Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Kaçırmak!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Küçük yaşlarda ben yapmadım fakat neredeyse bütün arkadaşlarım babalarından araba kaçırmıştır gizlice sürüp getirmiştir, çocukluk işte :-)

Bende birazdan abimin cbr600rr'ına aynı şeyi yapıcam izlenimlerimi size aktarıcam. Evin yakınında trafiğe kapalı büyük bir alan var orada sürücem kaskta kamera da mevcut.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    korkmazunal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150
    Evden çıkmadan annene söyle de helva kavursun.

Arkadaşım pardon manyak mısınız? Daha motor sürmeyi bilmiyorsunuz doğru düzgün araba mı bu kaçırıyorsun 600lük motoru.
    Lazasker ve tcourb bunu beğendiler.

Geçmiş olsun.

Yalnız gaz tepkileri baya fazla ama 1. ve 2. viteste 5 bin devri geçmezsen pek sıkıntı olmuyor

gitaristgkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt 600 e
    Hep bunlar ''Takıntılı'' gittikten sonra oldu arar olduk takıntılıyı

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abisinin 600 cc'lik motosikletini kaçıran tecrübesiz kardeş az kalsın patates oluyor du...

Diye haber yaparlar , birde abin motorundan olur . Sonra aile büyükleri abine yüklenir ' hep senin motor merakından oldu bunlar ' diye . Yapma böyle şakalar , neşeli bitmez sonu .

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    http://www.motosiklet.net/forum/onlar-hep-bizimle-birlikteler/

100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Daha önceden abimin gözetiminde sürdüm birkaç dakika, zaten kapalı alanda sürdüm

oggomoggo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 (Honda CB125e-Pulsar 200 ns)
    Birkaç dakika ???????

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R

Evde küçük tüp yok değil mi?

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    trol detected. bknz. üyelik tarihi. bilmem felanca üyenin bilmem kaçıncı sahte üyelikle açılan bilmem kaçıncı trol konusuna hoş geldiniz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ben oyalıyorum beyler siz kaçın :D

Üyelik tarihine bakarak trol muamelesi yapan arkadaş zeka yaşın kaç ? Bu nasıl bir kafa ? Açtığım hiçbir konu troll değildir. Bu forumda senden daha eskiyim sadece üyelik hiç açmamıştım yeni karar verdim ve açtım. Lütfen troll muamelesi gösterirken mantık çerçevesinde düşünün. Inanmayan arkadaş buyursun gelsin istanbul sultangaziye. Yol + yemek + sınırsız çay. Ben ilahiyat öğrencisiyim trollemem.

erenedip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial znu 125
    "Ben ilahiyat ogrencisiyim trollemem" dedikten sonra trol olduguna inandim) forumda daha eskiymis ama yeni uyelik acmis bu da ilahiyatci kafasi olsa gerek
    Alıntı melsur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üyelik tarihine bakarak trol muamelesi yapan arkadaş zeka yaşın kaç ? Bu nasıl bir kafa ? Açtığım hiçbir konu troll değildir. Bu forumda senden daha eskiyim sadece üyelik hiç açmamıştım yeni karar verdim ve açtım. Lütfen troll muamelesi gösterirken mantık çerçevesinde düşünün. Inanmayan arkadaş buyursun gelsin istanbul sultangaziye. Yol + yemek + sınırsız çay. Ben ilahiyat öğrencisiyim trollemem.

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Niye bücür ülkeyi yöneten ilahiyatçı çalıp çırpar da ilahiyatçı trollemez mi..

Seviye neden yerlerde...ilahiyat kelimesinin anlamını bile bilmeyenler dışarıdan ilahiyatçı böyle yapar, söyle yapar genellemesini yaparak ne kadar yanlış düşündüğünü belli etti.

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Seviye neden yerlerde...ilahiyat kelimesinin anlamını bile bilmeyenler dışarıdan ilahiyatçı böyle yapar, söyle yapar genellemesini yaparak ne kadar yanlış düşündüğünü belli etti.
    Birader kaçırmak caizmidir değilmidir senin gibi ilahiyatçının bilmemesi seviyenin yerlerde olmasına neden olmuş..

Bakınız : Kul hakkı..

Haktır git ya..

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    ahahah düşünebiliyormuş Bir de mantık çerçevesince düşünmüşmüş senin mantığına çomak girsin ne diyeyim

Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye bücür ülkeyi yöneten ilahiyatçı çalıp çırpar da ilahiyatçı trollemez mi..
    Senin sorunun dünyaya siyasi gözle bakman senin sıkıntını buldum ama çaren yok tek çare beyin nakli ki o kadar değerlide değilsin yazık

Hiç bir zaman normal yıkanmamıs beyinler gibi düşünemeyeceksin hep bir siyasi hep bir siyasi zavallıı kardeşim :(

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı c3y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin sorunun dünyaya siyasi gözle bakman senin sıkıntını buldum ama çaren yok tek çare beyin nakli ki o kadar değerlide değilsin yazık

Hiç bir zaman normal yıkanmamıs beyinler gibi düşünemeyeceksin hep bir siyasi hep bir siyasi zavallıı kardeşim :(

Aynı sınıftalar..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)