Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dokuyudan Alışveriş Yapmayı Düşünen Varsa

Motovento
    REKLAM ALANI
    RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    • Geçen ay Dokuyucu.com dan topcase siparişi verdim ve parası karttan peşin ödendi. Aradan 3 gün geçti ve ürünü kargolamayı bırakın yaptığım ödeme sistemde görünmüyor dediler aradım konuştum tamam halloldu bugün kargolayacağız dediler aradan 2 gün daha geçti kargo gelmeyince tekrar aradım ürünü bugün kargoya vereceğiz dediler ve aramalarda anladığım kadarıyla oradaki çalışma ortamı Pazaryeri yeri kıvanında profesyonellikten uzak bir yermiş arkadan kahvehane muhabbeti tarzında konuşmalar geliyordu. Sonuç olarak topcase 7 gün sonra şubeye giderek teslim almak zorunda kaldım eve de gelmedi kargom.

• Bu vaziyetten sonra salaklığıma doyamayıp 3 gün önce yine dokuyucu dan 3 parça koruma demiri ve 1 adet siperlik camı sipariş verdim yine para peşin kesildi . Tabi ertesi gün aradım ödemenin yapıldığı sistemde görünmüyor dedim dokuyucu ile konuştum o konuyu çözdüm tabi artık tecrübe edindik ya hani işleri bu sefer hızlı çözdük 😅

Az önce surat kargodan mesaj geldi Bostanlı şubesine kargonuz yola çıkmıştır diye. Ben adresi iş yerim olarak değiştirmiştim ve mail adresime gelen bilgiler kargonun işyerime olacağı faturanın da işyeri adresine gönderileceği yönündeydi ama Dokuyucudaki arkadaşlar yanlış yere kargolamışlar.

Neyse dedim olur öyle insanlık hali falan arayayım da durumu düzeltsinler o kadar malzemeyi ben kargodan eve nasıl taşıyacağım... Aradım adamlar diyor "sorun sende, adresi değiştirmemişsin." .

Mailimde ve sitede gönderilecek adresin işyerim olduğu yazıyor diyorum adam bana hala hata sizde diyor. Bana dese ki "Kusura bakmayın hatamız olmuş." Tamam dicem olur öyle insanlık hali falan ama adam firma adına özür dileyeceğine benimle laf dalaşına giriyor.

Sözüm o ki

Buradan alışveriş yapacak arkadaşlar minimum 1 haftayı ve 4-5 defa arayıp işin yürümesi için takip etmeleri gerektiğini bilsinler kargoya gidip teslim alacaklarını bildinler ve buna göre buradan alışveriş yapacaklarda alışveriş yapsınlar.
    sdirer ve Ultraviolet bunu beğendiler.
    İzmir-Karşıyaka

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Dokuyucu uzak durulması gereken bir firma. Ben bir keresinde arayıp cb 125 çanta demiri sordum var dediler. Antalya sıcağında gittim almaya. Oraya gidince yarım saat bekletip, elimizde yok dediler. Telefonda var dediniz, sitede var görünüyor nasıl yok diye sordum. "Napalım kardeşim yok işte, sen siteye falan bakma, parasını ver sipariş verecez, 10 güne gelir alırsın" yanıtını alınca para falan vermeden çıktım.
    O günden sonrada bir daha uğramadım...

lifespeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r25 2017-honda activa S 2017
    Bende sorun yaşadım. Adamların sitelerinde sıkıntı var. Ürün alacak arkadaşlar ilk önce dokuyucuyu arayıp ürünü alacaklarını söylesinler. Daha sonra siteye üye olup ürün alsınlar. Benim parayı geri yatırdılar ama... ZORLA ..

Motosikleti
    Ben heryerde reklamlarını görüyordum o yüzden kurumsal bir site sanıp alışveriş yaptım, ilk alışverişimde sorun yaşadım.

Olur öyle, insanlık halidir vs dedim hiçbir yere şikayet yazmadım. Ardından bir kere daha alışveriş yaptım ama bu sefer de aynı rezil durumlarla karşılaşınca sağa sola yazayım da bari millet benim gibi enayi yerine koyulmasın diye düşündüm.

Buradan alışveriş yapmayı düşünen varsa bunları göze alıp alışverişlerini yapabilirler. Buradan alışveriş yapamayı kimseye tavsiye etmem malesef ...

Fr.Sante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Jet X
    Tek yedek parça alışverişi yaptığım site. Ben hep memnun kaldım. Can sıkıcı durumlar , inşallah başıma gelmez.

Motosikleti
    Ben hiç memnun kalmadım iyi niyetli düşünmeme rağmen birdaha bu siteden alışveriş yapmama kararı aldım . 👎🏻

arda4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Fr.Sante adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek yedek parça alışverişi yaptığım site. Ben hep memnun kaldım. Can sıkıcı durumlar , inşallah başıma gelmez.
    Ben de kaç kez alışveriş yaptım sorun çıkmadı. Hatta bir kere yanlış balata sipariş etmişim geri gönderdim değiştirdiler. (Kargo masrafı balatadan daha fazla tutuyordu)

Umarım alışveriş yapan diğer arkadaşlar sorun yaşamazlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler