Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Neden Satılmıyor?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    arkadaşlar selamlar;

evlenmek üzere olduğum ve ev aldığım için motoru satayım dedim.

arkadaş 3 aydır ne arayan var ne soran? nasıl iş böyle. herkes gidip gerçekten 0 mı alıyor?

alet 2012 cbr250r. fiyatı:9750 km:26000 de

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnternete koyduğum resimler kötü olabilir
    Veyahutta motosiklet kötü durumda olabilir
    Üzerinde değişiklik yaptı iseniz dikkat çekmeyebilir.
    Eğer bu koşullara uygun ise amacınız da satmaksa fiyat düşeceksiniz bunun başka yolunu aramanıza gerek yok

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    tamam fiyat düşürelim. ama ne kadar? ne eder bu alet? bir kere sağa düştü o kadar. onu da belirttim zaten. fotolar felan iyi.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Bak bende eskişehirliyim.takasla elime pulsar gecti çizik yok 0 gibi 5600km full aksesuar dolu 3 ay kimse mesaj atmadı.7500 dan açtığım ilanı 6800 den satarak kapadım.yani inan bazen olmayınca olmuyor.7250 den aşşağıy vereni öperim diyordum 6800 verince lanet olsun dedim elden çıksın.

İnsanlarda para yok kardeşim.artık lastik olsun egsoz olsun vs olsun herşeyi içinde olsun istiyorlar.extralara bizim toplumumuz para gözüyle bakmıyor.

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    hmm. ee ne yapsam 9250 felan mı indirsem? ee bu seferde gelcek hadi bakalım pazarlık zart zurt 9000 dicek. ee arkadaş sıfırı olmuş 17000 nerdeyse. ee verdiğim alet öyle bozuk kırık çürük bişey de değil?

yahu ne enteresanmış ya?

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı igorkem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selamlar;

arkadaş 3 aydır ne arayan var ne soran? nasıl iş böyle. herkes gidip gerçekten 0 mı alıyor?

Eskişehirdeki potansiyel alıcıları balık, sizin motosikletinizi de oltaya takılan yem olarak düşünürsek, İstanbulda balık tutma şansınız çok daha yüksek olurdu.
    Bir de şu bajajlar 8-9-10 bin bandından güzel ekmek yiyor. Bir kaç yaşında, 3-5 bin kilometredede bir bajaj almak insanlara daha mantıklı geliyor olabilir. İhtimaller ihtimaller
    Az silindir, çok iş

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    valla güzel arkadaşım ben ne kimseyi balık nede motoru yem olarak görmüyorum. öyle ettim kaçtım birşey yapmaya çalışmıyorum. ama dediğin gibi bajaj ihtimaller olabilir

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Malum sitede iliniz ve çevre iller ile kıyaslayarak bir fiyat biçebilirsiniz.
    Belirlediğiniz fiyatın üstüne 100-200 TL fiyat farkı belirler pazarlık yapmaya çalışan arkadaş için o fiyatı kaldırırsınız.yapmayan arkadaşa gerçek fiyatı direk belirtirsiniz.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    ağır bakımını falan yaptırdın mı motorun?

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla güzel arkadaşım ben ne kimseyi balık nede motoru yem olarak görmüyorum. öyle ettim kaçtım birşey yapmaya çalışmıyorum.
    Bahsetmek istediğim konu başka bir şeydi ama olsun
    Az silindir, çok iş

Bise millet artık yoksa yok inmezsen inme almam diyor yada diyebiliyo ben mesela başka model bir motora bakıyorum adam 2bin kmdeki motora 13500 istiyor sıfır ise 13900 sen olsan alır mısın ?

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Yaz geldi artık çıkar alıcısı.Birde ilanını burada paylaş bakalım bi.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    arkadaşlar selamlar;

Sevgili dostum, başlığın hepsini okumadım. Ama sadece bu kısmı için şunu söyleyeyim sana, 2015 model 2016 trafiğe çıkışlı, orjinal repsol motorumu 10500 km'de sattım. 12 bin TL'ye verdim. Garantisi devam ediyordu. Sıkılınca sattım gitti. Yani eski kasa için o fiyat biraz fazla geliyor bana.
    Yeni kasanın çıkması ile eski kasaya olan rağbet azalmıştı. R25'de işin tuzu biberi oldu, eski kasaya bakan kalmadı. 5 yaşında 250 cc alacağıma o paraya bajaj rs200 alırım diyenler de var. Dolayısı ile senin fiyat bence biraz yüksek.
    neobirzenci bunu beğendi.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Mucit23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900 & KTM450EXC & BWS100
    Bu iş biraz nasip işi.

Geçen Sene KTM duke 200'üm tam 3 ay ilanda kaldı. Kış boyu ilandaydı yani. Bahara zar zor sattım aldığım fiyatın 1000 lira aşağısına. Motor gerçekten çok temizdi ve kazası vs de yoktu. Şimdiye kadar hiçbir motorumdan da kar ederek satmadım. Neyse fiyatı odur. Arkadaş demiş olmayınca olmuyor.

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    hmmm. o zaman fiyatı düşürmekten başka çare yok.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Tank ped, şant şeridi, ucuz egzoz, kısa 600rr ayna set 3 5 sticker yarın sabah gelip ustaya baktırmadan alırlar.

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tank ped, şant şeridi, ucuz egzoz, kısa 600rr ayna set 3 5 sticker yarın sabah gelip ustaya baktırmadan alırlar.
    :D :D :D :D öyle adamla da benim işim olmaz. kalkıcak terör estircek sağda solda.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Bence acele etme fiyatlar yüksek ,şimdi satarsın ucuza sonra üstüne ekleyecek paran yoksa o paraya bajaj alırsın haberin olsun.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    :D :D :D :D öyle adamla da benim işim olmaz. kalkıcak terör estircek sağda solda.
    Bizim millet kendini zeki sanıyor. Tek akıllı sorsan onlar.
    Bizim dükkandan çocuklar motor sevdasına düştü aynı anda 4 tane aldılar cbr250. Kmler hep 10 12 bin ama yalan. Hepsi 30 40 binden çekilmiş.
    Dedim ya çok zekiler.

Sen hem ilden hemde kmden satamadın ama fiyatın bence uygun dahada düşme.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Kardeş,sabırlı olman lazım,nasip kısmet işi çevrende veya arkadaş ortamında yokmu motor arayan?,tanıdık motor bayilerine/ustalara bilgi ver abi

motorum satılık vs,müşteri olursa yönlendirin diye,he olmadı motoru,üniv.caddesindeki,cafelerin önüne çek,A4 kağıda yaz satılık'dıye,belli olmaz

muhabbet açılır abi şöyle,abi böyle derken,denk gelir müşteri,(bu şekilde motor satan arkadaşım vardı,eleman kayseriden,malum sitenin ilanı için

gelmiş motora içi sinmemiş vazgeçmiş,dönmeden önce bi çarşıyı gezeyim diyor ve arkadaşımın motorunu görüyör bakıyor canlı canlı,makinada ateş

ediyor,servis,eksper derken,doğru nötere.

hadi işin rast gelsin,pazarın bol olsun..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)