Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Honda da zammını yapmış :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    TlntS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pokeharun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok değil yakın senelerde 14-15 bine temiz 600 cc motor alınabiliyorken şimdi bu paralara 250 lik zor bulunuyor sıfırlar uçtu gidiyor takip ettiğim belli motorlar var fiyatları birkaç seneyle kıyaslayanca fark ortada. Ybr bile en son baktığımda 6 bin küsürken şimdi olmuş 7.750.Bi sene de iki zam öncesi 5950 ydi. 2006 yılında sıfırını 3 bin seviyesine almıştım 10 sene de ufak grenaj lambalar hariç teknik bi değişim bile olmadı, yüzde yüzden fazla değerleniyor. Hadi dolar arttı vs. artsın bir miktar ama zırt pırt gelen zam niye dolar 3.50 civarı da bu fiyatlardi yine ayni seviyelerde. İyi hoş şehir içi ufak işler için iyi motor ama o para etmez. Mt25 de 15 küsür iken o da 17 küsüre gelmiş xj6 mt 07 onlar daha hızlı gidiyor tabi
    Kendi halimize üzülüyorum vergiler çok fazla malesef buna tepkimizi koyamıyoruz.Bari motorlardan vergi alınmasın desteklensin düne kadar sigortalar motorcuları mahvetti. Hala da çok iyi sayılmaz.Benim aslında iki motor ihtiyacım var şehir içi ufak işler için ve güç biraz şehir dışı gezileri için hacimli bir motor ancak almıyorum kendimi enayi gibi hissediyorum.Durumum çok iyi olmamakla birlikte alabilecek güçteyim alacağımız şeye iki kat para vermek pek mantıklı gelmiyor. 2000 cc dizel passat aracım vardı vergisinden bakım masraflarından fenalık geldi memnun olmama rağmen sattım. Şu an ne motorum var ne aracım. Gittim iki adet iyi bi bisiklet aldım motor hevesimi biraz olsun törpülemeye çalışıyorum. Ne yakıt var ne vergi ne sigorta tepki göstermeliyiz firmalar illaki geri adım atacaktır karlarından feragat edip devletimiz de belki bu konuda motorcuları destekleyen bir çalışma yapar..
    ayni dusuncedeyim. ben bu sene 600-1000 cc arasi ss alacaktim almiyorum arkadas. ne sifir be ikinci el. malum site yilda 1 ilani 1 aylik verdiriyor daha sonra ac kopek gibi her ay para istiyor. millet 1 ayda motoru satamayinca 69 lira veriyor ama fiyatida indirmiyor hatta bu parayi verdigi icin 1-2 bin tl daha fazla istiyor. adam 2014 600rr a 42500 diyor. resmen sovuyor agustosta fiyatlar dusmeye baslar eylul ekimde en az %10-15 duser. sifirdada honda seneye euro 4 600rr getirmesi gerektiginden ve elinde asiri stok oldugundan bu sene beklenen satisi alamazsa motoru 39 a felan indirir o zanan 2,elcileride gorucem ))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    Kimse bu saaten sonnra türkiyede gerek sifir gerekse ikinci el fiyatlarinin düşmesini beklemesin. Yanilir. 11 ay once bir araç aldim wosvagen 32.750 tl ye şuan 39.000 verdiler. 11 ay olmuş. Türkiye heryerle düşman tüm cografyayla Avrupayla Amerikayla . Yani sonuc olarak bu saaten sonra herseyin fiyati cikar ama inmez. gevrekteki susam dahi dişa bagimliyiz. tarim bitti. hayvancilik bitti.sadece tuketen toplum olduk. Inanin bugunleri ariycaz hemde mumla

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda'nın fiyatları yükseltmesi bütün markaları en kısa sürede etkileyecektir kendini bmw sanıyor artık galiba ülke olarak bir ders verilmesi lazım bu japonlara

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)