bir teraziye koyduğunuz da hangi motoru alacak olurdunuz ? Yada aynı fiyatlara hangi alternatifi önerirdiniz ?

Motosikletten pek anlamıyorum şimdiden yardımlarınız ve destekleriniz için hepinize teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hyosung a bulaşmada ...

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Kawasaki pahali duzenli yuksek bir gelir yoksa bu tecrube ile cok zorlanabilirsiniz.
    Hyosung iyi guzel motosikletler ama benim çevremde kullananlar genelde elektrik aksamindan problem yasadilar, net bir bilgim yok.
    En makul olani honda gibi duruyor.
    Hayirli olsun.

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Yeni başlangıç yapıyorsanız honda

eray123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ ZX-6R NİNJA
    Hyosungu ele ilerde satmak istersin satamassın honda da olur kawasakide honda parca sıkıntısı daha az olur kawasakide farkın olur

Hocam,motor dan anlamıyorsan ve daha önce hiç tecrüben yoksa yukarıdaki modelleri önermem.125 lik modellerine bakabilirsiniz.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardes ne bu 250r ninja sevdasi ya ? Nerde bi cakal var (sozum malina temiz bakanlardan disari) altinda ninja. 5 sene onceydi onun devri bitti gitti.

Boyun uzun olmasa Kawasaki devam et diyecektim ama o sinifta Cbr tahtini kimse sallayamaz.

ninjaaaaaaaa

Uygun fiyatlı öğreneyim hem de sağlam olsun diyorsan Hyosung, yok ben kazıklanacağım param var, hiç kaza yapmayacağım bu ülkede, param var keyfime göre takılırım, acayip de vergi vermeyi seviyorum diyorsan Kawasaki, abi bu yamaha mı sorusuna evet demeyi seviyor, satın alana kadar düper müşteri, sonra servislerde yüzüne bakılmamasını seviyorsan yamaha. Ancak yukarıda arkadaşı dinle, yeni başlıyorsan mutlaka uygun fşyatlı çin bile olabilir git bit scooter al.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Acayip vergi derken ?
    250 ccden bahsediyor arkadas

Alabiliyorsan ninja al derim.

Tüm motorlar apaçi eline düştü
    O apaci bu babaçi demek gereksiz olur.

Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardes ne bu 250r ninja sevdasi ya ? Nerde bi cakal var (sozum malina temiz bakanlardan disari) altinda ninja. 5 sene onceydi onun devri bitti gitti.

Boyun uzun olmasa Kawasaki devam et diyecektim ama o sinifta Cbr tahtini kimse sallayamaz.
    aslında bende ninja taraftarı değilim fakat altımda kayboluyor. hatta aynısı cbr içinde geçerli zayıf kalıyor. sanırım tercihim Hyosung a kayıyor yavatan

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:11 ----------

evet hocam bende hyosunga kendimi kaptırıyor gibiyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:13 ----------

Scooter, 125 cc, 150 cc sürdüm ama tabi binlerce kilometre değil ufak motor alıp 1 ay sonra satıp yüksek cc almakla uğraşmak istemiyorum. Ayrıca 125 cc ile başlamak yerine 200-250 cc ile başlamanın daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. sebep olarak ise küçük cc motor ile akan trafikte manevra şansı pek olmuyor e tabi bizim milletimizin motorların üzerine titremesi de göz önünde bulundurarak 250 cc ile daha şanslı olabileceğimi düşünüyorum.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklet takım elbise değildir. Çok absürt bi durum olmadıkça boy-motosiklet ilişkisi anlamsız geliyor.
    Sırf büyük olduğu için japon seçeneğinin yanına modası geçmiş hyosung geliyorsa yanlış yolda olduğunuzu söylemek isterim

İki kat para verip japon motor alıp savunanların modası geçti artık. Motordiklet bir kıyafettir. Böyle görmeyenlerin motor yerine araba alması gerek. Evet benim kıyafetimdir motorum. Ben kendim ne istiyorsam onu giyerim. Başkasının kıyafetini giymek zorunda değilim. Kardeş ne istiyorsan onu al. Yanlış yönlendirmelerle paranı zamanını burada boşa harcarsın. Al teknik verileri önüne, paranıda hesap makineni de al öyle yap. Mantıklı olan bu. Bloggerlara güvenme onlar para ile yaparlar bu işi.

Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet takım elbise değildir. Çok absürt bi durum olmadıkça boy-motosiklet ilişkisi anlamsız geliyor.
    Sırf büyük olduğu için japon seçeneğinin yanına modası geçmiş hyosung geliyorsa yanlış yolda olduğunuzu söylemek isterim
    Haklısın bir kıyafet değil fakat motorla kişi arasında da bir uyum olmamalı mıdır ? Tabi cbr 250 avantajları daha fazla ama bende açıkçası görünüşe önem veren biriyim. Söylediğin gibi belki de yanlış yoldayımdır. Teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:44 ----------

Alıntı Ahmetderin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki kat para verip japon motor alıp savunanların modası geçti artık. Motordiklet bir kıyafettir. Böyle görmeyenlerin motor yerine araba alması gerek. Evet benim kıyafetimdir motorum. Ben kendim ne istiyorsam onu giyerim. Başkasının kıyafetini giymek zorunda değilim. Kardeş ne istiyorsan onu al. Yanlış yönlendirmelerle paranı zamanını burada boşa harcarsın. Al teknik verileri önüne, paranıda hesap makineni de al öyle yap. Mantıklı olan bu. Bloggerlara güvenme onlar para ile yaparlar bu işi.
    Hocam teşekkürler öncelikle özgüven tazelediğin için Bende az çok senin fikrindeyim motorun kişi ile bir bütün olduğu kanaatindeyim. Hyosung hakkında pek iyi şeyler duyamıyorum ninja ve cbr çok ufak geliyor. Sanırım başka bir alternatif bakmam gerekicek.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)