Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kararsiz kaldim abiler bi akil verseniz

Motovento
    REKLAM ALANI

Abilerim kardeşlerim 2. El motor alicam ama kararsiz kaldim simdi 2 secenek var elimde saglik stajyeriyim hastaneye gidip gelmek icin alicam ogrenci oldugum icin 3n fazla 2500 tl gibi butcem var en fazla bu kadar cikiyor abi elimden simdi konu 2. El mondial süperboy var 11.000 de 100 luk birde honda cg titan var oda 100.500 binde kuryecilik yapmis adam daha once hondayla 7 senedir bende suan ise gidip geliyorum diyor elektirik arizasi acti bir tek diyor simdi hangisini alsam honda saglam ama km si cok linkler aşağıda

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-ilk-sahibinden-satilik-mondial-448753540/detay?useSahibindenWeb=1

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-2004-honda-titan-es-312030123/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caddeadami1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ???
    100 bindeki arabaya bile bitmiş gözüyle bakılan bir ülkede (ki haklılar) 100bin de bir motor almanı asla tavsiye etmiyorum.

Dostum süperboy 11.000kmde ise seni bi 10bin götürür bence hecesini alır, diğer motor bi sıkıntı çıkarırsa durduramazsin bence devami gelir motordan sogursun

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    100.000 de motorun sorunsuz olma ihtimali yoktur. Her ne kadar japon malı olsa da parçalarında yılların yorgunluğu var. Bir gün bir yeri arıza verir öbür gün başka yeri.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    100 bini devirmiş motor. Birde fiyatını biraz fazla yazmış. Japonı alırsın. Bir süre sonra bir yerden patlak verir. Orasını yaptırırsın bu sefer başka yeri arıza yapar.

Motosikleti
    İNTEGRA gitti şuan 50cc (150cc)arora vesta scooter
    11 bindekini al

exlem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 ESD
    İlk motorum 2006 titandı ufak arızalarda bile can sıkıcı olabiliyor. Orjinal parçalarını bulmak zor bulunsa bile fiyatları çok yüksek oluyor. Benim tavsiyem yeni model motora yönelmeniz parçaları hem ucuz olur hem de bulunabilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)