Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda 2017 CBR 250 R renk problemi .

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 250 R
    Değerli forumdaşlar , içinizde Honda'nın neden 2017 model CBR 250 için beyaz renk üretmediğini bilen varmı ?

Tüm bayileri neredeyse aradım yalnız telefon ile iletişim sıfır. Satış için bağlanıyorum açan kişiye tam durumu anlatıcam soru sorucam satışa bağlayım diyor ! neyse bekliyorum kimse açmıyor tekrar arıyorum tekrar aynı sorun vs. yani telefon ile bilgi alma ciddi problem.

Yakın bayilere gittim bilgilerinin olmadığını söylediler.Şimdi benim ciddi anlamda problemim var çünkü motorumu sattım tam yeni alacak iken bir bursa faciası atlattık dünkü konularda bulabilirsiniz tekrardan kafanızı şişirmeyim.

Bende renk takıntısı var illa beyaz olucak 2017 beyaz yok ikinci ele 2015-2016 modele yöneliyorum bu sefer kullanım tarzı km vs hoşnut kalmıyorum , beğendiklerim ise sıfırından pahalı ! fiyat çekiyorlar. Şimdi ne yapabilirim ? bana bir fikir verebilirseniz çok memnun olurum.

Bayilerin ellerinde 2016 model aramaya başladım malesef oda sonuç vermiyor . Görüştüklerimin hepsi ellerinde olmadıklarını belirttiler. 2 gündür honda türkiye yi arıyorum artık saatten dolayımı yoksa teknik bir problemmi bilmiyorum ama ulaşamıyorum bir türlü. İstanbul çevresi illerede gidebilirim problem olmaz yalnız hangi bayide nerede olduğunu öğrenemiyorum bir türlü.

Hatta buradan seslenmek istiyorum 2015-2016 cbr 250r sahiplerine BEYAZ renk olmak koşulu ile satan arkadaşlar ile görüşebiliriz. Malum sitedeki fiyat politikasından etkilenmeyenler ile tabiki !.
    Ve son olarak istanbul çevresi veyahut yakın uzak farketmeksizin sizde bulunduğunuz bayilere ulaşıp ellerinde 2016 beyaz renk olup olmadığını sorabilirmisiniz acaba sizden rica etsem.

2017 alıp beyaz kaplatmayı düşündüm bu sefer maliyet çok artıyor . Gelin bu işe bir çözüm bulalım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr200 ESD->R25
    Plasti-dip'çiler gelir şimdi.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R

Olmayan rengi aramanın alemi yok. Renk ilk kriter ise pazarlık yapmaktan başka çare yok 2. ellerde

Motosikleti
    CBR 250 R
    Denk geldiğim cevaplarınızın çoğu (neredeyse) karikatür ile. Bunun mesleğiniz veya farklı bir şeyle ilgisi varmı ? ciddi anlamda merak konusu oldu bende.
    Yanlış anlamayın eleştri felan yapmak değil niyetim sadece sormak istedim böyle bir "farklı" yaklaşımı görünce. Hoşuma d gitti diyebilirim.

Yorumunuza gelince haklısınız ne diyebilirim amma velakin zevk işte yeni renkler birçok kişiyi cezbetsede bana o kadar itici geliyorki anlatamam. geçen sene 14.küsüre sıfır alan arkadaşlar 15ten kapı açıyorlar el insaf diyip nasıl pazarlık yapabiliriz bu arkadaşlar ile

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Alıntı MeLaNq0Liq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Denk geldiğim cevaplarınızın çoğu (neredeyse) karikatür ile. Bunun mesleğiniz veya farklı bir şeyle ilgisi varmı ? ciddi anlamda merak konusu oldu bende.
    Yanlış anlamayın eleştri felan yapmak değil niyetim sadece sormak istedim böyle bir "farklı" yaklaşımı görünce. Hoşuma d gitti diyebilirim.

Yorumunuza gelince haklısınız ne diyebilirim amma velakin zevk işte yeni renkler birçok kişiyi cezbetsede bana o kadar itici geliyorki anlatamam. geçen sene 14.küsüre sıfır alan arkadaşlar 15ten kapı açıyorlar el insaf diyip nasıl pazarlık yapabiliriz bu arkadaşlar ile
    Yok canım eleştirebilirsiniz de yaptığım herşeyin mutlak doğru olması beklenemez zaten. İşim ile alakası yok sadece karikatürleri severim. Görsel hafızalı bir insan olunca da çoğu karikatür aklımdaki raflara dizilmiş kitaplar gibi benim için. O anda aklıma gelen ilk duyguyu çağıran karikatürü paylaşırım. Karikatürlerde zaten gündelik yaşamdan türetilmiş olunca bolca malzeme var bana. Ayrıca satırlarca yazıdaki anlamı da verebiliyorlar.

Bu arada siz söyleyene kadar fark etmemiştim bu kadar çok kullandığımı.

Konuya dönersek,rengine göre seçmek tabiki olabilir, olmalıdır da.Herkes tek tip düşünse zaten çeşit olmazdı. Mesela benim içinde görsellik hiç önemli değildir. Bu motosikletleri benim gibi kişiler tasarlasa abuk subuk tipli şeylere binmek zorunda kalırdınız.

Cbr konusuna gelince, 250cc de altın konumunda, pulsar ve r25 teki sorunlar ortaya çıkınca. Bizde de sahibindendeki ölücüler olunca millet bir pazarlık payı koyuyor ki sıfırını geçiyor.

Dolandırıcılıktan sakınmanın en iyi yolu 0 motosiklet almaktır. 100km yapmış bir motosiklet alacaksam bile şüphe duyarım. Bunu önceden aldığım 5 motosiklette edindim ne yazık ki. Ayrıca renk konusu bana önemsiz geliyor çünkü motosikleti sürerken çoğu zaman görmüyorum bile. Kask içinde bu böyle. İçindeyken görmediğin bir şeyin desenine fazladan para bayılmak garip geliyor. Zaten 2 gün sonra gözün alışıyor.

Ancak renk olsun dersek birinci öncelik tanıdıktan almak. Motorun tüm geçmişini bilirsek risk en aşağı iner.

O yoksa sahibindene kaldık mecbur. En tehlikeli sular çünkü bizde mal satılacaksa gerçek teferruattır. Birde bu sanayici arkadaşlar öyle güzel iş çıkarıyor ki anlamıyorsun bile. 0 alaibliyorken renk için bu işlere girmezdim açıkcası. Konuya hakim değilsek sahibindende kazıklanma ihtimalimiz var. Mecbur isek orta sıralardaki ilanlara bakmak zorunda kalıyoruz. En pahalı ve en ucuz ilanlar tırt oluyor genelde. Birde yeni ilanları uzunca takip etmek lazım çünkü 600cc ye geçme eğiliminde olan adam biraz altına koyuyor, pazarlığa da hayır diyemiyor. 2 günden fazla böyle ilanlar ne yazık ki.

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Hayır o değilde 2500 lira pazarlık payı nedir yahu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)