Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

değer mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cbr 125 r(satıldı)
    Herkese selamlar;
    1 ay gibi bir süre cbr125'imi satmıştım üstüne biraz meblağ ekleyip 2014 model üstü cbr250 almayı düşünüyordum Adana'da aradığımı bulamadım.
    Bulamayıncada çevre illere yöneldim G.Antepde bir ilan buldum kafama yatan gerekenleri konuştum.Anneme konuyu anlattığımda da karşı çıktı yaklaşık 200 km lik bir yol oldugunu söyledim dahada celallendi.Onu kırmamak adına Adana'da baktığım pulsar 200rs ilanlarına yöneldim. şimdi sizlere soruyorum annem için cbr 250 yi (2014 model 14 binde 12 bin tl) pulsar 200rs'e(2016 model 3bin km 10 bin tl) değişmeye değermi?
    (şehir içinde okula gidip gelmek yazında 80 90 km yol gitmek için otobanda kullanacağım.)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    R25
    Cbr Alman daha mantıklı nasıl cbr 125 ten sıkılıp Cc yükseltmek istediysen rs 200 de çok kısa bi süre sonra sana yetmeyecektir, 200 km çok ta fazla bir mesafe değil, almaya gidersen eğer dönüş yolunda anneni düşünerek dön ki kaza riskin minimuma düşsün ve sağ salim annene kavuşabilesin..
    Onur34 ve 125RveHemşir bunu beğendiler.

korkmazunal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150
    Satıcıya söyle dönüş parasını ver adamın sen riske girmemiş olursun. Annenin de içi rahat eder.
    Onur34 ve 125RveHemşir bunu beğendiler.

Motosikleti
    Cbr 125 r(satıldı)
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr Alman daha mantıklı nasıl cbr 125 ten sıkılıp Cc yükseltmek istediysen rs 200 de çok kısa bi süre sonra sana yetmeyecektir, 200 km çok ta fazla bir mesafe değil, almaya gidersen eğer dönüş yolunda anneni düşünerek dön ki kaza riskin minimuma düşsün ve sağ salim annene kavuşabilesin..
    hız meraklısı değilimdir sadece biraz daha otobanda rahatlatabilecek bir motorsiklet arıyordum aslında bajajı tercih etmememin sebebi bajajın servisinin buradaki arkadaşlar tarafından pek sevilmemesi

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:53 ----------

Alıntı korkmazunal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satıcıya söyle dönüş parasını ver adamın sen riske girmemiş olursun. Annenin de içi rahat eder.
    galerici satan böyle bir şey yapar mı bilmiyorum

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 125RveHemşir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar;
    1 ay gibi bir süre cbr125'imi satmıştım üstüne biraz meblağ ekleyip 2014 model üstü cbr250 almayı düşünüyordum Adana'da aradığımı bulamadım.
    Bulamayıncada çevre illere yöneldim G.Antepde bir ilan buldum kafama yatan gerekenleri konuştum.Anneme konuyu anlattığımda da karşı çıktı yaklaşık 200 km lik bir yol oldugunu söyledim dahada celallendi.Onu kırmamak adına Adana'da baktığım pulsar 200rs ilanlarına yöneldim. şimdi sizlere soruyorum annem için cbr 250 yi (2014 model 14 binde 12 bin tl) pulsar 200rs'e(2016 model 3bin km 10 bin tl) değişmeye değermi?
    (şehir içinde okula gidip gelmek yazında 80 90 km yol gitmek için otobanda kullanacağım.)
    Karar verici anne ise, bu konuyu anneye sormak daha mantıklı. Şartları ve motosikletleri anlatırsan belki bir orta yol bulunur
    125RveHemşir bunu beğendi.
    Az silindir, çok iş

Motosikleti
    R25
    En mantıklısı bir hafta daha bekleyip ilanları takip edin o Zaman illaki çıkacaktır bi ilan olmazsa bajaja yönelin derim

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kalbinde cbr var ama anne zoru ile pulsar alacaksın. İki gun sonra pisman olup dizlerini doveceksin.

Bence kalbinden geçeni al. Pişman olma. Mutlu ol.

Anneni de bir şekilde ikna etmeye çalış.

Not: yavaş ve dikkatli kullan motorunu.

Motosikleti
    Cbr 125 r(satıldı)
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karar verici anne ise, bu konuyu anneye sormak daha mantıklı. Şartları ve motosikletleri anlatırsan belki bir orta yol bulunur
    ilk cbr'ı aldıgımda ve hatta ehliyeti alıp 1 ay araba sürmeme izin vermediğini biliyorum bana güvenmediği için ki önce araba sürmeyi bilerek almışdım ehliyeti evden okula gitmek için arabaya bindiğimde 4 teyzemle birlik ellerinden geleni yapmışlardı yok çarparsın-vurursun sana bişi olur o hışımla anahatarı aldım çarpışan arabamı oynuyoruz o şekilde ikna oldu veya etmeye zorladım bu seferde zorlamak istemiyorum hiçbir şekilde dinlemiyor motor almamada karşıda ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:00 ----------

Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalbinde cbr var ama anne zoru ile pulsar alacaksın. İki gun sonra pisman olup dizlerini doveceksin.

Bence kalbinden geçeni al. Pişman olma. Mutlu ol.

Anneni de bir şekilde ikna etmeye çalış.

Not: yavaş ve dikkatli kullan motorunu.
    hocam servisinden korkuyorum yoksa pulsardan zerre çekincem yok

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Arkadaşların dediği gibi. Cbr mantıklı olanı.

Bajajın servisi akın motor mu

Motosikleti
    Cbr 125 r(satıldı)
    Alıntı Tvs01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En mantıklısı bir hafta daha bekleyip ilanları takip edin o Zaman illaki çıkacaktır bi ilan olmazsa bajaja yönelin derim
    1 aydan fazla oldu bekleyeli dayanamıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:03 ----------

Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşların dediği gibi. Cbr mantıklı olanı.

Bajajın servisi akın motor mu
    şehir merkezinde 4 tane servis gözüküyor bilmiyorum pek iş yapışları nasıl ama genel olarak forumda beğenmeme sezdim

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    1 aydan fazla oldu bekleyeli dayanamıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:03 ----------

şehir merkezinde 4 tane servis gözüküyor bilmiyorum pek iş yapışları nasıl ama genel olarak forumda beğenmeme sezdim
    Cbr250 den şaşma. Gerekirse biraz daha bekle.
    Aslında Antep çok uzak bir mesafe değil.

Ama annenin karşı çıkması durumu zora sokuyor işte

Ben her zaman şunu derim. Motora binmek evet riskli. Fakat binmeyince ömrünüz de uzamayacak
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

korkmazunal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150

galerici satan böyle bir şey yapar mı bilmiyorum
    Ücreti mukabilinde olunca fizana bile getirirler ama anlaşmaya bak tabi. Motor istediğin ve sorunsuzsa tabi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    250cc altında otobanda rahat edemezsin. pulsar ile 130 la sabit gitsen ki oda zor ama öyle desek yine kıçı kırık en kötü araç seni 140 ile sollamak isteyecek.

cbr250 den vazgeçme bence.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Cbr den vazgeçmez alır gelirdim

Otobüse felanda yükleyebilirsin mantıklısı bu olabilir

Motosikleti
    Cbr 125 r(satıldı)
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 250 alır gelirdim kimseyide dinlemem

Otobüse felanda yükleyebilirsin mantıklısı bu olabilir
    şuanda otobüsle taşımaya bakıyorum forumdan )

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Herkese selamlar;
    Kardeş sanırım alacağın motorun ücretinin bir kısmını validen verecek ve karar konusunda ona bağlısın,ama sen uygun bir dille anlat, bu motoru alıp ilerde satsam bile değer kaybı vs.olmuyor,tutulan model,(reşat altını neyse bu motorda o)şaka bir yana,işin rast gelsin,hadi kal sağlıcakla..

Motosikleti
    Cbr 125 r(satıldı)
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş sanırım alacağın motorun ücretinin bir kısmını validen verecek ve karar konusunda ona bağlısın,ama sen uygun bir dille anlat, bu motoru alıp ilerde satsam bile değer kaybı vs.olmuyor,tutulan model,(reşat altını neyse bu motorda o)şaka bir yana,işin rast gelsin,hadi kal sağlıcakla..
    yok kuruş çıkmıyor cebinden sadece gönlü olsun istiyorum yorumların için teşekkür ederim.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    ben bir önceki motorumda abilerimin gölünü yapacağım diye 900 lira zarar ettim. daha kimseyi dinlemiyorum. parası benden çıkıyor, para kazanmak zor ve benim o 900 lirada canım yandı. yani işin parasında değilim ben 1 ay motorsuz gezdim ve sonra dandik bir motor ile 2 ay helak oldum sonra enayi gibi tüm bu ecillere rağmen birde 900 lira ben yiyemedim siz yiyin oldu ona yaınıyorum.

yoksa güzel bir motora 2 bin lira masrafa hiç takılmam bile.

dandik bir scooter aldım ve 2 ay kullanıp sattım zararına. sırf abilerim onu al dediler diye aldım. sonrasında satınca şu anki tvs apacheyi aldım ve bugün ile 1 sene 1 ay 7 gün oldu alalı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)