Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

bmw g310r meraklıları takipçileri FİYAT belli oldu !

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sitede ki fiyat listesi güncellenmiş G310 GS eklenmemiş hala , biraz aceleye gelmiş listede euro olan sütuna tl fiyatı yazılmış düzeltirler yakında.
    G310 GS iyi bir hareket yakalar gibi geliyor bana markaya düşkün bir miletiz.
    G310GS gelmedi daha , gelen G310R naked model

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    alamancılar gelsin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    fiyat iyi ok ama bir duke 390 yada z300 performansına sahip değil.bunun kullanım amacını ben dominara benzetiyorum. rahat kullanılan ekonomik prestijli kaliteli insanı motora ısıtan başlatan bir model yapmışlar.

demirarch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 İntegra
    büyük bir merakla 310 gs bekliyorum , r olanı 25.600 ise gs olanı 28 e biter bu iş

olan yine benelli trk 502 ye oldu , demiştik 22 den fazla olursa o çocuk okumaz .....

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alamancılar gelsin
    Hayır Hintçiler gelsin
    -Black- bunu beğendi.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır Hintçiler gelsin
    sırf üzerinde BMW logosu var diye yok satar bu motor bu memlekette

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    muadili z 300 varken o paraya babayı satarlar bunu

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    az daha koyup ybr almak varken neden bu kadar verilsin ? ne zaman tüm forum olarak ybr ye binicez acaba.. hels angel nasıl harley dışında başka model kabul etmiyosa bizde ybr de buluşsak olmaz mı

astrofizik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio beverly 350
    Alıntı Brock07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muadili z 300 varken o paraya babayı satarlar bunu
    Evet, kawa z300 özellikle çift silindir olması sebebi ile çok daha mantıklı,
    Lakin;
    Eskiden kawa ninja 300 ve z300 en prestijli ufak hacimli motor iken , şu an bu durum değişti,
    Açık ara BMW çok daha havalı, sebebi ise; Herkes tarafından bilinen ve alınamayan, pahalı bir marka olması.
    Kawa 300 daha çok motorcu aleminde bilinirken, BMW G310 toplumun tüm kesimi için lüx ve pahalı bir motor olacak.
    Yani cafenin önünde BMW G310 ile gelen adam kesinlikle zengin motorcu olacak,
    Çoğu motorcu dikkat çekmeyi sever o yüzden satacaktır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    valla tercih ve kullanım meselesidir ok ama bidaha asla 1 silindirli motor almam.önce scooterım sonra pulsarımdan sonra kawasaki ern6,vulcan s deneyip sonrada r25 alınca çift silindir olayını daha iyi anladım.2 silindirli olsa x4 katı şansı olurdu.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    biz daha çok bu sınıfta adventure tarzı birşeyler bekliyoruz

BMW motorsiklet konusunda oldukça iyi ve kendini ispatlamış bir markadır neden böyle yorumladınız anlamadım.

Ben BMW'nin bu hamlesiyle tam tersine diğer üreticilerin bi durup düşünmesini bekliyorum. Örneğin aynı sınıf olmasalar dahi, Yamaha Xmax 300 40bin TL'ye satışa çıkması sizce garip değil mi?

BMW aynı CC'de bi naked motoru 25bin TL'den satarsa tabii ki gidip üstünde BMW logosu olan bir motor almaları bana göre gayet normal olurdu.

Motosikleti
    DavidmipAJ
    g 350 gs ne alemde bilen var mı?

MotoRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -YOK-
    Alacak olsam Gs versiyonunu alırım çünkü r versiyonun dominardan hiç farkı yok hatta eksileri bile var bi bmw logosu için 10 milyar fazla veren insanlardan değilim ben

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:26 ----------

Alıntı Finecenker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BMW motorsiklet konusunda oldukça iyi ve kendini ispatlamış bir markadır neden böyle yorumladınız anlamadım.

Ben BMW'nin bu hamlesiyle tam tersine diğer üreticilerin bi durup düşünmesini bekliyorum. Örneğin aynı sınıf olmasalar dahi, Yamaha Xmax 300 40bin TL'ye satışa çıkması sizce garip değil mi?

BMW aynı CC'de bi naked motoru 25bin TL'den satarsa tabii ki gidip üstünde BMW logosu olan bir motor almaları bana göre gayet normal olurdu.
    AZ salla kardeşim yeni kasa 2017 model 0 km xmax 300 28.950 tl senin dediğin fiyattan 12 milyar daha düşük bilmiyosanız hiç sallamayın aga

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    26900 TL değil miydi o, ne ara 28950 oldu ? Satmamış motora zam gelmiş.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Finecenker adlı üyeden alıntı Mesajı göster

BMW nin bu hamlesi etki değil tepki aslında. KTM çok cılız bir markayken (satış rakamları açısından), Bajaj açılımı sayesinde koskoca BMW'yi de sollayıp en büyük Avrupa üreticisi oldu. BMW yakalamaya çalışıyor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)