Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cbr125'ten sonra motosiklet tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-25
    Motosikletimi 4 gün önce sattım.Şu sıralar yeni motosiklet bakıyorum,önceliğim ABS olması.

Aklımdaki modeller Ninja 300,CB 500F,CBR 500R gibi ABS'si olan a2 ehliyet ile kullanılabilen motosikletler.
    Bütçem 20 bin dolaylarında sıfır almak istemiyorum, bu motosikletleri kullananlardan tavsiye bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki ninja 250sl
    Ninja 250sl abs

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Üçü de çok güzel motorlar. İçinize en çok sineni alıp kazasız belasız sürersiniz umarım.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Tek silindirden tek silindir 250ccye geçmemeni tavsiye ederim. Cbr500r çok güzel bir alternatif. 20bine temizini çok rahat bulursun

Motosikleti
    MT-25
    250sl'de düşünmüştüm fakat boyut olarak altımda çok ufak kaldı,biraz daha kalıplı bir motosiklet bakıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:03 ----------

Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek silindirden tek silindir 250ccye geçmemeni tavsiye ederim. Cbr500r çok güzel bir alternatif. 20bine temizini çok rahat bulursun
    top speed gibi bir merakım yok ara hızlanmaları iyi olsun,yürürken çok devir çevirmesin bir de 130-140 sabit olarak rahat gitsin benim için yeterli.

Dominar 400 begenebilirsin abim bende cbr 125 kullanıyorum bajaj test sürüsü etkinliğinde deneme sürüsü imkânım çok güzel oldu
    Motor cbr 125 gibi diyebilirim sadece biraz fazla büyük çok konforlu oturuş pozisyonu çok rahat gaz acinca ben 110dan 140 direk gördüm son hız merak gitmesi için tek kotu gelen yanı 8bin devirde kesici var ve kesici sesi komedi ) bi test imkânın olursa bi dene fiyatı da uygun 18.000 TL maximum

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı 14k adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dominar 400 begenebilirsin abim bende cbr 125 kullanıyorum bajaj test sürüsü etkinliğinde deneme sürüsü imkânım çok güzel oldu
    Motor cbr 125 gibi diyebilirim sadece biraz fazla büyük çok konforlu oturuş pozisyonu çok rahat gaz acinca ben 110dan 140 direk gördüm son hız merak gitmesi için tek kotu gelen yanı 8bin devirde kesici var ve kesici sesi komedi ) bi test imkânın olursa bi dene fiyatı da uygun 18.000 TL maximum
    Hint malı almak gibi bir düşüncem yok 18000 o motora çok bence.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)