Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Mt-07 mi? Cbr 650f mi? Kawasaki Z800 mü?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 150 Mg Cg
    mt 07 ile düz gitmek imkansız gibi bişey :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değiştirme derim
    %90 şehir ici ise yüksek hacim her anlamda zorlar.

İlla da değişirim diyorsan cbr650f
    Mt07 hariç neredeyse diğerlerini kullandım (z1000)
    yol motoru 650fdir

Hiçbiri yol motoru değil diyen arkadaşa selamımı söylüyorum
    Sport touring olarak geçiyor alet.
    Değiştirmemekte bi seçenek tabi ama artk hem rc250 kesmiyor hemde bi değişiklik istiyorum motor olarak. Bilgi için teşekürler (:

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:09 ----------

Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şöyle bir durum var,250cc den 600cc ( 100 beygire yakın veya üzeri,3 veya 4 silindir ) motora geçtikten sonra tekrar bir ust sınıf olan 1000cc ye geçiş farklı oluyor.

Cbr650f size tüm güç ve konforu sağlayarak uzun yıllar teknik ozelliklerden ötürü değiştirme isteği dogurmayacaktir. Ama 250cc aynı değil, bunu saydığım özelliklere sahip motoru kullandıktan sonra anlıyorsunuz.

Ben yaklaşık 20 bin km r25 kullandıktan sonra 675cc 110 beygir 3 silindir bir motora geçtim ve kesinlikle denge,güç,konfor,yol tutuşu,duruşu anlamında pozitif olarak büyük değişim var.

Ama tecrubeniz yeterli degilse KESINLIKLE önermiyorum. Tecrübe tamamsa 650f gayet güzel makina.
    Bende bir sonraki motorumu titizlilikle seçip uzun süre değiştirmemeyi düşünüyorum. Zaten rc250 yi geçiş motoru olarak düşünmüştüm. Benim 2.motorum. 16 bin km kullandım. Artık bir üst segmente geçme vakti geldi sanırım. (: O tadı o duyguyu almak istiyorum. (: Gücü konforu güveni keyfi hissetmek istiyorum. (:

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:13 ----------

Alıntı BeYzAli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mt 07 ile düz gitmek imkansız gibi bişey :D
    Sürekli tekere mi geliyor? O yüzden mi?
    Salurbey bunu beğendi.

Salurbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Streettriple 765
    Cbr650f alın o halde. Şehiriçi zorlayacak ama unutmayın. Benim motorda zorluyor nasil dersen,ısınma,tüketim,gidon turu.Ama tum bunlar umrumda degil çok keyif alacaksınız.

Alıntı Salurbey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr650f alın o halde. Şehiriçi zorlayacak ama unutmayın. Benim motorda zorluyor nasil dersen,ısınma,tüketim,gidon turu.Ama tum bunlar umrumda degil çok keyif alacaksınız.
    Teşekürler (: Önemli olanda o zaten (:
    Salurbey bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)